Jak zdobyć chłopaka

Mężczyźni są najprawdopodobniej bardziej przewidywalni w swoich upodobaniach i uprzedzeniach. Najogólniej rzecz ujmując:

Chłopaki lubią i szanują:

 • zdrową figurę
 • atrakcyjną ale nie teatralną odzież
 • dobre uwodzenie
 • wdzięk
 • osobowość
 • dobre maniery
 • kobiecość
 • ciszę, kiedy sytuacja tego wymaga

Chłopaki nie znoszą:

 • gadulstwa
 • rozcierania i wycierania makijażu publicznie
 • przesadzonej wylewności na oczach tłumu
 • jakichkolwiek podejrzeń, że dzwony kościelne już biją tylko dlatego, że się spotkaliście więcej niż raz.

8 sposobów zdobycia serca chłopaka

1. Okaż wdzięczność za wszystko co dla Ciebie robi. Nawet wówczas, kiedy daje Ci prezent, a jego twarz nie okazuje uczuć, jest nieśmiały – podziękuj mu entuzjastycznie (np. niech wie, że jesteś wdzięcznym typem)

2. Rozpieszczaj zwierzęta, szczególnie te u niego w domu (np. demonstruj, że pomimo Twojego młodego i kobiecego wyglądu zewnętrznego, masz ciepły instynkt macierzyński w stosunku do bezradnych istot włączając prawdopodobnie dzieci – ewentualnie możliwe, że i jego dzieci).

3. Przeglądaj więcej stron sportowych w gazetach byś nie wypadła blado, kiedy zacznie zachwycać się finałami pucharu lub osiągnięciami klubu (niech sobie uświadomi, że wiesz, które rzeczy są kluczowymi w życiu).

4. Kiedy Cię gdzieś zabiera, niech oczywistym będzie, że dobrze się ze sobą czujecie (np. doskonale wiesz, że musiał zrzec się innych przyjemności by móc wyjść z Tobą i solidaryzuj się z jego uczuciami by nie stracił samozaparcia).

5. Śmiej się z jego dowcipów (np. rozumiesz, że Walter Mitty w każdym mężczyźnie to tęsknota za byciem czołowym komediantem z widownią oklaskującą jego dowcip).

6. Jeśli chodzi o sex, powinnaś się powstrzymać do czasu, aż nastanie właściwy moment. Idealny czas zależy od relacji i motywów. Osobiście zalecałbym popracować nad zbudowaniem solidnych fundamentów nim przejdziecie do kolejnego kroku. Ostatnią rzeczą o której  chciała byś by myślał, że fakt, że jesteś łatwa i, że może on dostać od Ciebie wszystko co tylko będzie chciał. Szczególnie w dość nowym związku. Pamiętaj by trzymać go w ryzach!

7. Kiedy wręczy Ci menu w restauracji, nawet nie zerkaj na smażone krewetki, wędzonego łososia, homara lub steka.

Twierdź, że mimo iż nie możesz doczekać się posiłku, chcesz coś zwyczajnego, prostego (niech widzi, że nie będziesz typem żony, która generuje kosmiczne rachunki i sklepach odzieżowych).

8. Kiedy dobrze go poznasz, zasugeruj, że dobrym pomysłem może być podzielenie się wydatkami (np. przekonaj go, że zdajesz sobie sprawę z tego, że związek wcale nie pociąga za sobą oszczędności finansowych).

Przestrzegając tych wskazówek, będziesz mieć najlepszą szansę na pełen miłości związek ze swoim partnerem. Sprawienie, by chłopak zakochał się w Tobie nie jest trudne jeśli przestrzegasz rad, które przytoczyłem, a następnie pozwalasz naturze by obrała kurs. Zacznij działaś jeszcze dziś by osiągnąć to co chcesz, a później będzie czas na podziękowania!

Jak zdobyć chłopaka

Może Ci się również spodoba