Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Sympatia

Sympatia

  Ponad 4,5 miliona zarejestrowanych kont i przeszło 18 milionów zdjęć potencjalnych partnerów oferuje swoim użytkownikom portal Sympatia.pl, który działa już od ponad 20 lat! Czy warto szukać dziewczyny na tej stronie randkowej?

  Sympatia.pl należy do grupy Onet, co gwarantuje, że serwis faktycznie działa niczym internetowe biuro matrymonialne. Miliony kont Polaków świadczą o tym, że portal tętni życiem, a co za tym idzie, nie trudno tu o znalezienie prawdziwej miłości.

  Randkowanie na Sympatia.pl

  Serwis jest bardzo rozbudowany i ma sporą ofertę; od wszystkich dodatkowych funkcji, które ułatwiają znalezienie tej jedynej kobiety, aż boli głowa! Strona główna prezentuje się dobrze, jest intuicyjna i czytelna. Widać, że to czołowy portal randkowy, który stale jest rozwijany przez twórców. Aktywnie działa tu również dział moderacji, który czuwa nad tym, aby serwis był wypełniony tylko prawdziwymi profilami.

  Pierwszym krokiem każdego użytkownika jest dokonanie bezpłatnej rejestracji (tylko dla osób pełnoletnich), która zajmuje dosłownie kilka chwil (konieczne są tylko podstawowe dane, resztę możesz uzupełnić później). Później już masz do dyspozycji podstawowe funkcjonalności serwisu randkowego.

  logo portal randkowego sympatia.pl
  Jeśli chcesz randkować online w Polsce z sukcesem, koniecznie musisz założyć konto na sympatia.pl!

  Przeglądanie kont innych użytkowników, możliwość stworzenia własnej wizytówki, dodawanie zdjęć i odbieranie wiadomości wydaje się być wystarczające na początek, ale szybko okazuje się, że aby w pełni wykorzystać ofertę – na przykład bez ograniczeń kontaktować się z użytkownikami czy sprawdzać kto odwiedza nasz profil – powinniśmy dokonać zakupu abonamentu.

  Czy warto zapłacić za abonament na Sympatii?

  Jak na każdym portalu randkowym, tak i tutaj, możliwe jest zakupienie konta premium. Mając je, znacznie zwiększysz szansę na znalezienie ideału. Do Twojej dyspozycji będzie m.in. zaawansowana wyszukiwarka, pakiet wirtualnych prezentów czy dostęp do listy osób odwiedzających Twój profil. Takie randkowanie jest znacznie przyjemniejsze, a na dodatek, ceny za abonament nie są aż tak wysokie, jak na innych portalach.

  Ile kosztuje konto premium na Sympatii?

  Ostateczna cena za konto premium zależy od czasu jego trwania i metody zapłaty. Cennik wygląda następująco:

  • 16,90 zł – miesięczny koszt przy płatności kartą (możliwy zakup poprzez SMS – 17,22 zł)
  • 31,50 zł – 3-miesięczny abonament (10,50 zł/m-c)
  • 49,50 zł 6-miesięczny abonament (8,25 zł/m-c)
  • 79,50 zł roczny abonament (6,63 zł/m-c)

  Na Sympatii można wykupić również dodatkowe usługi. Wśród nich jest blokada profilu dla osób bez zdjęć lub tzw. otwarta poczta, dzięki której będą mogli pisać do Ciebie wszyscy użytkownicy, także bez aktywnego pakietu premium.

  Jak korzystać z portalu Onet Sympatia?

  Ważnym krokiem przy rozpoczynaniu przygody z portalem jest kompletne wypełnienie profilu osobowego, o czym przypomina nam na głównej stronie odpowiednia zakładka. I rzeczywiście, dodanie zdjęcia, a nawet całego foto albumu, krótka charakterystyka wyglądu i wymarzonego partnera, opisanie swojego hobby, zainteresowań i wartości sprawia, że nasz profil staje się unikatowy. W efekcie łatwiejszy do znalezienia w milionowym tłumie użytkowników, a to zwiększa twoje szanse na miłość.

  Uzupełnienie danych wymaga czasu, ale na szczęście nie jest obowiązkowe i bez tego również możesz poruszać się po serwisie. W oparciu o szeroki zakres danych profilowych użytkowników serwisu, dostępne są obszerne kryteria wyszukiwania, które dają zarejestrowanym osobom możliwość znalezienia partnera w oparciu o szczegółowe wytyczne. Jeśli chcesz, możesz wyszukać tylko niebieskookich brunetów spod znaku Skorpiona.

  Portal rozszerzył swoje działania poza strefę internetu i organizuje specjalne warsztaty tematyczne, na których eksperci bezpośrednio i z wykorzystaniem dodatkowych technik opowiadają zainteresowanym o skutecznym szukaniu miłości, idealnej pierwszej randce czy zasadach życia w związku. Dodatkowo każdy uczestnik warsztatów otrzymuje w prezencie miesięczny pakiet przywilejów w Sympatii.

  Jakie funkcje oferuje Sympatia.pl?

  Większość użytkowników doskonale się bawi w tzw. Strefie Rozrywki, w której dostępna jest wirtualna wersja popularnej gry karcianej Flirt. Po wybraniu drugiego gracza i zaproszeniu do gry, możesz wybrać z talii kart pytania typu: Co Cię kręci?, Szybka randka? lub zaskoczyć zabawnym Aż mi cieknie ślinka czy Pszczółeczko. Gra jest warta świeczki; w końcu może akurat okaże się, że przypadkowo zagadnięty przystojniak31 z Konina będzie tym jedynym?

  Niewątpliwym atutem portalu są porady i artykuły ekspertów, dotyczące nie tylko sfery uczuciowej, ale też w zakresie stylu, wizerunku i psychologii. Warto poświęcić chwilę na ich lekturę, bo ta cenna widza może przyczynić się do wzrostu twoich szans na miłość.

  Na stronie możemy również przeczytać historie prawdziwych i szczęśliwych par skojarzonych dzięki portalowi. Ilustrowane zdjęciami opowieści są przyjemnym potwierdzeniem, że poszukiwanie miłości czy bratniej duszy przez internet jest możliwe, a happy end  zdarza się nie tylko w komediach romantycznych.

  Sympatia.pl posiada aktywne konta w mediach społecznościowych. Jest również dostępna w wersji mobilnej dla wszystkich smartfonów. Do dyspozycji mamy Biuro Obsługi Klienta, które oferuje telefoniczną pomoc w dni robocze w godzinach 8-20. Szybko rozwiązują problemy użytkowników, co sprawia, że korzystanie z Sympatii jest w 100% bezpieczne!


  Portal działa na szeroką skalę; konta mają tu osoby z każdego zakątku Polski. Adresowany jest głównie do ludzi młodych i w średnim wieku, ale miłość mogą tu znaleźć nawet seniorzy! Każdy ma tu szansę na znalezienie szczęścia.

  Sympatia może się pochwalić największą liczbą zarejestrowanych użytkowników spośród wszystkich portali randkowych w Polsce. Można śmiało stwierdzić, że tyle lat rozwoju strony przyczyniło się do tego że to dziś topowy polski serwis randkowy.