Jak poderwać dziewczynę

Jeśli chcesz być atrakcyjny w oczach dziewczyn lub przynajmniej jednej z nich, wykonaj następujące kroki!

Bądź jej bohaterem. Kiedy tylko jest w kłopotach lub się o coś martwi, nie siedź ot tak wraz z nią. Potwierdź, że nie masz wszystkich odpowiedzi i, że możesz nie wiedzieć dokładnie przez co przechodzi. Jeśli ją czasem zapytasz w złym momencie co się stało, może Cię zignorować i odejść. Wszystko zależy od tego, kiedy Cię potrzebuje, a kiedy nie.

 • Zapytaj ją, jak możesz jej pomóc ale nie upieraj się przy tym, że musi Ci powiedzieć. Bądź cierpliwy we wszystkim przez co ona przechodzi i bądź dla niej wsparciem. Jeśli możesz coś zmienić, zrób to bez wahania ale i z ostrożnością. Wszak w żaden sposób nie chcesz jej zranić. Jeśli się wahasz lub zbyt długo się zastanawiasz, może ona zwyczajnie odejść w zapomnienie i nie skupiać się na rozmowie. Podtrzymuj więc konwersację.

Bądź spokojny. Jeśli jesteś typem człowieka, który się poci i jąka, kiedy jest w otoczeniu kobiety, zwyczajnie się uspokój. Myśl o nich, jakby były tylko Twoimi znajomymi, które po prostu wyglądają inaczej, nie traktuj jej jednak tak, jak traktujesz koleżankę. Dziewczyny nie gryzą! Po prostu bądź sobą.

Bądź sobą. Jeśli będziesz starał się być tak samo emocjonalny, jak w melodramacie, pomyśli, że jesteś dziwakiem.

Nie popadaj zbyt głęboko w „sferę przyjacielską”. Przestań zachowywać się zbyt długo tak, jak byście byli „tylko przyjaciółmi” albo faktycznie na tym się to skończy.

Nie spiesz się. Daj wam czasu. To tu większość mężczyzn przegrywa. Nie pomyl jej uprzejmości wynikającej z faktu, że Cię lubi z czymś więcej niż tylko przyjaźń. Jeszcze zdąży się do Ciebie przekonać.

 • Upewnij się, że wiesz, że lubi Cię bardziej niż tylko znajomego bo może to spowodować niezręczne sytuacje.

Dbaj o swój wizerunek. Jeśli nosisz koszulki o mocnych barwach, zakupione w Walmart, a które w ogóle do Ciebie nie pasują, staromodne buty, w których ze 100 razy kosiłeś trawnik, to jesteś kompletnie skreślony. Zamiast tego, może pokaż się w czymś, jak fajnej pary butów znanej marki i dopasowanej (ale nie zanadto) prostej pary dżinsów. Do tego dobrej marki koszula z American Eagle lub coś w tym stylu. Chłopaki z szokującym stylem są w typie wielu dziewczyn. Jeśli możesz, popracuj nad opalenizną rolnika.

Bądź czarujący: Musisz przynajmniej mieć pewien rodzaj uroku by przyciągać kobietę.

 • Pomyśl o głównej roli męskiej w starych filmach; Dobrze jest je oglądać dla celów badawczych.

Bądź dowcipny: Dziewczyny kochają chłopaków, którzy są doskonali w rozmowie. To także pokaz inteligencji, część podświadomej ewolucji preferencji.

 • Jeśli nie jesteś dowcipny, upewnij się, że masz inne rzeczy, które pokażą Twoją inteligencję. Akademicką perfekcję, osiągnięcia sportowe lub jakikolwiek inny rodzaj kreatywnych umiejętności – artystycznych lub literackich. Mogą być matematyczne, przestrzenne, logiczne, technologiczne – analityczne lub cokolwiek co może pokazać, że posiadasz wysoko rozwinięty umysł.

Bądź tak atrakcyjny, jak to możliwe: To bardzo ważna rzecz, stanowiąca 50% preferencji; Ponad wszystko z wyjątkiem sytuacji, kiedy osoba jest smutna, samotna, zdesperowana lub wrażliwa. Pamiętaj, że wysoki i chudy to nie zawsze cechy, których szukaj dziewczyna. Czasem jednak szerokie ramiona mogą stanowić ogromną różnicę, kiedy ona chce czuć się bezpieczna i chroniona. Spróbuj wstąpić na siłownię dwa lub trzy razy w tygodniu.

Spróbuj być zabawny: To relaksuje dziewczynę. Osoba jest bardziej czuła i podatna na sugestie, kiedy jest odprężona. To podobne do bycia dowcipnym lecz o większym stopniu ważności. To pozwala Ci na połączenie się z nią logicznie / intelektualnie. Będzie cieszyć się Twoim towarzystwem i nie będzie się nudzić. Dziewczyna będzie też cenić Cię, choć wcale nie jesteś taki dobry.

Zaprezentuj inteligencję i pewność siebie. Kobiety, które są bogate, odnoszą sukcesy i są niezależne pragną kogoś, kto jest taki sam.

Bądź niezależny finansowo. Większość z nas nie jest zamożnych, ale bądź w stanie płacić za siebie. Kobiety nie lubią żebraków. Kobiety chcą mężczyzny, który może zapewnić wystarczającą sumę pieniędzy na codzienne życie.

Bądź bezpieczny i wiarygodny. Częścią bezpieczeństwa jest zaufanie choć tak naprawdę bezpieczeństwo wymaga o wiele więcej, jak np. intelekt czy budowa ciała.

Nie bądź zbyt nachalny. To naprawdę złe, kiedy jesteś wciąż w jej pobliżu, dotykasz jej i flirtujesz z nią okropnie kiedy NIE jest zainteresowana i nigdy nie okazywała żadnego zainteresowana. Dla dziewczyn to naprawdę bardzo denerwujące, kiedy mężczyzna zachowuje się w ten sposób.

Nie flirtuj zbytnio z innymi dziewczynami: Dziewczyna może naprawdę Cię lubić ale kiedy zobaczy Cię tańczącego lub rozmawiającego z inną dziewczyną… może pomyśleć, że jej nie lubisz i prawdopodobnie sama przestanie Cię lubić.

Zrób cos by o Tobie pamiętała – zanuć piosenkę, porozmawiaj o filmach, podziel się tym co lubisz. Cokolwiek, co kiedy to usłyszy lub ponownie zobaczy, przypomni jej o Tobie.

Jeśli masz wrażenie, że jest samotna, podejdź do niej i spraw by się śmiała lub – bardziej ryzykowna opcja – spraw jej komplement. Istnieje ryzyko ale efekty mogą być szokujące. Pamiętaj tez by być sobą.

 • Nie podchodź do niej i nie praw komplementu na temat któregokolwiek z aspektów jej wyglądu lub osobowości. Większość dziewczyn instynktownie potraktuje to jako marne podejście i prawdopodobnie pomyśli, że jesteś dziwny lub zbyt agresywny. Praw jej komplementy kiedy wygląda to naturalnie. Na przykład po prezentacji którą się stresowała lub podczas tańca, kiedy się wystroiła.
 • Nie przesadź z komplementami. Lepiej jest być zwyczajnie miłym aniżeli bezustannie zasypywać ją komplementami.

Bądź czuły ale niezbyt mocno. Dziewczyny lubią chłopaka, który je rozweseli, kiedy płaczą lub przyjmie do wiadomości fakt, że jest chora, porozmawia i zapyta czy jest OK jeśli się spotykają. Może przyniesie jej kwiaty, misia, itp. … cokolwiek, co lubi. Czasem także dzielenie osobistych spraw jest miłe, ale nie przesadź z tym i nie zacznij płakać na jej kolanie, to niestosowne. Pomyśl o kimś, jak Michael Cera w Juno lub Nick and Norah’s Infinite Playlist. Obejrzyj te filmy by zebrać więcej informacji.

Tajemniczość jest czasami fajna. Dziewczyny w większości lubią tajemniczość  ale ponownie, nie przesadź z tym bo może pomyśleć, że jesteś dziwaczny.

Patrz się na nią ale niezbyt długo. Dziewczyny zawsze dostrzegą, kiedy chłopacy je obserwują, a to pokazuje im że się nimi interesujesz. Niemniej jednak nie przesadź i z tym bo pomyśli, że jesteś dziwakiem.

Nie przesadź z dowcipami. Tak, dobrze jest sprawić by się śmiała ale jeśli opowiesz zbyt dużo dowcipów, okaże się to stare, a Ty będziesz irytujący.

Przede wszystkim, nie korzystaj z poradników takich jak ten dosłownie; nie powinieneś budować z nią związku bazując na skrypcie. Wszystkie ze wskazówek i porad, które czytasz online i słyszysz od innych powinny stanowić jedynie tylko to, wskazówkę. Najważniejszą rzeczą do zrobienia, kiedy szukasz znaczącej znajomości jest odprężenie się w jej towarzystwie i pozwolenie by Twoja prawdziwa osobowość rozbłysła. Nie zmuszaj się do wpasowywania się w stereotyp, jak „skejt” lub „gangster”. Bądź po prostu sobą. Jeśli nie chcesz założyć idealnie prezentującego się stroju, wyglądaj i pachnij po prostu świeżo. Miej na uwadze, że kiedy będziesz czuł, że nie masz problemu ze zmiana swojego stylu by jej zaimponować, będziesz musiał utrzymywać tę zmianę i w efekcie możesz być zestresowany bezustannie udając bycie kimś innym. Kimś, kim nie jesteś. Lepiej poczekać aż znajdziesz dziewczynę, która lubi Ciebie, a nie „fajny” prototyp. Związek, w którym możesz być sobą jest dużo bardziej sensowny aniżeli ten w którym musisz udawać, że jesteś kimś innym.
Jak poderwać dziewczynę

Wskazówki

 • Otwieraj przed nią wszystkie drzwi, odsuwaj krzesło, płac za nią na randce, wszystkie rycerskie rzeczy doprowadzą Cię do małżeństwa. Jeśli dziewczyny mówią, że nie musisz robić tych rzeczy dla niej, RÓB JE. To rzuci ją na kolana i sprawi, że będzie myślała, że szalejesz na jej punkcie, a to pobudzi jej ego.
 • Stwórz doskonały obraz samego siebie, a następnie bądź sobą.
 • Nie praw jej komplementów dopóki nie poczujesz, że wygląda naprawdę pięknie lub też miała szczególnie dobrą mowę. Istnieje wiele wskazówek na twarzy, kiedy ktoś jest szczery lub kłamie i kiedy Ty lub ona nie wybierzecie tego świadomie, komplement, który nie jest szczery, ona także nie odbierze szczerze. Lepiej nie mówić nic aniżeli prawić nieszczere komplementy, gdyż w ten sposób możesz ją zranić.
 • Nigdy nie używaj staromodnych lub seksualnych chwytów dopóki nie będziesz jej dobrze znał i mógł żartować o takich rzeczach!
 • Nie mów godzinami, daj jej szansę na wypowiedź. Co więcej, pozwól by to ona więcej mówiła. Upewnij się, że mówisz nie dłużej, niż jedną czwartą konwersacji. W ten sposób dasz jej do zrozumienia, że nie nudzisz się i jesteś skupiony. Żadna dziewczyna nie skarżyła się nigdy, że mówiła zbyt dużo na swojej randce.
 • Pachnij przyjemnie! Bez względu na to czy jesteś brzydki czy dziwaczny, wszystkie dziewczyny spojrzą powtórnie z niedowierzaniem jeśli będziesz przyjemnie pachniał!
 • Większość wartościowych dziewczyn preferuje rozmowy o książkach, filmach, muzyce, itp. aniżeli o sporcie. Nie ma to zastosowania w przypadku wszystkich dziewczyn ale najczęściej próba rozpoczęcia rozmowy od: „Jaka jest Twoja ulubiona drużyna sportowa?” przyniesie odwrotny skutek niż zamierzony.
 • Utrzymuj kontakt wzrokowy na sensownym poziomie.
 • Kiedy jesteście naprawdę dobrymi przyjaciółmi, dobrze, kiedy w Dniu Św. Walentego przyniesiesz jej kwiaty lub powiesz coś o tym, jak bardzo ja lubisz.
 • Nigdy jej nie obrażaj, nawet w żartach, szczególnie jeśli jest nieśmiała, chyba, że masz pewność, że potraktuje to jako dowcip.
 • Nie stosuj nadmiaru zdań. Pozwól i jej coś powiedzieć. Postaraj się skłonić ją do mówienia o sobie ale udziel jej tez kilku wskazówek na Twój temat by czuła się pewna siebie.
 • Jeśli jest w gronie znajomych, spróbuj na nią poczekać aż od nich odejdzie, nawet jeśli wydaje się to być niemożliwe.

Ostrzeżenia

 • Jeśli kobieta twierdzi, że nie jest zainteresowana, odejdź. Nie oznacza nie!
 • Nie przeklinaj zbyt dużo. To może ją także odpychać.
 • Nie popisuj się zbytnio. Możesz być odebrany jako egocentryk.
 • Nie przesadź ze słuchaniem, nie mów jak metodyk. Są dziewczyny, które oczekują, że będziesz mówił tyle co i one.
 • Niektóre dziewczyny czują się urażone rycerskimi gestami. Upewnij się, że wiesz z jakim typem dziewczyny masz do czynienia. Jedne mogą traktować to jako seksistowskie,  dokuczliwie miłe lub też uznają, że próbujesz pokazać swoją wyższość.
 • Jeśli chce byś ja pocałował i Ty też to wiesz, nie czekaj zbyt długo gdyż może się znudzić lub pomyśleć, że nie jesteś zainteresowany byciem kimś więcej niż tylko przyjacielem, a w efekcie odejść do kogoś innego, nawet jeśli ten nie będzie tak fajny, inteligentny, czy dobrze wyglądający, jak Ty.
 • Nigdy nie mów kobiecie, że jest gruba. Nigdy.

Może Ci się również spodoba