Flirtak

Jeżeli nie wiesz jakiemu portalowi randkowemu zaufać i obawiasz się o dodatkowe, ukryte koszty- sprawdź Flirtak.pl. Już ponad 650 tysięcy osób zaufało temu portalowi, ja też dołączyłam do tego grona i jestem bardzo zadowolona. Rejestracja zajęła mi parę minut. Wybrałam abonament VIP na 6 miesięcy-im dłuższy abonament kupujesz, tym niższa jest miesięczna opłata- zapłaciłam 49 zł (3 miesiące to 29 zł, a 12 miesięcy to tylko 79 zł, więc ceny są naprawdę przystępne!). Mam dzięki temu nieograniczony dostęp do serwisu- mój profil jest niewidoczny gdy podglądam innych użytkowników, mogę filtrować wiadomości, które otrzymuję. Na bieżąco podglądam nowo dodane zdjęcia, na forum mogę zadać pytanie nie tylko o miłość i związki, ale też z zakresu zdrowia czy urody, a nawet wrzucić ogłoszenie, uczestniczę w pojedynkach i sama je organizuję. Ostatnio brałam udział w licytacji pozycjonowania profilu na stronie głównej, fajną zabawą są też ankiety na swój temat, które można zamieścić na stronie. Nie zdążyłam jeszcze wykorzystać funkcji Strzały flirtu, która polega na tym, że wybiera się przedział wiekowy, płeć i miejsce zamieszkania, pisze samodzielnie lub wybiera wiadomość z udostępnionych podpowiedzi i strzały ‘lecą’ w nadanym kierunku, czyli do losowo wybranych przez portal użytkowników.

Pamiętajcie- aby móc w pełni wykorzystać Flirtak.pl należy przede wszystkim dodać zdjęcie do profilu- wtedy jest o wiele atrakcyjniejszy dla innych użytkowników i chętniej będą nas odwiedzać. Poza tym- to ważne- członkostwo w serwisie jest przedłużane automatycznie, więc jeżeli nie chcecie już dłużej korzystać z usług Flirtaka- trzeba pamiętać o rezygnacji w odpowiednim momencie. Ale to nie jest problem, bo wszystko jest jasno określone w regulaminie serwisu. Do dyspozycji jest też infolinia i formularz internetowy, którym można zadać pytanie- administratorzy odpowiadają bardzo szybko.

Wg mnie można zaufać temu portalowi randkowemu- ja już po kilku dniach korzystania dostałam parę fajnych ofert, tylko od pełnoletnich użytkowników (jeden z warunków zarejestrowania konta) i nie było to żadne oszustwo- wszystkie oferty poważne. Mam też dzięki portalowi sporo znajomych, z którymi utrzymuję stały kontakt. Niezdecydowanym polecam sprawdzić Flirtak.pl- warto się przekonać na własne oczy J

Ps. Dzięki portalowi mam też kogoś bliskiego, o kim wspomnieć muszę i chcę, bo zagląda mi przez ramię i będzie mu smutno, że o nim nie napisałam. Pozdrawiam!