Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Facebook Dating (Randki Facebook)

Facebook Dating (Randki Facebook)

  Po co zakładać konto na kolejnym portalu randkowym, skoro już takie masz? Od kiedy pojawiły się randki na FB, coraz więcej osób decyduje się na znalezienie partnerki właśnie przy pomocy tego portalu społecznościowego. Czy faktycznie da się znaleźć tu dziewczynę?

  O randkach na Facebooku mówiło się sporo od kilku lat, aż wreszcie trafiły do Polski. Wykorzystano fakt, że to najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Dzięki temu założysz konto kilkoma kliknięciami w aplikacji, bez konieczności zakładania nowego profilu czy ustanawiania kolejnego hasła. Co najważniejsze: twórcy Facebook Dating naprawdę przyłożyli się do bezpieczeństwa danych i anonimowości!

  Czy warto postawić na Randki FB?

  Randki na FB nie powielają schematów znanych z Tindera czy Badoo. To aplikacja stworzona z myślą o znalezieniu drugiej połówki, ale twórcy zdecydowali się iść własną ścieżką. Zaawansowany algorytm podpowiada nam najlepszych partnerów w okolicy, których dobiera na podstawie naszej różnorakiej aktywności na Facebooku oraz Randkach FB. Jest też ciekawa funkcja Secret Crush, czyli tajemniczej sympatii.

  Opcja Secret Crush to jedna z najciekawszych funkcji Facebook Randki, których nie ma nigdzie indziej!

  Co oferują Randki Facebook?

  Twórcy chcą przyciągnąć użytkowników przy pomocy oryginalnych funkcji, których nie ma w innych aplikacjach randkowych. Flagową jest Secret Crush; funkcja polega na tym, że możesz do tej listy dodać dowolnego znajomego z Facebooka lub osobę, która obserwuje Cię na Instagramie. Ta nie dowie się o tym nigdy… chyba że sama doda Cię do tej listy! Wtedy dostaniecie komunikat, że podobacie się sobie nawzajem!

  Wśród innych funkcji znajdziesz klasyczny czat z możliwością wysyłania fotek, nagrań audio i filmików. Możesz również postawić na spotkanie przez kamerkę, aby lepiej poznać drugą osobę. Możesz też spróbować szczęśliwego trafu, a także szukania osób w innych miastach, co jest cenioną funkcją przez osoby często podróżujące.

  Facebook Dating ma jeszcze dwie ciekawe funkcje. Każdy użytkownik może dodawać relacje, które po 24 godzinach znikną. Zachęca to do częstego odwiedzania aplikacji, a także tchnie życie w profile, które są prawdziwsze niż gdziekolwiek indziej; w końcu do rejestracji potrzebne jest konto na Facebooku! Jeśli mieszkasz w większym mieście, aplikacje będzie również proponowała Ci ciekawe wydarzenia w okolicy, na których możesz kogoś poznać.

  Czy Randki FB są bezpieczne? Czy znajomi się dowiedzą o moim koncie?

  Strach przed tym, że znajomi dowiedzą się o koncie na Facebook Dating jest popularny wśród wielu użytkowników. To właśnie ten powód uważa się za kluczowy czynnik, który odrzuca wiele osób od randkowania przez fejsa. Jednak, jak się okazuje, niesłusznie.

  Przede wszystkim, nasze konto nie będzie pojawiać się naszym znajomym wśród proponowanych. Ponadto, możemy również zablokować znajomych z kręgu znajomych, co da maksymalną anonimowość. Jedyna opcja na to, że ktoś z Twoich znajomych dowie się o Twoim koncie na Rankach na Facebooku, to fakt, że oboje dodacie się jako Secret Crush. Ale wtedy to chyba żaden problem 🙂

  Czy Facebook Randki jest płatny?

  Kolejną ciekawą rzeczą w funkcjonowaniu tego portalu są opłaty – a w zasadzie ich brak! Wszystkie funkcje w FB Dating są dostępne w 100% za darmo. Nie ma tu limitu kont, które możesz polubić; nikt również nie zablokuje Ci możliwości komunikowania się z innymi użytkownikami. Trudno o drugą taką aplikację do randkowania!


  Randki Facebook mają jeden problem, a mianowicie nie jest to (jeszcze) zbyt popularna aplikacja w Polsce. Jeśli ktoś już jej używa, to są to raczej mieszkańcy większych miast. Biorąc pod uwagę mnogość funkcji i brak wiążących się z nimi opłat, założenie konta na tym portalu się po prostu opłaca. Wszystko jest za darmo, więc nie możesz nic stracić, a do wygrania jest bezcenna miłość!