Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Buziak

Buziak

  Buziak.pl jest portalem nastawionym na tworzenie par. W opcjach serwisu można odnaleźć oparty na badaniach psychologów test miłosny. Nie istnieje tutaj presja matrymonialna, z jaką można się spotkać na niektórych innych portalach, gdzie od pierwszego kroku przeróżne mechanizmy szukają nam męża i żony. Co jeszcze wyróżnia ten portal do randkowania?

  Osoby niecierpliwe mogą od razu przejść do specjalnego dopasowania partnerskiego, które jest algorytmem dobierającym dla nas partnerów lub partnerki w odniesieniu do tego, co zamieściliśmy w naszym profilu i jakie mamy oczekiwania w stosunku do drugiej osoby. Żeby móc skorzystać z tego narzędzia, trzeba naturalnie posiadać konto w serwisie Buziak.

  Założenie konta standard nie wiąże się ani z żadnymi opłatami, ani nawet z żadnymi zobowiązaniami. Podstawowe darmowe konto umożliwia wchodzenie w interakcje z innymi użytkownikami portalu, np. poprzez ocenianie czy pisanie komentarzy. Konto Premium jest z kolei rozwinięciem możliwości użytkownika.

  Kobiety otrzymują konto premium za darmo, a panowie mają możliwość wypróbowania dodatkowych opcji gwarantowanych przez tę usługę, po czym muszą się zdecydować, czy z niej zrezygnują, czy wykupią odpowiedni abonament. Koszt Premium dla mężczyzn wynosi odpowiednio: 15zł na 1 miesiąc, 29zł na 3 miesiące, 39 zł za 6 miesięcy oraz 75zł za okres 12 miesięcy. Buziak.pl zezwala na posiadanie tylko jednego konta przez jedną osobę.

  strona z randkami buziak.pl logo

  Najważniejszym elementem każdego portalu randkowego jest naturalnie profil użytkownika. To w oparciu o niego można szukać i być odnalezionym lub odnalezioną. Buziak.pl oferuje funkcjonalność dobrze znaną z praktycznie wszystkich portali tego typu, ale dodaje kilka istotnych elementów. Przede wszystkim, zdjęcia dodawane przez użytkowników mogą mieć status publiczny lub prywatny.

  Po wyszukaniu czyjegoś profilu zobaczy się zdjęcia określone jako publiczne i będzie można zaprosić osobę na chat lub wysłać jej wiadomość specjalną pocztą, ale dostęp do zdjęć prywatnych będzie możliwy dopiero wtedy, kiedy otrzyma się specjalne zaproszenie. To samo tyczy się filmów. Buziak.pl pozwala na połączenie swojego konta z filmikami na Youtube i nie wprowadza wobec ich treści żadnych dodatkowych ograniczeń ponad to, czego wymaga sam serwis Youtube.

  Wspomnieć trzeba o specjalnej trosce, którą administracja Buziak.pl przykłada do prywatności i bezpieczeństwa swoich użytkowników. Wszystkie kontakty powinny rozpoczynać się od w pełni anonimowych mechanizmów oferowanych przez stronę, więc nie ma możliwości wpisania w miejscu publicznym numeru telefonu, adresu domowego czy nawet adresu email. Taka treść zostanie usunięta. Żadnym zagrożeniem nie są też namolni i natrętni użytkownicy, ponieważ można ich łatwo zablokować, a jeśli dalej sprawialiby jakieś problemy, poinformowanie o tym portalu sprawi, że niezwłocznie zostaną podjęte odpowiednie kroki.

  W tym miejscu trzeba też podkreślić, że wszystkie profile przechodzą specjalny proces ręcznej weryfikacji, w czasie którego pracownik portalu osobiście na profil danego użytkownika wchodzi i sprawdza, czy jest to profil założony na poważnie i czy stosuje się do wszystkich wymogów stawianych mu w regulaminie. Gwarantuje to, że przypadkowi ludzie, których nie powinno być na portalu, nie będą marnowali naszego czasu. A do tego wszystkie statystyki odnośnie ilości osób zarejestrowanych i aktywnych na Buziak.pl stają się w pełni wiarygodne.

  Nie należy się jednak skupiać na tym co wydaje się trudne i drobiazgowe tym bardziej, że jest to tylko potencjalnie trudne. Ważniejsze są rzeczy dobre, a tych nie brakuje. Wiele frajdy płynie z systemu oceniania zdjęć i profili. W pewnym sensie jest to połączone, ponieważ ocenę dostaje profil razem ze zdjęciem, które zostało wybrane jako wizytówka. Najwyżej oceniane profile mogą liczyć na dodatkową ekspozycję wśród wybranych w ten sposób najlepszych profilów.

  Razem z systemem ocen działają też komentarze. Każdy użytkownik może napisać komentarz pod profilem, zdjęciem lub filmem innego użytkownika. Komentarze można samodzielnie moderować czy też je wyłączyć w dowolnym momencie. Działają tutaj naturalnie ograniczenia odnośnie treści prywatnych wymagających zaproszenia do wyświetlenia, ale poza tym można komentować do woli i jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów nawiązywania kontaktów. Dzięki komentarzom można przełamać pierwsze lody i od razu jest jakiś temat do rozmowy.

  Jeśli ktoś nie chce pokazywać swojego zainteresowania publicznie i jest też zbyt nieśmiały, by wysłać wiadomość, może posłać za pomocą specjalnych opcji uśmiech lub całusa. Jeśli zaczepiona w ten sposób osoba będzie zainteresowana, odpisze lub czekając na kolejny krok z drugiej strony, doda zaczepiającego do listy ulubionych użytkowników. Tutaj przydaje się opcja Premium, ponieważ informacja o tym fakcie zostanie przesłana tylko jeśli ktoś jest użytkownikiem z wykupionym abonamentem.

  W swoim profilu można wskazać, czy ktoś poszukuje przyjaźni, czy raczej miłości. Buziak.pl jest idealnym miejscem dla tych osób, które nie miałyby nic przeciwko żadnej z tych opcji lub jednej i drugiej po trochu.