Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Twoo

Twoo

  Obecnie bardzo trudno trafić na internetowy serwis randkowy z prawdziwego zdarzenia. Wiele z nich to anonimowe twory, które zajmują się głównie rejestrowaniem kolejnych profili i zdjęć, pobieraniem stosownych (a czasem bardzo niestosownych) opłat i w zasadzie na tym kończy się ich rola. Jeżeli nie masz ochoty na testowanie kolejnych portali i zakładanie następnego bezużytecznego konta, sprawdź koniecznie Twoo.com.

  Profesjonalna strona główna zachęca do założenia konta i sprawdzenia co oferuje portal twoo. Po zarejestrowaniu użytkownik dostaje do dyspozycji intuicyjny, czytelny interfejs. Na stronie nie ma reklam, co dodatkowo wpływa na ogólną obsługę serwisu.

  Pojawiające się od czasu do czasu informacje dyskretnie przypominają o dodaniu zdjęcia do profilu czy uzupełnieniu brakujących danych osobistych. Wszystko to ma na celu podniesienie atrakcyjności profilu dla innych użytkowników, więc warto poświęcić chwilę na te czynności.
  Podstawowe funkcje oferowane przez serwis to:

  • możliwość kontaktowania się z innymi użytkownikami, ale maksymalnie dziesięcioma w ciągu jednego dnia
  • sprawdzanie kto odwiedzał nasz profil (widoczne tylko 3 ostatnie osoby)
  • ograniczone do 100 profili wyniki wyszukiwania
  logo portalu randkowego twoo.com
  Twoo.com to nowoczesny portal randkowy, na którym nietrudno o znalezienie idealnej partnerki lub partnera

  Zakup Twoo Unlimited, czyli pakietu dodatkowych usług, poszerza możliwości użytkownika o:

  • podgląd zdjęć osób, które lubią nasz profil,
  • możliwość kontaktu z najbardziej popularnymi użytkownikami,
  • podgląd czy wysyłane przez nas wiadomości są odczytywane przez adresatów,
  • anonimowe przeglądanie profili, a także nielimitowany podgląd osób odwiedzających nasz profil,
  • częstsze uczestnictwo w grach i zdobywanie dostępu do innych profili przez gry.

  Koszty takich usług są zróżnicowane. To długość czasu trwania subskrypcji decyduje o koszcie takiej usługi. W zależności od długości trwania, koszt subskrypcji wynosi:

  • 44 zł przy zakupie pakietu na 1 miesiąc,
  • 110 zł przy abonamencie 3-miesięcznym,
  • 180 zł za półroczne użytkowanie,
  • 310 zł za 12 miesięcy nielimitowanego dostępu do Twoo.

  Warto rozważyć zakup długoterminowej subskrypcji – wtedy koszty są niższe nawet o kilkadziesiąt procent! Dla osób które nie chcą od razu płacić za udogodnienia, a przetestować je przez kilka dni, serwis przygotował możliwość bezpłatnego, 7-dniowego użytkowania Twoo Unlimited. Wystarczy tylko zweryfikować naszą skrzynkę mailową poprzez serwis i połączyć się ze znajomymi przy użyciu Twoo.

  Poza standardowymi funkcjami – fajną zabawę gwarantuje ‘Gra’, czyli otrzymywanie propozycji potencjalnych partnerów, które przygotowywane są w oparciu o nasze preferencje. Warto pamiętać o szczegółowym wypełnieniu tych danych – wtedy portal łatwiej dopasuje nam odpowiednie osoby i dalej już wszystko dzieje się automatycznie! Jeżeli osoby polubią się wzajemnie – dochodzi do stworzenia kontaktu i jednocześnie nawiązania połączenia czatowego. A wtedy można nawiązać pierwszy kontakt.

  Ten dość specyficzny sposób na kojarzenie ze sobą osób jest naprawdę dobrą zabawą, nie stwarza wrażenia sztuczności i oficjalności, co szczególnie cenią sobie osoby młode, lubiące szybkie i łatwe nawiązywanie znajomości.

  Twoo.com można używać na Android i iPhone, co daje dodatkowe możliwości kontaktu w zasadzie w dowolnym miejscu na ziemi. Szeroki dział FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, wyczerpuje pojawiające się w trakcie użytkowania wątpliwości – można tu znaleźć odpowiedzi na naprawdę sporo pytań.

  W zakładce Zespół znajdziemy zdjęcia pracowników portalu – to powoduje, że sam serwis staje się mniej anonimowy – przyjemnie jest mieć chociaż częściowe wyobrażenie o tym, kto opiekuje się portalem. Media społecznościowe dodatkowo uwiarygodniają Twoo.

  Moim zdaniem na Twoo warto mieć konto, którego założenie nic nie kosztuje. Na tej decyzji można tylko wygrać wielką miłość. Nikogo więcej nie trzeba zachęcać po takim opisie. To jeden z najlepszych portali randkowych w Polsce!