Szukam milionera

Znajdź bogatego partnera i bądź szczęśliwa

Przejdź na stronę bogacipanowie.pl i znajdź swojego księcia!

Jeżeli chcesz znaleźć przyjaciela z pieniędzmi, stosuj się do tych niełatwych kroków. To ciężka praca, ale będzie warta tego jeżeli to jest styl życia który chcesz. Upewnij się że takie poszukiwania są tym czego chcesz i nigdy nie poddawaj się w poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Ustal że nie możesz sama zarobić pieniędzy. Tak jest łatwiej. Daj temu szansę jeżeli jesteś młoda. Zostań w szkole i zrozum jakie nowe obszary się otwierają. Zainwestuj pieniądze każdego miesiąca na koncie oszczędnościowym – nie ma znaczenia ile – po prostu zacznij oszczędzać. Jeżeli pracujesz, postaraj się być najlepsza w swojej pracy.

Oceniaj i bądź realistką w kwestii Twojego wyglądu, inteligencji i osobowości. Jeżeli jesteś średnio wyglądająca, ze słabym polotem i nieciekawą osobowością, zapomnij o tym. Zapisz listę rzeczy które muszą być poprawione, a wtedy to zrób. Musisz wyglądać po prostu tak bogato i na tak silną jak mężczyzna którego próbujesz złapać, ale nie zapomnij o swojej osobowości i stylu osobistym.

Pamiętaj że większość kobiet ma tylko okres od 10 do 15 lat na zainteresowanie sobą bogatego mężczyzny. Zrozum że to jest rzeczywistość życia a poprawisz swoje szanse. Mężczyźni; jeżeli chcecie poślubić bogatą kobietę, macie więcej czasu, ale jest to trudniejsze do zrobienia.

Złap ich kiedy są młodzi, czyli wtedy kiedy dopiero zaczynają swoje firmy lub jeszcze nie skończyli szkoły. Jeżeli milioner jest playboyem z nadmiernym gwiazdorstwem, będziesz miała ciężki czas. Zajmij się nieśmiałym, odosobnionym typem, lub takim który nie jest taki gładki.

Używaj swojego mózgu i nie bądź taka oczywista. Nie mów o tym ile on ma pieniędzy lub ile zarabia. Jeżeli wyjdzie taki temat, bądź grzeczna ale nie zadawaj pytań. Spraw aby to nie było ważne dla rozmowy.

Unikaj przeklinania, picia, narkotyków, głośnego śmiechu, agresywnego zachowania i jaskrawych ubrań. Popracuj nad bardziej eleganckim stylem. Myśl stylowo i ekonomicznie, nie „markowo”. Chcesz być dziewczyną a potem żoną, a nie kochanką.

Wykształć się w tematach o których bogaci coś wiedzą – w większości są bardzo wykształconymi ludźmi. Zrozum bieżące wydarzenia i politykę. Cały czas czytaj. Historia. Muzyka. Sztuka. Wino i dobre jedzenie. Musisz mieć temat do rozmów w każdym z tych zakresów.

Podróżuj w miejsca gdzie bogaci wypoczywają. Bądź tylko pewna że jesteś gotowa wtopić się w tłum. Daj sobie czas na edukację i poprawę siebie dopóki nie będziesz w szczytowej formie. Zrób rozpoznanie i stwórz plan aby spotkać jego lub ją. Nie zostawiaj tego „przeznaczeniu”. Idź z przyjaciółką lub sama. Upewnij się że przyjaciółka jest bardzo atrakcyjna i subtelna. Jeżeli wygląda jak włóczęga, nie powinnaś jego/jej zabierać.

Naucz się grać w tenisa, jazdy na koniu, golfa lub innych sportów uprawianych przez bogatych.

Pamiętaj że jeżeli bierze ślub tylko dla pieniędzy, nie rób tego. Małżeństwo nigdy nie będzie trwałe jeżeli brakuje w nim miłości.

Wskazówki:

 • Zrób rozpoznanie, ale miej na uwadze, że bogaci mężczyźni są ostrożni. Oni chcą dobrze wychowanych żon, które sprawią że będą wyglądać dobrze.
 • Kobiety które mają dzieci mogą być atrakcyjne tylko jeżeli on je polubi.
 • Naucz się naprawdę dobrze gotować. Wyśmienicie. Bogaci mężczyźni chcą kobiet które są wspaniałymi gospodyniami. Przygotowują mu wspaniałe jedzenie.
 • Ukształtuj wysportowane ciało, ale nie pokazuj go za dużo. Zapomnij o tych implantach dużych piersi i wciskaniu się potem w skąpe koszulki; one są niedozwolone. Pomyśl materialnie jak „żona”.
 • Spójrz na swoje buty, torebki i zegarek. Niech będą proste, ze skóry lub materiałów naturalnych i nie wyglądające tanio. Bogato nie oznacza błyszcząco!
 • Ubieraj się w granaty, brązy, czarny, beże i biele. Unikaj jaskrawych kolorów poza może niektórymi ubiorami wieczornymi. Musisz skoncentrować się na klasycznych, dobrze skrojonych ubraniach z materiałów naturalnych – 100% bawełny, len, jedwab, wełna, kaszmir itd. Jest dużo lepiej posiadać dobrej jakości ubrania niż te zrobione tańszym kosztem. Unikaj ubrań które mają nazwę producenta wypisaną w poprzek.
 • Mniej prostą biżuterię, nie noś tatuaży lub kolczyków, makijaż powinien być bardzo subtelny ale ładny – wyrzuć wszystkie kolorowe cienie do powiek/błyszczyki. Dużo lepiej jest iść z mniejszym makijażem niż zbyt dużym.
 • Zrób sobie na prawdę dobrą fryzurę z subtelnymi pasemkami.
 • Bądź naprawdę dobrą kochanką. Naucz się sztuki masażu i użyj go na nim. Daj z siebie 100%.
 • Na naciskaj go aby się zaangażował. On po prostu się odwróci. Jeżeli jesteś z nim od ponad pięciu lat i nie dał Ci pierścionka, wycofaj się.
 • Wygospodaruj sama czas dla siebie i spraw żeby tęsknił. Spróbuj życia, miej przyjaciół i tony zainteresowań. Spraw aby bycie z Tobą było interesujące i zabawne.
 • Zawsze bądź damą. Myśl jak Grace Kelly, Audrey Hepburn publicznie. Naucz się etykiety i zawsze ją używaj.
 • Jeżeli jest milionerem który doszedł do tego sam, on chce być z kobietą której dobrze idzie z pieniędzmi, a nie osobą rozrzutną. Upewnij się że jesteś odpowiedzialna. Nie bież od niego pieniędzy zanim nie będziecie po ślubie. W jego głowie to tworzy kolejna kategorię: „przypadek charytatywny”, „żyjąca za darmo” lub „poszukiwaczka złota” (a nie prawdziwy przyjaciel czy materiał na żonę). Prawdziwy mąż chce kogoś równego, nie zależnego.

Ostrzeżenia:

 • Nie przyjmuj prezentów dopóki się nie zaręczysz. Nigdy nie pozwól komuś kupować dla Ciebie ponieważ nie będzie Cię szanował.
 • Nie idź z nim/nią od razu do łóżka. Zapomnij o żonatych i zamężnych.
 • Jeżeli jesteś kobietą, nigdy nie zachodź w ciążę aby przytrzymać bogatego faceta – to katastrofa.
 • Nie pozwól jemu/jej zbyt szybko poznać Twoją rodzinę – on/ona może być nimi przerażona. Kiedy i jeżeli on/ona ich spotka, upewnij się że to odpowiednie i że Twoja rodzina potrafi zachować się z klasą i stylem.
 • Nigdy nie leć na nikogo z jego krewnych i przyjaciół, nawet jeśli i oni są tak niewiarygodnie bogaci, a on/ona nawet w najmniejszym stopniu nie są świadomi romansu.

Rzeczy, których będziesz potrzebować:

 • Stylowe ciuchy,
 • Piękna, prawdziwa biżuteria.