Przejdź do treści
Strona główna » Blog » PORADNIK: Jak skutecznie poderwać dziewczynę i zdobyć jej serce?

PORADNIK: Jak skutecznie poderwać dziewczynę i zdobyć jej serce?

  Marzeniem każdego mężczyzny jest zdobycie pięknej i oddanej partnerki. Jednak młodzi faceci często mają problem z tym, aby poderwać dziewczynę, która im się podoba. Z naszym poradnikiem ten problem. Przeczytaj już teraz nasz poradnik podrywu, który stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie!

  Jak znaleźć dziewczynę?

  W życiu każdego mężczyzny przychodzi moment, gdy samotność zaczyna mu coraz mocniej doskwierać. Kumple to gwarant wspaniałych emocji, jednak w życiu potrzeba też drugiego człowieka, z którym będzie można przeżywać dobre i złe dni. Tylko gdzie ich szukać? Jak znaleźć dziewczynę?

  Pamiętaj o tym, że każda dziewczyna jest inna. Z tego też powodu, nie ma konkretnego zestawu kroków, które w magiczny sposób przyciągną do Ciebie wszystkie dziewczyny, o których sobie zamarzysz. Mając jednak wiedzę o skutecznym podrywaniu dziewczyn, będziesz znacznie częściej osiągał sukces.

  Po pierwsze, jeśli chcesz mieć dziewczynę, musisz spotykać dziewczyny. Rozejrzyj się za nimi. Wychodź z domu, spotykaj ludzi, tańcz w klubach, a także zaangażuj się w zajęcia na które chodzą również dziewczyny. Zaprzyjaźnij się ze wszystkimi, ale szczególnie z osobami, które znają wiele kobiet. Kiedy Twój krąg towarzyski poszerzy się, sam dostrzeżesz, że masz kontakt z większą ilością kobiet. Będziesz też lepiej wyposażony w towarzystwie.

  Posiadanie dobrych umiejętności towarzyskich i pewności siebie jest kluczowe jeśli planujesz podchodzić do kobiet w barach i klubach. Dziewczyny, które poznasz w tych sytuacjach będą bardziej krytyczne – są bowiem zaczepiane przez wielu mężczyzn, więc będą robić szybkie, czasem surowe szacowanie.

  Ładna młoda dziewczyna w lesie
  Musisz wychodzić do dziewczyn i nie bać się z nimi rozmawiać, aby móc jakąś skutecznie poderwać!

  Jeśli uda Ci się umówić z dziewczyną, oznacza to, że jest ona Tobą zainteresowana już na zawsze. Schrzań to, a przestanie się Tobą interesować. Zadbaj o to, aby randka nie była nudna i sztampowa. Doskonale, jeśli udacie się do miejsca, w którym znaleźć można jakąś formę rozrywki, np. coraz popularniejsze salony gier. Dzięki temu wasza rozmowa będzie mniej stresująca. Idźcie do kilku różnych miejsc. To sprawi, że dziewczyna będzie miała wrażenie, że zna Cię od dawna.

  Przeskakując do bardziej ogólnych wytycznych, prawdopodobnie słyszałeś, że kobiety pragną niegrzecznych chłopców. Nie jest to zupełnie tak. Kobiety chcą mężczyzn silnych – kogoś z własnym zdaniem, kto się sam obroni i będzie odpowiedzialny za swoje zachowanie. Nie musisz być dupkiem ale spróbuj być odrobinę egoistyczny. Nie obawiaj się anulowania planów, jeśli Ci nie odpowiadają i nie rób niczego, co egoistyczny mężczyzna uznałby za zbyt duży problem.

  Trzymaj się z dala od tekstów w stylu „Tak cudownie jest móc Cię poznać, nie przestaje o Tobie myśleć od…” lub „Wiem, że to zbyt wcześnie by móc o tym mówić ale ja naprawdę czuję się z Tobą związany w silny sposób”. Takie teksty możesz serwować, kiedy ona jest już Twoją dziewczyną. Wówczas uzna to za miłe. Ale gdy powiesz to na za wczesnym etapie relacji, ona uzna Cię za dziwaka.

  Nie rozpoczynaj nawet rozmowy na temat tego, „czy oficjalnie jesteśmy parą” nim będzie to naprawdę konieczne. Najlepiej poczekaj z tym do czasu aż ona sama zacznie podpowiadać; jedną z takich sugestii może być mówienie o Was, a nie tylko o sobie. Jeśli tego nie zrobi, wówczas powiedz coś w stylu „nigdy o tym nie dyskutowaliśmy… ale czy chcesz być moją dziewczyną?” Jeśli często się spotykacie i wasza relacja dobrze się rozwija, nie powinno być żadnego zaskoczenia co do jej odpowiedzi.

  Przestrzegając tych wskazówek z pewnością będziesz lepiej rozumiał otaczające Cię kobiety i to, czego one szukają w mężczyznach oraz relacjach z nimi. Nie bądź nachalny i zachowaj spokój, aby nie odstraszyć wybranki. Jeśli nie uda Ci się z jedną dziewczyną, możesz przecież zawsze pójść dalej i spróbować z inną. Nie traktuj odrzucenia jako porażki, bo nie ma tu schematu, który zawsze zadziała. Czytaj dalej, a dowiesz się jak bez stresu rozmawiać z dziewczynami i jak je podrywać!

  Najpierw rozmowa, czyli jak zagadać do dziewczyny?

  Aby móc próbować poderwać dziewczynę, musisz najpierw znaleźć idealną kandydatkę, a później odpowiednio z nią rozmawiać. Jednak, kiedy jesteś zakochany w dziewczynie, możesz być bardzo nieśmiały w jej otoczeniu, szczególnie jeśli dobrze się nie znacie. Jak rozpocząć naturalną konwersację z dziewczyną, którą lubisz? Przedstawiamy sposób, dzięki któremu unikniesz stresu!

  Złap kontakt wzrokowy. Poświęć kilka dni na łapanie jej wzroku teraz i w przyszłości. Nie gap się na nią. Zamiast tego posyłaj jej krótkie spojrzenia dopóki wasze oczy nie spotkają się i ona Cię dostrzeże. Kiedy już tak się stanie, delikatnie się uśmiechnij i odwróć po sekundzie. Prawdopodobnie zarumienisz się. Tym lepiej – zarumienienie się oznacza, że się denerwujesz, a to z kolei jest podpowiedź dla niej, że podoba się Tobie.

  twarz młodej dziewczyny w makijażu
  W oczach dziewczyny można się zgubić… dlatego podczas nawiązywania kontaktu wzrokowego zerkaj na nią odważnie, ale nie gap się cały czas!

  Znajdź właściwy moment. Nie próbuj skupić jej uwagi, kiedy zajęta jest czymś innym. Postaraj się tez o odrobinę prywatności – nie musicie być zupełnie sami ale jej uwaga nie powinna być rozpraszana. Spraw by interakcja była bardzo swobodna i nie rozciągnięta w czasie. Rozmawiaj z nią, kiedy oboje gdzieś idziecie, np. gdy wchodzicie do klasy w tym samym momencie lub zaczynacie wracać do domu tą samą drogą.

  Sztuka komplementowania: Jak dawać komplementy dziewczynom?

  Prawienie dziewczynie właściwego komplementu sprawia, że Twoje intencje są natychmiast jasne – ona będzie momentalnie wiedziała, że chciałbyś być kimś więcej niż tylko znajomym. Musisz jednak nauczyć się dawać komplementy. Co zrobić, aby nie brzmieć jak przyjaciel, a kandydat na chłopaka? Ponadto, co komplementować, aby jej nie urazić?

  Naucz się, jak prawić komplementy. Nawet najlepszy w świecie komplement okaże się klapą jeśli nie będziesz umiał dobrze go prawić. Utrzymuj delikatny uśmiech, kiedy mówisz. Podtrzymuj z nią kontakt wzrokowy i utrzymuj ton Twojego głosu, lecz nieco obniż jego barwę i głośność. To wprowadza intymność, a to instynktownie może sprawić, że zbliży się ona do Ciebie by lepiej słyszeć. Uważaj tylko, aby nie pomyślała, że mówisz cicho, bo się wstydzisz! Odpowiednie dawanie komplementów możesz poćwiczyć na takich stronach jak Fotka.

  Mądrze dobieraj komplementy. Powiedzenie czegoś w stylu „Zawsze wyglądasz niesamowicie w tej koszulce” może brzmieć dziwnie, jeśli dobrze jej nie znasz i sugerować, że ją obserwujesz przez co dziewczyna poczuje się niekomfortowo. Dobry komplement powinien w sposób naturalny prowadzić do dłuższej konwersacji, a nie jedynie wprowadzać uczucie niezręczności, po tym jak go wypowiesz. Podczas prawienia komplementów dziewczynie postaw na coś ogólnego lecz miłego, jak „Twój uśmiech jest dziś taki piękny. Co sprawia, że jesteś tak radosna?” lub „Myślę, że to co powiedziałaś wcześniej w klasie jest naprawdę interesujące.”

  Dowiedz się, czego unikać. Jeśli planujesz prawić dziewczynie komplementy o jej wyglądzie fizycznym, skup się na jej oczach, uśmiechu i włosach. Nie komentuj jej ciała, zwłaszcza podczas pierwszego spotkania, bo nie zostanie to odebrane tak, jakbyś tego sobie życzył.

  Zagraj bezpiecznie i skomplementuj to, z czego wiesz, że jest dumna. Na przykład jeśli wiesz, że jest zapaloną skrzypaczką, powiedz coś w stylu, „Słyszałem, że jesteś doskonałym muzykiem” i użyj tego, jako sposobu na zadanie jej kilku pytań na ten temat. W końcu, jak pisaliśmy, komplement to początek drogi, a nie jej koniec!

  Nie praw nieszczerych komplementów. Istnieje wiele wskazówek na twarzy, kiedy ktoś jest szczery lub kłamie. Ona to wyłapie i takie puste, nieprawdziwe zdania nie zostaną przez nia dobrze odebrane nie odbierze szczerze. Lepiej nie mówić nic aniżeli prawić nieszczere komplementy, gdyż w ten sposób możesz ją zranić.

  piękna i atrakcyjna kobieta leży na ziemi i pozuje do portretu
  Podrywanie najpiękniejszych dziewczyn jest trudne, jeśli nie wyglądasz zbyt dobrze. Musisz dbać o siebie, aby zwrócić ich uwagę!

  Jak rozmawiać z kobietami?

  Skuteczna rozmowa z dziewczynami to cała droga, która dla niedoświadczonego chłopaka może być wyjątkowo trudna i wyboista. Liczy się odpowiednie nawiązanie rozmowy (np. trafnym komplementem, co już umiesz), później zaś musisz zręcznie prowadzić dyskusję, aby nie pojawiała się niezręczna cisza. Zakończenie rozmowy i właściwe pożegnanie również mają swoją wagę. Jak bez stresu rozmawiać z dziewczynami?

  Na wstępie, pamiętaj, że niektóre dziewczyny lubią wyzwania. Jeśli sprawia wrażenie lekko chłodnej w trakcie rozmowy, ale nie zrobiła niczego, co w sposób jednoznaczny pozwoliłoby stwierdzić, że Ciebie nie lubi, nie poddawaj się. Zawsze możesz też jej szczerze o to zapytać. Jeśli dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana i mówi o tym, nie naciskaj, bo to może doprowadzić tylko do niepotrzebnego konfliktu.

  Jak rozwijać konwersację? Możesz mieć ochotę aby przestać mówić i zwyczajnie gapić się na tę dziewczynę ale nie pozwól by zjadła Cię trema. Pozwolenie na to, by powstał długi okres spokoju podczas rozmowy sprawi, że sytuacja zrobi się niezręczna. Nikt nie lubi niezręcznej Ciszy. Zamiast tego przygotuj sobie w głowie listę pytań dodatkowych, które możesz wykorzystać, kiedy pojawi się niekomfortowa przerwa.

  • Rozpoczęcie konwersacji od komplementu natychmiast sprawi, że Twój partner wie, że jesteś romantycznie zainteresowany, a nie jedynie poszukujesz platonicznej znajomości. Ominięcie tego kroku może prowadzić do niebezpieczeństwa utknięcia na poziomie przyjaciół.
  • Nigdy nie zaczynaj rozmowy od czegoś o jego lub jej życiu prywatnym, jak np. „Jak układa się Tobie i Twojemu chłopakowi?” Będzie to inwazyjne i niegrzeczne.
  • Zapytaj ją co myśli o podziale prac domowych lub zbliżającym się wydarzeniu. Pytanie o jej opinie oznacza, że liczysz się z jej zdaniem i postrzegasz ją jako coś więcej niż tylko obiekt.
  • Skorzystaj z rozmowy by dowiedzieć się nieco więcej na jej temat. Bądź jednak delikatny. Na przykład jeśli chcesz się dowiedzieć, czy ma już chłopaka, możesz zapytać: „Czy Ty i Twój chłopak planujecie coś ciekawego na weekend?”. Jednak mniej niezręcznie wyjdzie, jeśli sam to sprawdzisz na jej mediach społecznościowych.
  • Zadaj jej pytania otwarte. Na przykład, zamiast zapytać: „Czy zaplanowałaś coś interesującego na przerwę zimową?” (gdzie odpowiedzią będzie „tak” lub „nie”), powiedz „Co zamierzasz robić by nie nudzić się podczas ferii?” Pytanie, które wymaga dokładnej odpowiedzi jest zawsze lepsze dla podtrzymania konwersacji.
  • Powinieneś być uprzejmy, miły, szarmancki, łagodny i troskliwy, a nie jedynie jej schlebiać. Najważniejsze to – rozmawiaj z nią, jak normalna osoba i nie czuj się niezręcznie w całym tym ferworze.
  • Jeśli rozmawiasz z nią i konwersuje Ci się cudownie, a do niej podchodzi inny chłopak i ściska ją, rzucając w Twoją stronę „to spojrzenie”… wszystko nadal może ułożyć się po Twojej myśli! Wciąż możecie być przyjaciółmi, a wtedy, kiedy oni ze sobą zerwą, Ty możesz ją pocieszyć i być może, później, zostać jej chłopakiem.
  • Jeśli popełnisz błąd w rozmowie z nią, nie panikuj, nawet jeśli będziesz miał wrażenie, że się wycofuje. Zrób to co normalnie być zrobił i porozmawiaj z nią jak gdyby nic się nie stało. Jeśli widzisz, że żywi urazę, przeproś szczerze.
  • Nigdy jej nie obrażaj, nawet w żartach, szczególnie jeśli jest nieśmiała. To przepis na katastrofę zwaną fochem. A tego przecież nie chcesz!
  • Nie mów godzinami, daj jej szansę na wypowiedź. Co więcej, pozwól by to ona więcej mówiła i aktywnie jej wtedy słuchaj. W ten sposób dasz jej do zrozumienia, że nie nudzisz się i jesteś skupiony. Żadna dziewczyna nie skarżyła się nigdy, że mówiła zbyt dużo na swojej randce.
  słodka ruda nastolatka leży w łóżku i czyta magazyn
  Łatwym sposobem na zagadanie do niej jest rozmowa o jej zainteresowaniach. Wiesz, że interesuje się kulturą? Koniecznie więc wykorzystaj to!

  Porada na koniec pogawędki: zakończ rozmowę wcześniej. Przestrzegaj starego powiedzenia, które mówi, by zawsze kończyć w takim momencie, by rozmówca chciał jeszcze więcej. Znajdź sposób by wdzięcznie uniknąć kontynuowania rozmowy nim zacznie się robić nieaktualna.

  Jak rozśmieszyć dziewczynę? Stosuj Zabawne teksty na podryw!

  Chcesz sprawić, aby się śmiała? To bardzo ważne w podrywie, bo to wprowadza ją w dobry humor, a to oczywiste, że z taką osobą lepiej się rozmawia i łatwiej ją zdobyć. Jeśli jesteś pewien, że znasz dowcip, który ona doceni, spróbuj. Dodatkowym celem jest pokazanie jej, że posiadasz czarujące poczucie humoru.

  Jeśli to możliwe, opowiedz dowcip o aktualnej sytuacji lub o czymś, co oboje mieliście okazję obserwować. Humor sytuacyjny jest dużo bardziej wymowny aniżeli dowcip, który przeczytałeś w sieci. To są właśnie te słynne inside jokes, które nie tylko najbardziej bawią, ale również łączą i zbliżają do siebie!

  Nie opowiadaj sprośnych dowcipów, bo one bawią tylko pijanych wujków. To niestosowne, szczególnie podczas pierwszego spotkania. Mówiąc taki żart zrobisz raczej złe wrażenie. A co, jeśli opowiedziałeś świetny żart, a ona nie rozumie dowcipu? Nie tłumacz jej dopóki sama o to nie poprosi. Zwyczajnie przejdź do kolejnego punktu rozmowy. Jeśli dziwnie się patrzy na Ciebie, możesz zaznaczyć, że tylko żartowałeś.

  Możesz również spróbować śmiesznych tekstów na podryw. Jeśli dziewczyna, z którą rozmawiasz, ma poczucie humoru, to z pewnością wprowadzi to pozytywną atmosferę, a ona sama doceni taki nietypowy, zabawny komplement. Jeśli chcesz ją zauroczyć i rozbawić, powiedz:

  1. No, ostatni raz tak słodką babeczkę to widziałem w mojej ulubionej cukierni!
  2. Chyba uciekłaś dopiero co jakiemuś kucharzowi z piekarnika, bo jesteś taka gorąca!
  3. Hej, mam straszny problem, nie mogę znaleźć mojego numeru telefonu. Może pożyczysz mi swój?
  4. Podobno ludzi najbardziej śmieszą głupie filmiki na YouTubie, ale dla mnie to ściema, bo nie poznali Twojego poczucia humoru!
  5. Czy zastanawiałaś się, dokąd nocą tupta jeż?
  trójka znajomych rozmawia ze sobą w trakcie przerwy między zajęciami
  Z dziewczynami możesz rozmawiać jak kumpel i jak potencjalny chłopak. Jeśli chcesz, aby myślała o Tobie jak o partnerze, wybierz drugą opcję.

  Dobry humor jest naprawdę atrakcyjny i sprawia, że wyglądasz na osobę inteligentną i z dystansem do siebie. Zły humor to kompletna porażka i może całkowicie przekreślić szansę na związek. Jeśli nie potrafisz przywołać dowcipu, który ma sens w danej sytuacji, daruj go sobie w ogóle. Nie ma co silić się na siłę. Złym dowcipem jej nie poderwiesz.

  Jak poderwać dziewczynę?

  Gdy wiesz już jak znaleźć dziewczynę i jak z nimi rozmawiać, jesteś gotowy na ostatnią lekcję. Notuj pilnie, bo w końcu chcesz dowiedzieć się jak podrywać piękne kobiety, prawda? Ponownie, nie ma jednej złotej reguły, dzięki której wyrwiesz każdą dziewczynę, ale stosuj się do naszych rad, a znacząco zwiększysz swoje szanse! Co robić, aby być atrakcyjnym w jej oczach i ją zdobyć?

  Bądź jej bohaterem. Kiedy tylko jest w kłopotach lub się o coś martwi, nie siedź ot tak wraz z nią. Spróbuj zrozumieć i poczuć to, przez co ona przechodzi, a będziesz wiedział co robić. Jeśli ją czasem zapytasz w złym momencie o to, co się stało, może Cię zignorować i odejść. Wszystko zależy od tego, kiedy Cię potrzebuje, a kiedy nie.

  Zapytaj ją, jak możesz jej pomóc ale nie upieraj się przy tym, że musi Ci powiedzieć. Bądź cierpliwy we wszystkim przez co ona przechodzi i bądź dla niej wsparciem. Jeśli możesz coś zmienić, zrób to bez wahania ale i z ostrożnością. Wszak w żaden sposób nie chcesz jej zranić. Jeśli się wahasz lub zbyt długo się zastanawiasz, może ona zwyczajnie odejść w zapomnienie i nie skupiać się na rozmowie. Podtrzymuj więc konwersację.

  Bądź spokojny. Jeśli jesteś typem człowieka, który się poci i jąka, kiedy jest w otoczeniu kobiety, zwyczajnie się uspokój. Myśl o nich, jakby były tylko Twoimi znajomymi, które po prostu wyglądają inaczej, nie traktuj jej jednak tak, jak traktujesz koleżankę. Dziewczyny nie gryzą! Po prostu bądź sobą.

  Bądź sobą. Jeśli będziesz starał się być tak samo emocjonalny, jak w melodramacie, pomyśli, że jesteś dziwakiem. Nikogo nie udawaj, bo to nie na tym polega, by zmienić się dla partnerki. Pokaż się jej z dobrej strony.

  Nie popadaj zbyt głęboko w „sferę przyjacielską”. Przestań zachowywać się zbyt długo tak, jak byście byli „tylko przyjaciółmi” albo faktycznie na tym się to skończy. Praw jej komplementy, łap kontakt wzrokowy i przełamuj powoli bariery kontaktu fizycznego, a szybko zmieni się jej nastawienie do Ciebie. Upewnij się, że wiesz, że lubi Cię bardziej niż tylko znajomego bo może to spowodować niezręczne sytuacje. Odbieraj od niej znaki świadczące o tym, że się jej podobasz i sam takie wysyłaj!

  Nie spiesz się. Daj wam czasu. To tu większość mężczyzn przegrywa. Nie pomyl jej uprzejmości wynikającej z faktu, że Cię lubi z czymś więcej niż tylko przyjaźń. Jeszcze zdąży się do Ciebie przekonać.

  Dbaj o swój wizerunek. Jeśli nosisz nudne, kolorowe t-shirty, które w ogóle do Ciebie nie pasują, a do tego znoszone i brzydkie buty, to jesteś niemal kompletnie skreślony. Zamiast tego postaw na nowe ubrania, w których będziesz czuł się dobrze. Nie musisz być żadnym modelem z wybiegu, kluczem jest schludność. Wybierz się na zakupy i upoluj na promocjach ubrania, w których pozytywnie ją zaskoczysz.

  Młoda ruda dziewczyna dostaje od chłopaka komplementy przez telefon
  Nie bój się pisać z nią. Znajomość ze szkoły przenieś do internetu, a będziecie spędzać razem więcej czasu!

  Bądź czarujący i dowcipny. Musisz mieć pewien rodzaj uroku osobistego, aby przyciągać kobietę. Pomyśl o głównej roli męskiej w starych filmach; pooglądaj je i obserwuj, do kogo Ci bliżej: macho, słodkiego gościa, a może tajemniczego nieznajomego? O dowcipie pisaliśmy już wcześniej, ale przypominamy: dziewczyny kochają chłopaków z poczuciem humoru, bo to świadczy o ich inteligencji.

  Wprowadź dobrą atmosferę. To relaksuje dziewczynę. Osoba jest bardziej czuła i podatna na sugestie, kiedy jest odprężona. Możesz to uzyskać będąc zabawnym, co jest całkiem podobne do bycia dowcipnym. Dziewczyna będzie cieszyć się Twoim towarzystwem i nie będzie się nudzić.

  Pokaż swoją inteligencję. Jeśli nie jesteś dowcipny, upewnij się, że masz inne rzeczy, które pokażą Twoją inteligencję. Dobre oceny i ciekawe zainteresowania, osiągnięcia sportowe, umiejętności kreatywne czy literackie. Mogą być matematyczne, przestrzenne, logiczne, technologiczne – analityczne lub cokolwiek co może pokazać, że posiadasz wysoko rozwinięty umysł. Dla przykładu, jeśli jesteś mistrzem układania Kostki Rubika, nie ukrywaj tego przed nią!

  Bądź najbardziej atrakcyjną wersją siebie. To bardzo ważna rzecz, stanowiąca około 50% preferencji. Pamiętaj, że wysoki i chudy to nie zawsze cechy, których szukaj dziewczyna. Czasem jednak szerokie ramiona mogą stanowić ogromną różnicę, kiedy ona chce czuć się bezpieczna i chroniona. Zacznij uprawiać jakiś sport, odwiedzaj regularnie siłownie i dbaj o dietę, a szybko zauważysz (i poczujesz) różnicę. Zainwestuj w dobre perfumy i stosuj je z wyczuciem.

  Tajemniczość jest czasami fajna. Dziewczyny w większości lubią tajemniczość  ale ponownie, nie przesadź z tym bo może pomyśleć, że jesteś dziwaczny. Odpowiadaj na jej pytania normalnie, ale nie musisz odkrywać wszystkich swoich kart. Jeśli między wami będzie się układać, masz przecież dużo czasu.

  Bądź niezależny finansowo. Większość z nas nie jest nie wiadomo jak zamożna, ale bądź w stanie płacić za siebie. Kobiety nie lubią żebraków. Kobiety chcą mężczyzny, który może zapewnić wystarczającą sumę pieniędzy na codzienne życie. Nie staraj się na siłę finansować wspólnych randek. Daj jej wybór i nie czuj na sobie presji, bo nie ma na Tobie żadnego obowiązku.

  Nie flirtuj zbytnio z innymi dziewczynami: Dziewczyna może naprawdę Cię lubić ale kiedy zobaczy Cię tańczącego lub rozmawiającego z inną dziewczyną… może pomyśleć, że jej nie lubisz i prawdopodobnie sama przestanie Cię lubić. Może też poczuć się wtedy jako jedna z kilku opcji; zobaczy, że wcale Ci nie zależy na niej. Oczywiście nie chodzi o to, byś nie rozmawiał z innymi kobietami, ale musisz uważać, by nie wyjść na kobieciarza.

  trendy dziewczyna w modnych ubraniach adidasa
  Podoba Ci się jej styl? Powiedz jej o tym, a przy okazji sam zadbaj o swój!

  Nie bądź zbyt nachalny. To naprawdę złe, kiedy jesteś wciąż w jej pobliżu, dotykasz jej i flirtujesz z nią okropnie kiedy NIE jest zainteresowana i nigdy nie okazywała żadnego zainteresowana. Dla dziewczyn to naprawdę bardzo denerwujące, kiedy mężczyzna zachowuje się w ten sposób.

  Bądź czuły, ale bez przesady. Dziewczyny chcą takiego chłopaka, który je rozweseli, kiedy płaczą; przyjmie do wiadomości fakt, że jest chora, porozmawia i zapyta czy jest OK jeśli się spotykają. Może przyniesie jej kwiaty, misia… cokolwiek, co lubi. Czasem także dzielenie osobistych spraw jest miłe, ale nie przesadź z tym i nie zacznij płakać na jej kolanie, to niestosowne.

  Patrz się na nią ale niezbyt długo. Dziewczyny zawsze dostrzegą, kiedy chłopacy je obserwują, a to pokazuje im że się nimi interesujesz. Niemniej jednak nie przesadź i z tym, bo pomyśli, że jesteś dziwakiem.

  Najważniejszą rzeczą do zrobienia, kiedy szukasz znaczącej znajomości jest odprężenie się w jej towarzystwie i pozwolenie by Twoja prawdziwa osobowość rozbłysła. Nie zmuszaj się do wpasowywania się w stereotyp, jak „skejt” lub „gangster”. Bądź po prostu sobą. Jeśli nie chcesz założyć idealnie prezentującego się stroju, wyglądaj i pachnij po prostu świeżo.

  Czego nie mówić kobietom podczas podrywania?

  Napisaliśmy dla Ciebie niemal kompletny przewodnik podrywania dziewczyn. Choć eksperci uważają, że możliwe jest znalezienie dziewczyny w 5 krokach, postawiliśmy na szczegółowe wyjaśnienie tematu. Opisaliśmy w nim szereg rzeczy, które warto, abyś robił. Teraz jednak druga strona medalu: o czym możesz zapomnieć? Czego nie możesz robić podczas podrywania?

  • Jeśli kobieta twierdzi, że nie jest zainteresowana, odejdź. NIE oznacza NIE i musimy się z tym pogodzić.
  • Nie przeklinaj zbyt dużo. To może ją odpychać, a na pewno nie zrobi z Ciebie dzielnego macho.
  • Nie popisuj się zbytnio. Możesz być odebrany jako egocentryk, albo po prostu jakiś nadęty typ.
  • Niektóre dziewczyny czują się urażone tzw. rycerskimi gestami. Upewnij się, że wiesz z jakim typem dziewczyny masz do czynienia. Są takie dziewczyny, które przesadne otwieranie drzwi czy oferta opłacenia rachunku odbiorą jak obelgę, inne zaś tego właśnie oczekują.
  • Jeśli ona daje Ci znaki, abyś ją pocałował, nie czekaj zbyt długo, po prostu działaj! W przeciwnym razie wybranka może się pomyśleć, że nie podoba się Tobie i myślisz o niej jak o przyjaciółce.
  • I na koniec absolutna podstawa: nigdy nie mów kobiecie, że jest gruba. Nigdy, nawet w niebezpośredniej formie, np. w poprzedniej sukience wydawałaś się szczuplejsza. Używaj innych słów.
  mężczyzna przytula kobietę i trzyma rękę na jej pośladkach
  Na przełamanie bariery kontaktu fizycznego będzie czas, dlatego bądź w tym bardzo ostrożny

  Miej na uwadze, że kiedy będziesz czuł, że nie masz problemu ze zmiana swojego stylu by jej zaimponować, będziesz musiał utrzymywać tę zmianę i w efekcie możesz być zestresowany bezustannym udawaniem bycia kimś innym. Kimś, kim nie jesteś. Lepiej poczekać aż znajdziesz dziewczynę, która lubi Ciebie, a nie ten niby „fajny”, ale udawany prototyp. Związek, w którym możesz być sobą jest dużo bardziej sensowny aniżeli ten w którym musisz udawać, że jesteś kimś innym.

  PS. Jeśli szukasz gorących i niezobowiązujących spotkań, zobacz ogłoszenia kobiet chetnych na sex randki w serwisie TylkoFun.