Szukam kobiety

Znajdź wymarzoną partnerkę

Towarzystwo to jeden z życiowych priorytetów, nawet dla mężczyzn, którzy często są uważani za stereotypy obniżające potrzebę bycia w związku. Znalezienie kobiety może być trudne, kiedy jesteś nieśmiały lub zwyczajnie czujesz, że nie masz potrzebnego czasu, by udać się na podryw. Niekiedy znalezienie kobiety może być tak proste, jak świadomość tego gdzie i jak szukać.

Instrukcje

1. Wiedz, czego szukasz

Bycie szczerym z samym sobą w kwestii tego, co naprawdę chcesz od kobiety to jeden z pierwszych kroków by wiedzieć gdzie jej szukać. Jeśli na przykład pragniesz by kobieta była zabawką nie na wyłączność, udanie się do pobliskiego kościoła lub miejsca ku czci Boga nie wróży szans na sukces. Przodująca uczciwość zaoszczędzi Twój czas i wysiłek w poszukiwaniu pożądanego towarzystwa kobiety.

2. Jednym ze sposobów znalezienia kobiety jest kuszenie jej by przyszła do Ciebie

Zamieszczenia dobrego ogłoszenia na swój temat w lokalnej gazecie to nie wszystko; będziesz musiał także osłodzić sprawę wykorzystując to co masz do zaoferowania. Ubieranie się dobrze i higiena osobista na najwyższym poziomie są kluczowe. Do tego zdecydowane poczucie własnej wartości możliwe do prezentacji wraz z pewnością siebie.

3. Bądź na fali

Strony internetowe, jak iharmony.com zostały stworzone po to by dopasować do Ciebie kobiety bazując na skomplikowanym procesie selekcji. Istnieje dużo więcej stron stworzonych dla singli i które pozwolą Ci szukać tego, czego szukasz i przeglądać profile kobiet, którymi jesteś zainteresowany. To także dość tani sposób poznawania kobiet, który możesz zastosować w domu, przy pełnym komforcie.

4. Zorganizuj wyjście

Namierz kilka punktów dla singli w Twojej okolicy i zaplanuj wyjście do nich samemu lub ze znajomym by wrócić „na scenę”. Ustal sobie cel porozmawiania przynajmniej z jedną kobietą, jeśli spotkasz taką, która Cię zainteresuje. Pamiętaj, że odmowa to część umawiania się i, że z każdą odmową jesteś coraz bliżej akceptacji.

5. Korzystaj z każdej możliwości

Odpowiadasz za to, kiedy będziesz w stanie nawiązać pierwszy kontakt z kobietą i ,w przeciwieństwie do popularnego przekonania, często bardziej stosownym jest spróbować tego. Bez względu na to czy jesteś w warzywniaku, czy wpadłeś na chwilę do kawiarni, jeśli pozwoliłeś sobie na sprawdzenie, czy kobieta ma obrączkę, to możesz także porozmawiać z nią by dowiedzieć się, czy ma chłopaka. Zbytnie obawianie się skorzystania z okazji będzie oznaczało, że możesz stracić doskonałą szansę znalezienia kobiety, która Cię interesuje.

Wskazówki i ostrzeżenia

  • Porozmawiaj z kilkoma znajomymi lub współpracownikami by dowiedzieć się, czy znają kogoś, z kim mogliby Cię umówić na randkę. Często też znaleźć w pracy znajomych, którzy mają z Tobą coś wspólnego i mają też swoich znajomych, którzy pasują do Ciebie z jakiegoś powodu.
  • Zawsze bądź pełen szacunku kiedy zwracasz się do kobiety i nie stawaj się desperatem sprawiając, że wytrwałość przemienia się w prześladowanie.