Randkowa

Długo nie mogłam się zdecydować z usług którego portalu randkowego skorzystać. Zorientowani w temacie znajomi namawiali mnie na duży, znany i popularny, bezpieczny, płatny.. Tylko dlaczego wszystkie te portale nie dawały mi poczucia, że to właśnie to czego szukam. Zarejestrowałam się nawet na dwóch czy trzech, ale jakoś nie mogłam się odnaleźć. Aż w końcu trafiłam na Randkowy.pl i już po kilku chwilach wiedziałam, że dobrze trafiłam. Może i nie jest duży, choć przeszło 400 tysięcy zarejestrowanych kont to przecież też nie jest mało,  może nie jest znany i popularny, ale czuję się tu dobrze i jestem zadowolona z jego funkcjonalności.

Przede wszystkim rejestracja zajęła mi chwilkę- nie musiałam wypełniać żadnego testu osobowości ani długaśnej ankiety z setkami pytań (a takie też się zdarzają!). Pierwsze wrażenie po zobaczeniu mojego profilu- o co tu chodzi?! Ale szybko połapałam się w funkcjach profilu i po paru minutach mogłam bez problemu korzystać z konta. Za co najbardziej cenię Randkowa.pl? Na pewno za przystępny układ strony i łatwość obsługi, mam też odrobinę dyskrecji, której według mnie nie dają duże portale. Wiem, że niektórzy znajomi zakładają profile dla zabawy, a moderatorzy strony nie są w stanie weryfikować wszystkich kont w portalu. Wolałabym uniknąć sytuacji, w której będę obiektem kpin i mam poczucie, że na Randkowej jestem bezpieczna. Poza tym- w wolnej chwili korzystam z gier dostępnych na stronie, czasem zaglądam na biorytm, który pojawia się w moim profilu i co najważniejsze- poznaję kolejne osoby. Dostałam już kilka ciekawych, wartościowych ofert, ale ciągle szukam. Kilku użytkowników, których nigdy nie poznałam ‘w realu’, traktuję jak dobrych znajomych- czasem łatwiej zwierzyć się komuś obcemu.

Jeżeli chodzi o płatności- jestem zadowolona. Dzięki drobnym opłatom pobieranym przez portal mam z głowy reklamy (może nie całkowicie, ale na pewno nie są natarczywe), mogę też korzystać z dodatkowych funkcji, np. w koncie Premium mogę wysyłać oraz odczytywać wiadomości od wszystkich użytkowników, zapraszam wybrane osoby do przyjaciół i widzę kto dodał mnie do ulubionych. Konto VIP daje jeszcze więcej dodatkowych możliwości- każdy bez względu czy posiada konto czy nie, może odczytać i odpisać na moją wiadomość, a mój profil jest wyróżniony w wynikach wyszukiwania innych użytkowników. Według mnie nie jest drogo- konto Premium na miesiąc to koszt w wysokości 14,90 zł, konto VIP- 29,90 zł. Portal oferuje także abonament ‘na zawsze’, ale przecież nie wiadomo jak długo będzie nam potrzebny- może partnera znajdziemy już po kilku dniach? Ja opłaciłam na razie abonament miesięczny VIP i cierpliwie czekam na TEGO JEDYNEGO. I mocno wierzę, że spotkamy się właśnie na Randkowej.