W internetowych poszukiwaniach ‘drugiej połówki’ specjalizuje się coraz więcej serwisów tematycznych, które- wraz z intensywnym rozwojem tego sektora usług – prześcigają się w ofertach. Czym, wśród coraz liczniejszej konkurencji, zaskoczy potencjalnych użytkowników serwis Dopasowani.pl?

Warto zwrócić uwagę, że konto w serwisie randkowym Dopasowani może założyć już osoba 15-letnia. Krótki proces rejestracji nie wymaga aktywacji mailowej, po uzupełnieniu danych (płeć, wiek, preferencje płci) zostajemy poproszeni o wypełnienie testu psychologicznego. Tego kroku nie można pominąć, a gdy po kilkunastu minutach docieramy do końca – pozostaje tylko uzupełnić dane osobowe, dodać zdjęcie i możemy bezpłatnie korzystać z podstawowych funkcji serwisu, które oferuje nam konto Standard.

główna strona portalu randkowego dopasowani.pl
Strona główna portalu, nawet jeśli nie należy do najładniejszych, jest prosta w obsłudze

Przeglądając stronę główną konta mamy od razu do dyspozycji propozycje partnerów zilustrowane zdjęciami z dodatkową informacją na temat profilu osobowości i wieku użytkowników Możemy także zapoznać się z przygotowanym na podstawie wypełnionego wcześniej testu profilem osobowości. Darmowe korzyści są jednak mocno ograniczone – do dyspozycji dostajemy 5 zdjęć w profilu, wysyłanie zabawnych minek, listę odwiedzających nasze konto oraz blokowanie niechcianej korespondencji.

Zakup dodatkowego, płatnego abonamentu Premium lub VIP gwarantuje dodatkowe udogodnienia.

Konto Premium:

 • 10 zdjęć w profilu,
 • możliwość sprawdzenia kto głosował na Twój profil,
 • mniejsza ilość wyświetlanych reklam,
 • wysyłanie listów,
 • odczytywanie wiadomości tekstowych

Konto VIP to wszystkie funkcje Premium i dodatkowo:

 • prezentacja naszego profilu na początku wyszukiwania,
 • szybka akceptacja profilu przez moderatora,
 • głosowanie poza skalą (11 i 12),
 • każdy użytkownik może do nas napisać.

Ceny za korzystanie z serwisu są przystępne, co rekompensowane jest dużą ilością reklam na stronie. Miesięczny abonament Premium to koszt 19,99 zł, VIP to opłata w wysokości 29,99zł. Opłaty długoterminowe dają dodatkowe korzyści w formie upustów, i tak:

 • trzy miesiące Premium – 29,99 zł, VIP – 49,99 zł,
 • sześciomiesięczny dostęp do konta Premium – 49,99 zł, VIP – 69,99 zł,
 • opłata w wysokości 99,90 zł daje użytkownikowi nieograniczony czasowo dostęp do konta Premium, bezterminowe konto VIP to koszt 129,99 zł.

Dla swoich użytkowników serwis oferuje pomoc w formie FAQ, w przypadkach szczególnych można skontaktować się z administratorem serwisu za pomocą formularza internetowego. Nie ma możliwości rozmowy z konsultantem telefonicznym, którą oferuje kilka dużych serwisów randkowych. Na bieżąco można także śledzić profil w portalu społecznościowym  Facebook.

Pomimo dosyć standardowej oferty – portal odnotował ponad 400.000 zarejestrowanych użytkowników. Łatwość obsługi, czytelność i proste funkcjonalności są niewątpliwą zachętą do korzystania. Jednak Dopasowani.pl raczej nie spełnią oczekiwań poszukiwacza internetowego biura matrymonialnego z prawdziwego zdarzenia.