Jak rozkochać w sobie chłopaka

Czy lubisz chłopaka i chcesz aby poczuł to samo do Ciebie? Lub z jakiegokolwiek powodu, chcesz aby się w Tobie zakochał? To jest idealny i efektywny sposób aby facet zakochał się w dziewczynie, z jej (subtelną) ciężką pracą.

1. Pokaż mu swoją najlepszą wersję.

Próba zmiany tego kim jesteś aby kogoś zdobyć jest receptą na katastrofę. Możesz jednakże pokazać mu bardziej korzystne strony Twojej osobowości i wyglądu. Może to brzmi prosto, ale może to dać wiele aby poprawić Twoją pewność i Twój wizerunek. Spróbuj kilku tych opcji:

 • Postaraj się ładnie wyglądać i pachnieć. Utrzymuj włosy w czystości i ładnie ułożone oraz przykładaj dodatkową uwagę do swojej higieny osobistej. Użyj trochę perfum rano lub zanim wyjdziesz, albo używaj aromatycznego balsamu do ciała dla delikatniejszego zapachu. Jeżeli nakładasz makijaż, postaraj się żeby Twój wygląd był poprawiony ale i prosty.
 • Dbaj o swoje usta. Szczotkuj zęby dwa razy dziennie, używaj nici dentystycznej i płynu do płukania ust. W ciągu dnia możesz wyciągnąć miętówki lub gumę aby odświeżyć swój oddech. Jeżeli chcesz, możesz używać także błyszczyka lub pomadki.
 • Rób pranie. Zamiast kupować nową szafę, zrób to co najlepsze z tego co masz. Ustal regularny grafik i upewnij się że zawsze masz dostępne czyste koszulki, spodnie/spódniczki, bieliznę i skarpety.

2. Uśmiechaj się.

Twoja najlepsza broń jest zawsze dostępna, kompletnie za darmo i nie może być nadużyta – Twój uśmiech! Błyskaj prawdziwym szerokim uśmiechem tak często jak to możliwe, czy jest on skierowany do Twojego faceta czy nie. Sprawia to że wyglądasz uroczo i może to właściwie sprawić że poczujesz się szczęśliwsza.

 • Pomyśl o czymś z czego można się pośmiać. Jeżeli jesteś trochę przygnębiona, pomyśl o szczęśliwym momencie lub ciekawym dowcipie aby błysnąć uśmiechem. Masz ulubione zwierzę? Ulubione wspomnienie? Cokolwiek to jest, myśl o tym tak często jak tego potrzebujesz.
 • Spróbuj powolnego uśmiechu. Jeżeli złapiesz kontakt wzrokowy z mężczyzną którego kochasz, uśmiechnij się do niego powoli, niech to rozniesie się po Twojej twarzy. Jeżeli zdarza Ci się zarumienić i spuścić wzrok kiedy on patrzy na Ciebie, niech tak się stanie po uśmiechu – będziesz nie do powstrzymania.

3. Bądź trochę tajemnicza.

Niech myśli o Tobie, zamiast mówić mu wszystko co chce wiedzieć (lub więcej). Nie wiesz jak być tajemniczą? To łatwiejsze niż wygląda. Oto jak zacząć:

 • Nie opowiadaj mu od razu Twojej historii życia. Jeżeli zapyta Cię o Ciebie, podaj trochę szczegółów. Jeżeli pojawi się ekstremalnie osobisty lub wrażliwy temat, nie rozgadaj się ani nie frustruj czy obrażaj; zamiast tego uśmiechnij się troszkę i powiedz „Może innym razem”.
 • Niech on się postara o Twoje informacje kontaktowe. Zamiast od razu dawać mu swój numer telefonu lub wyszukiwać go na Facebooku, bądź cierpliwa. Jeżeli skontaktuje się z Tobą pierwszy, poczekaj trochę z odpowiedzią. Na przykład, jeżeli zarosi Cię do znajomych, przyjmij zaproszenie po jednym dniu lub około tego. Jeżeli pierwszy napisze wiadomość, poczekaj 30 do 40 minut zanim odpiszesz. Podczas kiedy będzie czekać na Twoją odpowiedź, będzie myślał o Tobie o tym co innego teraz robisz.
 • Postaw na własne hobby. Jeżeli interesujesz się czymś czego on nie robi, jak instrument muzyczny lub sport, powoduje to że jesteś bardziej interesująca. Tak jak to jest kuszące aby spędzać cały czas myśląc o tym facecie, utrzymanie napiętego kalendarza da Wam oddech i przyciągnie Was do siebie.

4. Zawsze niech chce więcej.

Stwórz zapotrzebowanie poprzez ograniczanie dostaw. Jeżeli zakończysz spotkanie zanim się znudzi, on zacznie myśleć o następnym razie kiedy będzie mógł z Tobą porozmawiać.

 • Przestań pisać wiadomości pierwsza zanim rozmowa stanie się monotonna.
 • Wyloguj się z czatu pierwsza, zanim to o czym mówicie się zestarzeje.
 • Jeżeli z nim rozmawiasz, odejdź na chwilę dopóki jest jeszcze interesująco.
 • Jeżeli on do Ciebie dzwoni, zakończ rozmowę jak tylko podejrzewasz że nadchodzi niezręczna cisza.
 • Nie pisz do niego SMS-ów, wiadomości na komunikatorach czy dzwoń obsesyjnie. Jeżeli będziesz zbyt dostępna, wydasz się być nachalna a on może zacząć się irytować. Zamiast tego postaraj się być dostępna i chętna, ale nie zdesperowana.

5. Spróbuj trochę delikatnego flirtu.

Możesz zasygnalizować, że jesteś zainteresowana bez być zbyt oczywistą. Oto kilka sposobów na pozostawienie wskazówek i wzmocnienie jego pewności:

 • Daj się złapać na patrzeniu na niego, zarówno kiedy jest po drugiej stronie pokoju, czy siedzi obok Ciebie. Jeżeli nawiążecie kontakt wzrokowy, utrzymaj jego spojrzenie przez sekundę zanim popatrzysz w inną stronę. Dodatkowe punkty, jeżeli możesz się uśmiechnąć lub zarumienić troszkę.
 • Niech Twój język ciała będzie czytelny. Skieruj do niego swoje ciało poprzez skierowanie stóp (stojąc) lub kolan (siedząc) w jego kierunku. Zamiast zakładać ręce, spróbuj trzymać je wzdłuż ciała lub za plecami. Te małe ruchy pokazują że jesteś przekonana do jego obecności i zainteresowana tym o czym mówi.
 • Pozwól sobie być przy nim zdenerwowana. Kiedy się rumienisz, kręcisz włosy palcami, czy przygryzasz usta kiedy się denerwujesz, niech tak się stanie. Świadomie lub nie, będzie wiedział że te znaki oznaczają że jesteś nim zainteresowana.
 • Drażnij się z nim. Jeżeli masz możliwość łagodnie się z nim drażnić, spróbuj tego! Możesz użyć niedomówienia (mówiąc „Eh, myślę że to było w porządku” i uśmiechając się po tym jak zrobi coś naprawdę imponującego), sarkazmu (jak mówienie „To nie było wcale niezręczne” w żartobliwym tonie po dziwnym momencie), lub żartów. Wspólne żarty pomoga Wam zbliżyć się do siebie.

6. Zrób dla niego coś miłego.

Pokaż mu że zauważasz to co robi i chcesz pomóc bez pytania. Postaraj się aby gest był wystarczająco drobny aby go nie zawstydzić Twoją hojnością, ale wystarczająco duży aby poczuł się wartościowo. Spróbuj tych sugestii:

 • Zaoferuj że spędzisz z nim czas kiedy robi coś nudnego. Możesz zaoferować że go odprowadzisz do domu, pomóc załatwiać sprawy, lub dotrzymać mu towarzystwa kiedy czeka na spotkanie.
 • Pomóż mu dokończyć projekt. Czy on ma dużo nawarstwiającej się pracy? A może on naprawdę potrzebuje trochę pomocy w domu lub zmian w mieszkaniu poza tym wszystkim? Jeżeli możesz pomóc, to mu to zaoferuj. Pojaw się z kawą/jedzeniem i zabierz się do pracy!
 • Wspieraj go kiedy jest przygnębiony. Czy cierpi z powodu przeziębienia, utraty ukochanej osoby lub po prostu z powodu dużego stresu, spróbuj znaleźć sposób aby pokazać swoje wsparcie. Jedzenie, kwiaty, miła notatka lub po prostu dawanie mu znać że jesteś tam dla niego są wszystkie dobrymi pomysłami.

7. Bądź tak pozytywna jak to możliwe.

Większość ludzi może być negatywnych sami w sobie, więc są oni naturalnie przyciągani przez ludzi którzy starają się dostrzegać jaśniejszą stronę życia. Zamiast skupiać się na tym co jest nie tak z Twoim życiem lub mówieniu o ludziach którzy Cię wkurzają, spróbuj podkreślić to co jest w porządku.

 • To nie chodzi o to żebyś nigdy przy nim nie narzekała. Wszyscy narzekają. Ale może być wyczerpujące słuchanie kogoś stale marudzącego. Postaraj się to powstrzymać tak aby poczuł się ciepło i miło na myśl o spędzaniu czasu z Tobą, a nie zmęczony i zdołowany.

8. Ponad wszystko, nie próbuj niczego wymuszać.

Pamiętaj: nie możesz tak naprawdę zmusić go do zakochania się w Tobie. On ma wolność wyboru tego co chce. Poza tym, jednakże, ludzie nie zawsze mogą kontrolować kogo kochają. Jeżeli tak po prostu nie jest z jego strony, oprzyj się pragnieniu obwiniania go za to. Zaakceptuj to że jeżeli związek ma powstać, tak się stanie; jeżeli ni, przeznaczone Ci jest coś lepszego.

Jak rozkochać w sobie chłopaka

Wskazówki:

 • Nie nachodź go, kiedy on nie jest zainteresowany. Mężczyźni odczuwają to jako denerwujące kiedy pojawiasz się w ich domu i nie chcesz po prostu wyjść.
 • Nie flirtuj z jego bliskimi przyjaciółmi. Skończy to się bójką między kumplami.
 • Nie stawiaj go w kompromitującej sytuacji. Mężczyzn obchodzi to jak się czujesz, nawet jeżeli nie są Tobą zainteresowani romantycznie. Nie zmuszaj ich do odpowiadania na pytanie, jeżeli wygląda na to że nie czują się z tym dobrze.
 • Nie daj mu poczuć się bezwartościowym marudząc cały czas na temat swoich byłych. Jeżeli powiesz czego nie lubisz w swoich byłych, może poczuć się odstawionym.
 • Nie bądź denerwująca i obsesyjna; jeżeli mówi że chce być tylko przyjaciółmi, zaakceptuj to, ale pokaż że nadal jesteś zainteresowana jeżeli on zmieni zdanie.
 • Daj mu wystarczającą ilość miejsca. Niech wychodzi ze znajomymi, a raz na jakiś czas powiedz że ty nie możesz iść. Sprawi to że dowiesz się czy on naprawdę chce żebyś była koło niego czy nie.

Może Ci się również spodoba