Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Zakazana Miłość

Zakazana Miłość

  Nie każdy szuka zawsze miłości. Wiele osób rejestruje się na portalach randkowych, licząc raczej na małą odskocznię i przyjemną zabawę. Portal randkowy zakazanamilosc.com celuje właśnie w takie osoby. Czy warto szukać niezobowiązujących randek i spotkań przez tę stronę?

  Darmowe, niezobowiązujące randki to marzenie wielu użytkowników portali randkowych. Nie każdy w końcu chce się wiązać, a jednak nie oznacza to, że chce być sam. Zakazanamiłość.com to strona zarządzana przez holenderskie przedsiębiorstwo, która od kilku lat stara się łączyć chętnych na seks mężczyzn i kobiety.

  Czy na zakazanamilosc.com są prawdziwe profile?

  Zmorą wielu portali randkowych skupionych na relacji seksualnej jest to, że większość kont jest fałszywa. Niekiedy zdarza się też, że choć profile są realne, tak jednak kobiety po drugiej stronie liczą na sponsoring lub zapłatę za seks. Jak ma się ta kluczowa sprawa na portalu Zakazana Miłość?

  obrazek z kobietą zachęcający do rejestracji na portalu randkowym dla dorosłych zakazamiłość.com
  Rejestracja na zakazanamilosc.com jest w 100% bezpieczna i anonimowa

  Dobrą wiadomością jest to, że faktycznie spora część profilów jest prawdziwa. Aktywność użytkowników i użytkowniczek jest różna, jednak możliwe jest umówienie się na niezobowiązujące spotkanie przy pomocy tego portalu. Jest jednak jeden ważny szczegół.

  Na samym początku możesz zostać zbombardowany wiadomościami od napalonych kobiet. Problem w tym, że… większość z nich to będą fałszywe wiadomości od administracji! Właściciele portalu przyznają w regulaminie, że na stronie są fałszywe profile, którymi oni sterują. Całe szczęście, można łatwo je zidentyfikować – są oznaczone ikonką serduszka. Dlatego, jeśli otrzymałeś wiadomość od profilu z taką ikoną, możesz ją zignorować, bo nie jest prawdziwa.

  Jak umówić się na randkę bez zobowiązań przez portal?

  Aby skorzystać z portalu, musisz najpierw zarejestrować się na nim. Nie ma dostępnej aplikacji mobilnej; twórcy przygotowali jedynie czytelną i intuicyjną stronę internetową. Uważaj, bo wiele innych stron stara się pod nią podszywać! Opisywany przez nas portal to zakazanamilosc.com, a podobne strony o niemal identycznym adresie to w większości oszustwo.

  Gdy uzupełnisz prosty formularz rejestracyjny, a następnie potwierdzisz rejestrację, możesz korzystać z portalu. Strona jest prosta i nie będzie nikomu sprawiać kłopotów. Po stworzeniu własnego profilu możesz szukać innych kobiet, a pomocne w tym będą dostępne filtry. Gdy ktoś Ci wpadnie w oko, możesz do niego napisać. Jednak nie za darmo.

  Opłaty na zakazana miłość

  Strona pozwala za darmo oglądać profile innych użytkowników, a nawet selekcjonować je przy pomocy filtrów i dostępnej wyszukiwarki. Jeśli któraś z Pań wpadnie Ci w oko, portal udostępnia możliwość wysłania wiadomości tekstowej, jednak jest to funkcja płatna.

  Ile kosztują kredyty na zakazanej miłości?

  Wśród opcji niedostępnych za darmo są m.in. wspomniane wiadomości. Każdy jeden tekst na czacie to koszt 10 kredytów. Je z kolei możesz kupić za prawdziwe pieniądze przy pomocy przelewu online lub karty płatniczej. Ceny kredytów na zakazanmilosc.com są następujące:

  • 100 kredytów – 49 zł
  • 250 kredytów – 129 zł
  • 500 kredytów – 249 zł
  • 1000 kredytów – 449 zł
  • 2000 kredytów – 848 zł

  Ceny nie są niskie, bo koszt wysłania jednej wiadomości wynosi około 5 złotych. Dlatego upewnij się, że osoba z którą chcesz nawiązać kontakt, to prawdziwa użytkowniczka. Nie odpisuj też na wiadomości od kont oznaczonych ikoną serca, bowiem tylko wyrzucisz pieniądze w błoto.


  Zakazanamilosc.com to jeden z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę tylko te, które mają na celu pomóc w znalezieniu partnera na jedną noc. Z tego powodu da się tu znaleźć wiele prawdziwych kont. Warto założyć tu swój profil, ale pozostań czujny, abyś kontaktował się tylko z prawdziwymi osobami!