Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Tinder

Tinder

  Tinder to najpopularniejszy na całym świecie portal randkowy, jeśli policzymy liczbę założonych kont. To aplikacja popularna nie tylko w USA, ale również w Polsce! Kto najczęściej używa Tindera i czy warto go zainstalować? Sprawdź naszą recenzję już teraz!

  O portalu Tinder słyszał już chyba niemal każdy. Ta apka do randkowania pojawiła się w niejednym filmie czy piosence. Choć korzystają z niej głównie młode osoby, tak również Ci nieco starsi wiekiem użytkownicy mogą tu znaleźć bez problemu miłość. Konta założyło tu już ponad 60 milionów osób z całego świata!

  Czy łatwo o randkę z Tindera?

  Tindera w Polsce używają przede wszystkim mieszkańcy dużych miast. To tam najprościej jest znaleźć osobę chętną na randkę. Co więcej, w dużych miastach portal wręcz kipi od aktywnych użytkowników. Nie ma tu prawie żadnych fałszywych profili, a jeśli komuś wpadłeś w oko, dowiesz się o tym niemal od razu.

  aplikacja randowa tinder logo
  Na Tinderze aż pali się od aktywności użytkowników. To idealne miejsce, aby szybko znaleźć partnerkę!

  Na czym polega Tinder i jak znaleźć dzięki niemu partnerkę?

  Ta aplikacja randkowa jest prostym narzędziem, które łączy ze sobą dwie osoby. Zasada działania jest prosta – oboje musicie polubić swoje profile. To, kogo zobaczysz, zależy przede wszystkim od lokalizacji użytkownika, wcześniejszych reakcji na różne profile, a także ewentualnej, dodatkowo płatnej, promocji profilu.

  Najpierw musisz założyć konto, co najwygodniej jest zrobić poprzez oficjalną aplikację na smartfona. Później zaś koniecznie wrzuć swoje najlepsze zdjęcie i stwórz ciekawy opis, który zaciekawi drugą osobę. Mając ten etap za sobą możesz przystąpić do oceniania innych użytkowników. Przesuń palcem w prawo, aby kogoś polubić. Jeśli chcesz go odrzucić, zrób ruch w lewą stronę.

  Jeśli oboje polubicie swój profil, wówczas pojawia się słynny komunikat It’s a match! To właśnie wtedy odblokowujecie do siebie wzajemny kontakt. Od teraz możecie ze sobą pisać, a nawet rozmawiać na kamerce! Co najważniejsze – to wszystko możesz zrobić bez żadnych opłat, co w porównaniu do innych portali randkowych czy aplikacji, jest sporą zmianą!

  Ile kosztuje konto Tinder Gold i inne pakiety premium?

  Choć Tinder w swojej podstawowej wersji pozwala na całkiem sporo, zwłaszcza w porównaniu do innych portali, zawsze można zwiększyć swoje szanse poprzez funkcje kont premium. Pozwalają one usunięcie reklam, nielimitowane polubienia innych profili, a nawet informacje o tym, kto go odwiedził.

  Konto premium na Tinderze możesz kupić przez aplikację na telefon lub poprzez pełną wersję strony dostępną na komputerze. Koszt miesięczny konta Tinder Plus to około 70 złotych miesięcznie. Konto Tinder Gold, które daje znacznie więcej możliwości, to koszt rzędu 150 złotych miesięcznie. Subskrypcja przedłuża się automatycznie, dlatego nie zapomnij jej anulować!

  Dlaczego tak trudno jest podać dokładny koszt miesięczny konta premium na Tinderze? Cena konta zależy w znacznej części nie tylko od długości trwania abonamentu, ale również… od wieku użytkownika! Jeśli masz skończone 30 lat, Tinder będzie pobierać od Ciebie zdecydowanie więcej za opłacenie takiego abonamentu!

  Jakie są mocne strony Tindera?

  Ta aplikacja przede wszystkim może pochwalić się ogromną rzeszą użytkowników z całego świata. Jeśli często podróżujesz, a nie chcesz spędzać tego czasu w samotności, Tinder to prawdziwy must-have. Bez żadnych opłat możesz poznać naprawdę fajne osoby, co jest niemożliwe na wielu innych portalach.

  Inną ciekawą funkcją jest to, że portal uczy się naszych preferencji. Im dłużej korzystamy z aplikacji, tym lepsze potencjalne dopasowania podrzucane są nam przez appkę. Oznacza to, że warto spędzać czas na Tinderze, bo algorytm z każdą parą (lub odrzuceniem) lepiej rozumie, co się nam podoba.

  Na Tinderze wystarczy spędzić kilka minut dziennie, aby wykorzystać dostępną darmową liczbę ocen danego profilu. Zaglądając tu regularnie znacząco zwiększysz swoje szanse na poznanie kogoś ciekawego. Tinder to najlepsza aplikacja dla osób, które chcą randkować, lecz nie mają dużo czasu.


  Naszym zdaniem, każda osoba zainteresowana randkowaniem na poważnie, powinna założyć konto na Tinderze. Choć użytkownicy szukają tu raczej przygód niż miłości, nigdy nie wiesz, na kogo trafisz. Pewne jest jednak to, że ogromna liczba użytkowników sprawi, że na pewno ktoś wpadnie Ci w oko!