Jak znaleźć dziewczynę

Znalezienie dziewczyny to istotne zadanie w życiu mężczyzny. Jeśli nie jesteś sławny, szalenie bogaty lub też nie jesteś modelem, to prawdopodobnie wiesz już, że nie jest łatwo sprawić, by piękna kobieta została Twoją dziewczyną. Możesz wierzyć, że los sam postawi na Twojej drodze kobietę z Twoich marzeń. To możliwe ale możesz czekać na to bardzo długo. To jak z większością rzeczy w naszym życiu – dobre rzeczy zdają się przychodzić do tych, którzy naprawdę ich poszukują.

Oto kilka wskazówek byś trafił na swoją drogę poszukiwania dziewczyny…

Po pierwsze, jeśli chcesz mieć dziewczynę, musisz spotykać dziewczyny. Rozejrzyj się za sposobami. Wychodź z domu, spotykaj ludzi, uczęszczaj do clubów, zaangażuj się w zajęcia podczas których masz szansę poznać dziewczyny. Zaprzyjaźnij się ze wszystkimi ale szczególnie z osobami, które znają wiele kobiet. Kiedy Twój krąg towarzyski poszerzy się, sam dostrzeżesz, że masz kontakt z większą ilością kobiet. Będziesz też lepiej wyposażony w towarzystwie.

Posiadanie dobrych umiejętności towarzyskich i pewności siebie jest kluczowe jeśli planujesz podchodzić do kobiet w barach i nocnych klubach. Dziewczyny, które poznasz w tych sytuacjach będą bardziej krytyczne – są bowiem zaczepiane przez wielu mężczyzn więc będą robić szybkie, czasem surowe szacowanie. Możesz dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak podchodzić do dziewczyn i jak powinieneś pokierować swoją rozmową w naszej biblii o randkach – Magic Bullets – Magiczne Pociski.

Jeśli uda Ci się umówić z dziewczyną, oznacza to, że jest ona Toba zainteresowana. Schrzań to, a przestanie się Tobą interesować. Niech randka nie będzie zbyt formalna (kolacja = zły pomysł, kino = jeszcze gorszy). Postaraj się nawiązać z nią kontakt fizyczny tak bardzie, jak to tylko będzie możliwe. Doskonale, jeśli udacie się do miejsca, w którym znaleźć można jakąś formę rozrywki. Dzięki temu wasza rozmowa może być mniej stresująca. Idźcie do kilku różnych miejsc. To sprawi, że dziewczyna będzie miała wrażenie, że zna Cię od dawna.

Przeskakując do bardziej ogólnych wytycznych, prawdopodobnie słyszałeś, że kobiety pragną niegrzecznych chłopców. Nie jest to zupełnie tak. Kobiety chcą mężczyzn silnych – kogoś z własnym zdaniem, kto się sam obroni i nie popełni żadnej bzdury – w najmniejszym stopniu. Nie musisz być dupkiem ale spróbuj być odrobinę egoistyczny. Nie obawiaj się anulowania planów, jeśli Ci nie odpowiadają i nie rób niczego, co egoistyczny mężczyzna uznałby za zbyt duży problem.

Za każdym razem powinieneś pamiętać by nigdy nie dać dziewczynie poznać, że jej potrzebujesz. Bycie potrzebującym to bilet w jedną stronę do nocy spędzanych w domu przy daniu z mikrofali dla jednej osoby. Trzymaj się z dala od tekstów w stylu „Tak cudownie jest móc Cię poznać, nie przestaje o Tobie myśleć od…” lub „Wiem, że to zbyt wcześnie by móc o tym mówić ale ja naprawdę czuję się z Tobą związany w silny sposób”. Takie teksty możesz serwować, kiedy ona jest już Twoją dziewczyną. Wówczas uzna to za miłe. Ale powiedz to, jak tylko ją poznasz, a uzna Cię za dziwaka.

Nie rozpoczynaj nawet rozmowy na temat tego, „czy oficjalnie jesteśmy parą” nim będzie to naprawdę konieczne. Najlepiej poczekaj z tym do czasu aż ona sama zacznie podpowiadać. Jeśli tego nie zrobi, wówczas od niechcenia powiedz coś między słowami „nigdy o tym nie dyskutowaliśmy… ale czy mamy spotykać innych ludzi?” Jeśli poświęciliście czas i często się spotykacie, to nie będzie tu zaskoczenia.

Jeśli uda Ci się poprowadzić tak swoją drogę, to należą Ci się gratulacje – masz dziewczynę, regularny sex i może marzenie o wiecznym szczęściu. Nie jest to prosty proces więc nie martw się jeśli coś się nie uda. Odrabiaj swoje lekcje, udoskonalaj i skup się na kolejnej szczęśliwej damie.

Jak znaleźć dziewczynę

Może Ci się również spodoba