Cafe

Fanom (i nie tylko!) portalu Gazeta.pl polecam serwis towarzyski dedykowany wszystkim, którzy szukają swojej drugiej połowy lub po prostu nowych, ciekawych znajomości. Portal Cafe.pl umożliwia założenie profilu osobom, które ukończyły 18 lat i posiadają konto w Gazeta.pl (w przypadku braku takiego konta- można oczywiście założyć je poprzez serwis).  Co ważne- dostęp i korzystanie z Cafe jest całkowicie bezpłatne! Po krótkiej rejestracji i aktywowaniu konta poprzez link wysłany na skrzynkę e-mailową, użytkownik otrzymuje następujące możliwości:

  • kontakt z innymi zarejestrowanymi osobami,
  • dodawanie zdjęć do swojego profilu,
  • podgląd profili i zdjęć użytkowników portalu z wyróżnieniem tych, które zostały dodane do portalu w ostatnich dniach.
  • wyszukiwarkę o szerokim zakresie kryteriów, która daje możliwość znalezienia partnera nie tylko według wieku czy budowy ciała, ale także znaku zodiaku, stosunku do alkoholu czy papierosów.

W zakładce ‘Rozrywka’ można znaleźć porady dotyczące psychologii i związków, tak zwane ‘Cafe radzi’. Pod tajemniczą nazwą Sagio Cafe, do której przenosi nas jeden z linków na stronie, kryje się natomiast wideo-poradnik adresowany tylko do mężczyzn. Ponad 200 filmów zdradza największe tajemnice podrywu- warto zajrzeć, ponieważ prezenterami są piękne kobiety, z wdziękiem opowiadające o randkowaniu i jego kulisach. Ten serwis jest już płatny (jeden miesiąc to 23 zł, 3 miesiące- 57 zł, pół roku- 94 zł, a rok dostępu do Sagio to koszt w wysokości 157 zł), ale oferuje nie tylko filmy, lecz także e-booki przygotowane przez doświadczonych uwodzicieli. Co miesiąc użytkownik może obejrzeć 15 nowych filmów, w których kobiety mówią o tym jak je podrywać i budować dobre relacje w związku partnerskim na każdej płaszczyźnie. Dodatkowo- zarejestrowani użytkownicy mogą wpływać na tematykę kolejnych filmów, są one więc odzwierciedleniem konkretnych życzeń zarejestrowanych panów.

Wracając do samego Cafe.pl- minusem, jak w wielu innych bezpłatnych portalach, jest stosunkowo duża ilość reklam. Nie są one bardzo ofensywne, więc można szybko przejść nad nimi do porządku. Jeżeli natomiast ktoś jest zainteresowany informacjami na temat samego portalu i jego twórców- trudno zlokalizować cokolwiek na stronach serwisu- większość odnośników przenosi po prostu do innych usług Gazeta.pl. Mimo to- ponieważ rejestracja jest darmowa i nie ma tutaj żadnych obaw o ewentualne ukryte koszty, a sam portal jest tworzony pod znaną marką- wszystkim zainteresowanym nowymi znajomościami, a może nawet randką zorganizowaną przez internet, polecam Cafe.pl- warto sprawdzić czy po drugiej stronie monitora, przy kawie, nie czeka na nas ktoś, kogo szukaliśmy przez całe życie.