Randki internetowe – jak zacząć?

OK. Zarejestrowałeś się w dwóch lub trzech serwisach randkowych i stworzyłeś swój profil. Wrzuciłeś też kilka swoich najlepszych zdjęć i jesteś gotowy poznać nowych ludzi. Co teraz robisz? Czego możesz szukać by oddzielić przegranych od tych, którzy maja prawdziwy potencjał, bez konieczności marnowania czasu z kimś, kto okaże się nie być odpowiedni? To, czego potrzebujesz to spokojne podejście i niesamowita pewność by nie tylko się przedstawić ale także pomóc sobie w uzbieraniu jak największej ilości informacji na swoją oczekiwaną randkę.

Jedną z głównych pułapek napotykanych podczas spotykania drugiej osoby online jest z początku zupełna anonimowość. Osoba na drugim końcu ekranu może być dokładnie tą, za którą się uważa lub też kimś zupełnie innym. Internet od zawsze istniał niosąc za sobą prawdopodobieństwo pełnej niejasności dla kogoś, kto zdecydował się z niego skorzystać. Niestety w przypadku reputacji serwisów randkowych, ludzie nadużywają tego poziomu anonimowości szkodząc istocie poznania kogoś przez Internet.

Co więcej, nawet wówczas, kiedy obie strony są ze sobą szczere, istnieje fenomen internetowych randek, który może spowodować, że „wyobrazisz” sobie poniekąd fantastyczną wersję drugiej osoby bazując nieco więcej na tym co masz nadzieję w niej znaleźć, a nie na tym, co naprawdę w niej jest.

Najlepszym sposobem by poznać czyjeś prawdziwe ja jest zwyczajnie zadawanie właściwych pytań i pozwolenie by jej odpowiedzi powiedziały Ci więcej niż być może osoba ta nawet będzie świadoma.

Prawdziwym lodołamaczem może być pytanie z serii: „ Co tak naprawdę myślisz o randkach online?” To podtrzymuje Twoją początkową rozmowę będąc nieco mniej niż delikatną wskazówką w odniesieniu do Twojej atrakcyjności o oczach drugiej osoby. Jej odpowiedź może często dotyczyć twojego wcześniejszego doświadczenia w spotykaniu nowych ludzi pod kątem randek. (zarówno doświadczenia na plus jak i na minus), błędów, jakie popełnili inni oraz być szybkim i prostym sposobem aby poznać jej atrakcyjność bez wpadania w opały.

Takie proste pytanie może otworzyć wiele różnych ścieżek i sprawić, że reszta rozmowy może pozwolić Ci odkryć dużo więcej na temat osoby po drugiej stronie monitora, podobnie jak w pierwszych krokach tańca, którym taka romantyczna konwersacja może się stać. Pamiętaj by być ostrożnym i dobrze się bawić z odrobiną ekscytujących możliwości, które zapewniają randki przez Internet. Nigdy nie wiesz, kiedy zdarzy się, że będziesz czatować z osobą, która jest tą odpowiednią dla Ciebie.

Randki internetowe

Może Ci się również spodoba