Randki w sieci – kompletny przewodnik do udanych randek

Istnieje sposób na spotkanie potencjalnych randkowiczów, który jest najpotężniejszym ze wszystkich. Internet oferuje nam szereg niewiarygodnych okazji do łączenia się. Niemniej jednak istnieje co najmniej kilka sposobów na to, by randka przez Internet okazała się klapą i byśmy dostali wirtualny policzek. Jeśli uważasz, że to nic wielkiego, to spójrz na to z innej strony: ten wirtualny policzek to kolejna stracona szansa, kolejna potencjalna znajomość odeszła na zawsze.

Internet pozwala nam szukać i znajdować nisze, jak nigdy dotąd. Możesz korzystać z witryn by poznawać setki partnerów odpowiadających Twoim preferencjom. Strony pozwalają Ci korzystać z zaawansowanych wyszukiwarek by określić każde element Twojej kolejnej randki. Jeśli poszukujesz krępej Panny o wzroście 1,70m z dziećmi i tatuażami, możesz wybrać takie opcje. Wówczas też pomyślisz, że Internet to główne miejsce na Twoją potencjalną randkę.

Niestety nie jest to takie proste. Problem polega na tym, że większość kobiet traktuje Internetu z dużą dozą podejrzliwości i są ku temu powody. Ponieważ niektórzy nadużywają systemu, wiele kobiet jest bardzo ale to bardzo ostrożnych w stosunku do osób poznanych online. Ludzie mogą ukrywać się pod zasłoną cyberprzestrzeni i mieć skłonność do stawania się dużo bardziej bezpośrednimi. Każda kobieta, którą poznałem przez Internet skarżyła się na niechlujne odpowiedzi, jakie otrzymywały po opublikowaniu ich profilu.

Oto internetowy przewodnik. Myśla przewodnią do zapamiętania jest tu fakt, iż poznanie drugiej osoby wymaga czasu. Żadna kobieta, która warta jest poznania nie umówi się z Tobą od razu. Podobnie jak randki w świecie realnym, również te wymagają czasu.  Nie przejmuj się.

Kiedy znajdziesz swoją wybraną stronę lub portale, będziesz musiał założyć swój profil. Poświęć na to czas, ponieważ jak to ma miejsce w realnym świecie Twój profil winien być zrelaksowany i nieodstraszający. Jako doradca, jej matka powinna czytać go z przyjemnością. Opowiedz po krótce o sobie i utrzymuj swoją wypowiedź w pozytywnym świetle, wspominając o pozytywnych rzeczach, które lubisz robić, jak trenowanie, nauka nowych rzeczy i, że lubisz dobre towarzystwo oraz pobudzającą, inteligentną rozmowę.

To nie jest czas na bycie bezpośrednim i niecierpliwym. Jeśli taki będziesz, osoba czytająca Twój profil uzna, że chcesz mieć wszystko na czym możesz położyć swoje ręce. By odnotować jakąś reakcję, zdecydowanie pomogą tu zdjęcia. Jeśli ich nie dodasz, będziesz potrzebował dobrego wytłumaczenia dlaczego, jak np. to, że chcesz poznać osobę nie pozwalając na to, by wygląd zewnętrzny brał górę. Nawet mając najlepsze w świecie wytłumaczenie, jeśli nie opublikujesz zdjęć, zdecydowanie ograniczysz ilość odpowiedzi.

Dobieraj swoje zdjęcia starannie. Nie potrafię tego wystarczająco zaakcentować. Musisz pokazać się z jak najlepszej strony, więc włącz timer w aparacie i zrób sobie dziesiątki zdjęć. Tak, zrób dziesiątki zdjęć i posortuj je poszukując tych najlepszych. Nie ograniczaj się na tym etapie. Pokaż trochę ciała na swoich zdjęciach, prawdopodobnie jedno lub dwa prezentujące Ciebie w koszulce. Ale nie przesadź, nie chcesz przecież trenować jej wyobraźni. Zachowaj więc te pół nagie zdjęcia dla siebie.

Teraz Twój profil jest przesortowany, możesz kontynuować. Pamiętaj, że wiele stron prezentuje swoim użytkownikom tych, którzy przeglądali ich profil. Możesz chcieć użyć tej taktyki by zdobyć zainteresowanie zamiast wchodzić i wysyłać jej wiadomość.

Twoja wiadomość powinna przekazywać takie rzeczy, jak to, że lubisz jej profil, iż wydaje się ona być interesującą osobą, najlepiej nie wspominając o jej zdjęciach przez jakiś czas. Teraz wyślij jej najlepszy z tekstów. Powiedz jej, że wiesz, że musiała mieć wiele, naprawdę wiele odpowiedzi i że wiesz, że nie wszystkie z nich to dobre doświadczenia.

Skieruj teraz akcent na siebie. Nie musisz nic mówić, gdyż wszystko to znajduje się na Twojej stronie. Zaproś ją zwyczajnie do odwiedzenia Twojego profilu, a znajdziecie tam to czego szukacie. Niech Twoja wiadomość będzie raczej krótka – około 2 lub 3 paragrafy. Możesz być pewny, że ona nie chce czytać historii Twojego życia, a jedynie krótkie wprowadzenie.

Poświęć czas na doprowadzenie Twojej wiadomości do perfekcji. Następnie skopiuj ją i wklej do tylu profili, do ilu tylko chcesz. Możesz też wprowadzić niewielkie zmiany by każda z wiadomości była dostosowana do tego, co dana osoba ma na swoim profilu.

Na przykład, jeśli ona kocha psy, możesz o tym wspomnieć. Jeśli jej profil ma niewiele lub zupełnie brak treści, możesz jej powiedzieć, że wydaje się interesująca ale ponieważ na jej profilu jest niewiele na jej temat, chętnie dowiedział byś się czegoś więcej.

Możesz wysłać każda wiadomość ekspresowo i wciąż sprawiać wrażenie serdecznego i zdecydowanego dżentelmena.

Kiedy już zaczniesz otrzymywać odpowiedzi, możesz mieć ochotę posunąć się naprzód. Nie rób tego. Pamiętaj, że mniej oznacza więcej i utrzymuj to na równym poziomie. Nie powinieneś pisać elaboratów, a w zamian otrzymywać odpowiedź zawartą w kilku słowach.

Kiedy już wymienicie między sobą kilka wiadomości, możesz zasugerować konwersację przy użyciu wybranego komunikatora.  W ten sposób poznacie się znacznie lepiej.

Jak widzisz, poznawanie ludzi online zajmuje dużo czasu i składa się z kilku etapów, które prowadzą do poznania danego człowieka osobiście. Na tym etapie możesz myśleć, że poznawanie ludzi osobiście starą metodą jest dużo lepsze i będziesz miał rację. Teraz dopiero zrozumiesz, że moment w sklepie kiedy jesteś w tym samym miejscu i o tym samym czasie co piękna kobieta, którą jesteś zainteresowany to niepowtarzalna okazja.

Popatrz na to z innej strony. Możesz poznać ludzi z całego świata siedząc przy swoim komputerze w zimny, deszczowy wieczór, kiedy nie chcesz wyjść na zewnątrz lub też kiedy masz zwichniętą kostkę i jesteś uziemiony w domu.

Jedna złota zasada w kontakcie z ludźmi w Internecie – nigdy ale to nigdy nie wysyłaj sugestywnych zdjęć siebie lub części Twojego ciała. Możesz być z nich naprawdę dumny ale od tej pory zachowaj to dla siebie.

Randki w sieci

Może Ci się również spodoba