Przejdź do treści
Strona główna » Blog » MyDwoje

MyDwoje

  Mydwoje.pl to hybryda portalu randkowego i skutecznego biura matrymonialnego. Autorzy strony postawili na uczciwość i profesjonalizm, dzięki czemu dobór partnerów odbywa się przy wielkiej precyzji. Co jeszcze oferuje ta strona dla poszukujących partnera lub partnerki?

  Biuro matrymonialne stosuje metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości, opartą na Psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego – tak na stronie internetowej opisuje swoją działalność serwis randkowy MyDwoje. Są specjalistami od doboru partnerskiego dla wymagających.

  Co oferuje portal randkowy MyDwoje?

  Już po krótkim zapoznaniu się ze stroną MyDwoje.pl można śmiało stwierdzić, że nie mamy do czynienia z typowym serwisem randkowym, ale z profesjonalnym pod każdym względem biurem matrymonialnym. Piękny layout, stonowane kolory, czytelne zakładki i nieco intymna atmosfera, którą roztacza strona główna, zdecydowanie zachęcają do zarejestrowania. Szczególnie, że rejestracja jest szybka i prosta.

  biuro matrymonalne mydwoje.pl strona główna portalu z randkami online
  MyDwoje.pl to wyjątkowy portal. Nastawiony jest na skuteczny dobór partnerów przy pomocy profesjonalnego testu, a nad wszystkim czuwają psycholodzy.

  Po wpisaniu w formularzu rejestracyjnym kilku podstawowych informacji otrzymujemy na podany adres mailowy link aktywacyjny – standardowa procedura, która zajmuje kilka chwil i ma na celu odsianie fałszywych profili. Tu pojawia się pierwsza ciekawostka – nie mamy możliwości nazwania swojego profilu – zatem przemyślane SłodkaBrunetka czy PrzystojniakDlaCiebie musimy odłożyć na inną okazję.

  W tym serwisie zostajemy oznaczeni ciągiem liter i cyfr. Brzmi osobliwie, ale po krótkim przemyśleniu wydaje się być uzasadnione – nikt już na wstępie nie ocenia użytkownika przez pryzmat loginu, który miał być zabawny, a ostatecznie okazał się utrapieniem. Nie liczy się zabawna nazwa, a to, o ktoś oferuje sobą.

  Na czym polega profesjonalny test doboru partnerskiego?

  Przy pierwszym logowaniu otrzymujemy także wytyczne jakie działania powinniśmy podjąć, aby skutecznie i w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu. W zasadzie już bezpłatna rejestracja daje użytkownikowi możliwość wypełnienia Testu Doboru Partnerskiego, na podstawie którego zostaje stworzony unikatowy Profil Partnerski.

  Jest on fundamentem do kojarzenia par w serwisie MyDwoje.pl. Ponowne wypełnienie testu jest możliwe dopiero po 6 miesiącach, warto więc poświęcić sugerowane 40 minut na dokładne i rzetelne udzielenie odpowiedzi. W końcu przekłada się to na lepsze propozycje partnerek. Dzięki temu nie musisz marnować czasu na kobiety, którymi nie jesteś w ogóle zainteresowany.

  Opłaty w serwisie randkowym mydwoje.pl

  W ramach bezpłatnego korzystania z konta użytkownik może określić kryteria wyszukiwania potencjalnego partnera, a także wybrać osoby, które mają podobną osobowość czy zainteresowania. Jednakże aby skontaktować się z tymi osobami, jak na wielu innych stronach, należy wykupić abonament.

  Ceny nie są wygórowane, biorąc pod uwagę możliwości portalu. Im dłuższy abonament tym cena wydaje się być przystępniejsza. W porównaniu do innych serwisów tego typu, cena jest zbliżona do średniej, a dodając do tego profesjonalne narzędzia wykorzystywane w doborze partnera, można ją uznać za atrakcyjną.

  Ile kosztuje konto na MyDwoje?

  Dużym plusem jest fakt, że serwis nie przedłuża automatycznie abonamentu, a co za tym idzie – jeżeli przegapimy termin zakończenia ważności konta – zostanie ono przełączone na status podstawowy bez obciążania dodatkowymi środkami.

  Opłaty za członkostwo, pozwalające m.in. na kontakt z zainteresowanymi osobami, wyglądają następująco:

  • 1 miesiąc – 60 zł/85 zł*
  • 3 miesiące – 95 zł/139 zł*

  * Dodatkowo, do każdego pakietu można wykupić konsultacje telefoniczną z psychologiem i seksuologiem, co podnosi cenę abonamentu.

  Niemniej – aby porozmawiać na czacie lub skontaktować się mailowo z naszym wybrankiem – musimy dokonać zakupu abonamentu. Wtedy też zyskamy możliwość udostępniania zdjęć i korespondowania ze wszystkimi zarejestrowanymi użytkownikami, nawet tymi, którzy nie zdecydowali się na wykupienie subskrypcji w serwisie.

  Jakie są mocne strony MyDwoje?

  Do dyspozycji wszystkich odwiedzających strony portalu oddano także MyDwoje.tv, czyli dostępne dla każdego (oglądanie filmów nie wymaga rejestracji ani logowania) porady psychologa i informacje na temat działalności serwisu, można również skorzystać z płatnej porady psychologa poprzez e-mail lub telefon.

  W ramach relaksu warto zapoznać się z historiami związków, które udało się stworzyć dzięki Mydwoje.pl. Ponieważ portal działa od wielu lat, dzięki tej stronie poznało się naprawdę sporo par. Ich historie mogą być inspirujące! Innym dużym plusem jest brak reklam – strona jest bardzo starannie zaprojektowana, co ułatwia skoncentrowanie się na potencjalnym partnerze.

  Serwis kładzie duży nacisk na traktowanie bardzo serio całej procedury wyboru partnera, aby założyć konto należy mieć ukończone 18 lat. Wiarygodność, anonimowość, ochrona danych bezpieczeństwo, poważne oferty to tylko niektóre najważniejsze hasła, jakich do opisania swojej działalności użyli założyciele MyDwoje.pl.

  Administratorzy portalu czuwają nad uczciwością użytkowników, każdy profil jest weryfikowany i w przypadku oszustwa lub niepoważnej oferty, konto jest natychmiast usuwane. Aktywna moderacja to inna z mocnych stron Mydwoje.pl.


  Z pewnością duże znaczenie dla potencjalnych użytkowników ma fakt, iż cena, którą musimy zapłacić za oferowane usługi, nie jest niska. Jednak każdy człowiek pragnie miłości i dąży do zbudowania trwałego związku na całe życie.

  Czy taką perspektywę można przeliczyć na pieniądze? Nie jest to łatwe. Biorąc pod uwagę możliwości i skuteczność tego serwisu, warto założyć tu konto i spróbować znaleźć ukochaną wybrankę.