Przejdź do treści
Strona główna » Blog » EroDate

EroDate

  Swinging to, za słownikową definicją, niemonogamiczna aktywność seksualna. Co wspólnego z tym zjawiskiem ma EroDate? Czy da się tam znaleźć miłość, a może jedynie seks? Kto tu się odnajdzie lepiej: singiel czy para? Zobacz naszą recenzję już teraz!

  Erodate to nietypowy portal randkowy. Skupia się przede wszystkim na ułatwianiu kontaktów pomiędzy osobami chętnymi na seks. Jasne, możliwe jest tu znalezienie wymarzonej partnerki, ale celem strony zdecydowanie nie jest przedstawienie idealnej kandydatki na żonę, a raczej kochanki. To również popularne miejsce dla osób szukających seksu grupowego.

  EroDate, czyli najlepszy portal dla swingersów!

  W skrócie, Swinging polega na nieskrępowanych kontaktach seksualnych między małżeństwami czy związkami partnerskimi, które na taki rodzaj kontrolowanej zdrady wyrażają zgodę. Na specjalnie zorganizowanych imprezach, w których uczestniczą w większości pary, dochodzi do wymiany partnerów i uprawiania seksu na oczach partnera czy małżonka. Dla wielu osób to niezwykle kręcące i podniecające, o czym wiedzą twórcy Erodate.

  Strona główna portalu z darmowymi randkami online erodate.pl
  Erodate to specyficzny portal randkowy. Szukanie miłości wcale nie jest tu najważniejsze – liczy się idealny partner do wspólnego spędzenia idealnej nocy!

  Argumentem osób aktywnie uczestniczących w tego rodzaju spotkaniach jest przede wszystkim możliwość odświeżenia związku (nie bez powodu średnia wieku swingersa to ok. 40 lat). Poza tym kontrolowana zdrada to dla niektórych psychiczny spokój lub po prostu sposób na życie. Środowisko swingersów jest w Polsce dość szczelne, ale można spróbować się do niego dostać, a ułatwia to Erodate. Tu bez problemu znajdziesz pary chętne na seks grupowy. Z tego powodu to najlepsza aplikacja dla osób zainteresowanych taką relacją.

  Jak korzystać z EroDate?

  Najpierw prosta rejestracja. Formularz ogranicza się do podania imienia, daty urodzenia, określenia preferencji seksualnych, typu sylwetki i wzrostu. Po e-mailowym zweryfikowaniu konta użytkownik otrzymuje do dyspozycji cały wachlarz funkcji, a niektóre z nich są wręcz szalone. Wśród nich znajdziesz:

  • możliwość edycji wyglądu strony
  • rozbudowaną Erogalerię z fotkami innych użytkowników
  • Nietypową Mapę rozmiarów piersi i penisa, która ma ułatwić wybór docelowego miejsca na wakacje

  Dla kogo jest EroDate?

  Erodate.pl nie jest portalem adresowanym wyłącznie do swingersów. To miejsce, w którym można znaleźć partnera na jedną noc (ONS), na randkę w ciemno, a może i na całe życie. Serwis nie jest typowym portalem randkowym/ Jego formuła jest dość jasna, o czym świadczą ilości wpisów dotyczących seksu. W większości zawierające raczej rozebrane i prowokujące zdjęcia. Każdy profil emanuje nagością.

  Poszukiwanie partnera seksualnego na Erodate.pl nie powinno być więc trudne, pomocna będzie na pewno rozbudowana wyszukiwarka. W dziale Imprezy znaleźć można bieżące ogłoszenia użytkowników-zaproszenie na wakacyjny wyjazd, weekend nad jeziorem lub właśnie seks party dla swingersów; tych ogłoszeń jest zdecydowanie najwięcej.

  Od strony technicznej nie można w zasadzie nic zarzucić twórcom – portal jest intensywnie moderowany, konta weryfikowane, do dyspozycji użytkownika jest formularz internetowy oraz dział FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Jest tu sporo fałszywych kont, ale jeszcze szybciej są usuwane przez moderację. Dlatego to całkiem bezpieczny portal i ciekawe opcja dla tych, co liczą na seks.

  Ile kosztuje konto na EroDate?

  Darmowe konto szybko okazuje się niewystarczające dla maksymalnego korzystania z portalu. Dlatego twórcy przygotowali różne pakiety, które ułatwiają kontaktowanie się z innymi (czat, forum), poprawiają widoczność profilu i pozwalają na blokadę nachalnych użytkowników

  EroDate koszt pakietu VIP i konta premium

  Koszt premium zależy od czasu trwania abonamentu. W przypadku płatności kartą, wygląda to następująco:

  • 15 dni – 29 złotych, w pakiecie 29 kredytów
  • 1 miesiąc –39 złotych, w pakiecie 39 kredytów
  • 3 miesiące – 99 złotych, w pakiecie 99 kredytów
  • 6 miesięcy – 149 złotych, w pakiecie 149 kredytów

  Należy pamiętać, że wybrana płatność jest uznana za płatność automatyczną. Dlatego po wykupieniu usługi należy od razu anulować jej przedłużenie. Na Erodate funkcjonuje również pakiet VIP, który można dokupić do konta premium. Średnio koszt łączonego abonamentu jest dwa razy większy.


  Serwis nie jest adresowany do osób poszukujących miłości w Internecie. Duża ilość nagich, erotycznych zdjęć, nie dla każdego jest akceptowalna. Portal nastawiony jest na znalezienie partnera do seksu, co rzutuje na zwartość strony. Warto jednak skusić się i zajrzeć, bo może okazać się, że głęboko skrywane potrzeby znajdą ucieleśnienie właśnie na Erodate!