Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Badoo

Badoo

  Badoo to jeden z najbardziej znanych portali randkowych na całym świecie. Założonych tu jest ponad 300 milionów kont, a zanim dokończysz czytać to zdanie, w serwisie będzie ich o około 200 więcej! Dlaczego Badoo jest tak popularne, zwłaszcza w Polsce? Jakie są plusy i minusy aplikacji randkowej?

  Hasło przewodnie na stronie głównej Badoo brzmi Poznaj nowych ludzi. Co powoduje, że ponad 300 milionów ludzi posiada konto w tym akurat serwisie społecznościowym? Co ciekawe, ponad 50 milionów osób miesięcznie aktywnie korzysta ze strony! Oznacza to, że portal tętni życiem.

  Czy łatwo o randkę z Badoo?

  Liczby nie kłamią. Ten istniejący od 2006 roku portal dostępny jest w ponad 40 językach. Lata doświadczenia sprawiły, że ludzie z całego świata instalują na telefonach aplikację do randkowania Badoo. Czym może zaskoczyć potencjalnego użytkownika?

  Badoo randkowanie przez aplikację

  Przysłowie mówi, że ważne jest pierwsze wrażenie – twórcy portalu wiedzą o tym doskonale – oddali użytkownikom do dyspozycji atrakcyjny layout i perfekcyjnie dopracowaną stronę, która jest nie tylko czytelna, ale i prosta w obsłudze. Bez reklam, niepotrzebnych zakładek i odnośników. W takich warunkach można poznawać nowe osoby!

  Badoo to nie jest typowy portal społecznościowy typu Facebook, chociaż zasada wyszukiwania znajomych jest taka sama. Strona oferuje przede wszystkim wyszukiwarkę nowych kontaktów, sprecyzowanych według formularza wypełnionego przez użytkownika. Jej głównym kryterium doboru znajomych jest miejsce zamieszkania, a celem zawiązania znajomości jest wspólna randka.

  Jak założyć konto na Badoo?

  Podstawowe kroki do założenia konta w serwisie to:

  1. Szybka rejestracja – należy podać w formularzu podstawowe dane osobowe, zaakceptować regulamin i aktywować przesłany drogą e-mailową link
  2. Aktualizacja profilu – uzupełnienie zdjęć i podstawowych informacji o sobie
  3. Zapoznanie się z interfejsem użytkownika – sprawdź jak znaleźć inne osoby i wybrać takie, które Cię interesują

  Już przy stawianiu pierwszych kroków w serwisie Badoo.pl oferuje wsparcie dla nowych użytkowników –pojawiające się od czasu do czasu podpowiedzi wskazują jak należy ustawić profil, aby był dostępny i atrakcyjny dla jak największej liczby osób. Dobry profil zapewni Ci większe szanse na przyciągnięcie czyjejś uwagi.

  Dane, które możemy udostępnić innym, to przede wszystkim zainteresowania, warto też dodać kilka słów o sobie. Przyjemna dla oka jest personalizacja profilu – zmiana tła. Podstawowym narzędziem dostępnym dla użytkownika jest wspomniana wcześniej wyszukiwarka – określenie płci, przedziału wiekowego, orientacji seksualnej, koloru oczu i włosów to pierwszy krok do znalezienia nowych znajomych.

  Nie zapomnij o edycji profilu – dodanie zdjęcia, zainteresowań i danych osobistych sprawi, że licznik popularności wzrośnie i konto będzie chętniej odwiedzane przez innych użytkowników. A to przyczynia się pozytywnie do zwiększenia ilości nawiązywanych kontaktów.

  Cennik Badoo Premium i dodatkowe funkcje VIP

  Dla początkującego użytkownika dostępne są bezpłatne, podstawowe opcje, ale aby poznać pełny wachlarz możliwości aplikacji, należy uiścić stosowną opłatę lub zaprosić minimum 30 znajomych do korzystania z Badoo – wtedy możliwości zostaną udostępnione za darmo.

  Co daje Badoo Premium?

  • Tryb niewidoczny
  • Zaawansowana wyszukiwarka profili
  • Możliwość rozmów z najpopularniejszymi użytkownikami
  • Twoje wiadomości będą wyświetlać się najpierw
  • Funkcja sprawdzenia, jakie użytkowniczki lubią Twój profil

  Różne dodatkowe funkcje mają jeden cel: ułatwić i przyspieszyć nawiązywanie znajomości z innymi osobami na Badoo. Trzeba przyznać, że jest to dużo prostsze z takimi dodatkami. Zarówno konto premium na Badoo, jak i kredyty pozwalające wykupić np. lepszą ekspozycję profilu, możesz kupić bezpośrednio w aplikacji.

  Ile kosztuje abonament Badoo?

  Pakiety różnią się czasem trwania, a z tego powodu mają różną cenę. Wszystkie jednak oferują te same funkcje. Ile kosztuje konto VIP?

  • 1 Tydzień premium – 22 zł
  • 1 Miesiąc – 74 zł
  • Konto trzymiesięczne – 175 zł
  • Dożywotnie konto premium – 415 zł

  Podejmując decyzję o zakupie abonamentu warto pamiętać, że wybierając niektóre sposoby płatności użytkownik zgadza się na automatyczne przedłużenie konta. Zatem, dopóki użytkownik nie anuluje subskrypcji – środki w odpowiedniej wysokości będą ściągane z karty kredytowej. Pamiętaj, aby rezygnować z subskrypcji i wyłączyć jej przedłużanie!

  W przypadku płatności przez telefon komórkowy – na podany numer są cotygodniowo wysyłane płatne smsy. Istnieje możliwość dezaktywacji usługi smsowej – należy wysłać wiadomość na podany w regulaminie numer. Dla zapominalskich pozostaje płatność przez opcję Dotpay, która po zakończeniu opłaconego okresu nie jest przedłużana.


  Wszystkim osobom szukającym nowych ludzi można polecić ten portal. Badoo na pewno pozytywnie Was zaskoczy! Wysokie miejsce tego portalu w naszym rankingu stron i aplikacji randkowych nie jest przypadkowe. Na Badoo znajdziesz nie tylko fajne osoby z którymi można się zaprzyjaźnić, ale nawet spotkać prawdziwą miłość. Raj dla singli i nie tylko!