Erodate

Najlepszy portal randkowy w Polsce!

  • znajdź miłość w swoim mieście
  • popraw swoje życie seksualne
  • bierz udział w szalonych imprezach

[button link=”http://www.erodate.pl/;a:1109;bid:1;” text=”Zarejestruj się za darmo” color=”light-blue” size=”large”]


Swinging to – jak definiuje jeden z największych słowników internetowych- niemonogamiczna aktywność seksualna. O ile o seksualności w relacji kobieta-mężczyzna mówimy już głośno i bez skrępowania, o tyle odstępstwa od tej utartej normy często schodzą ‘do podziemia’ i funkcjonują w zamkniętym gronie zagorzałych uczestników. O co w ogóle chodzi z tym swingingiem?

W skrócie polega on na nieskrępowanych kontaktach seksualnych nie pomiędzy pojedynczymi osobami, ale między małżeństwami czy związkami partnerskimi, które na taki rodzaj kontrolowanej zdrady wyrażają zgodę. Na specjalnie zorganizowanych imprezach, w których uczestniczą w większości pary (czasem dodatkowo zapraszani są single- panie, rzadziej panowie) dochodzi do wymiany partnerów i uprawiania seksu na oczach partnera czy małżonka. Argumentem osób aktywnie uczestniczących w tego rodzaju spotkaniach jest przede wszystkim możliwość odświeżenia związku (nie bez powodu średnia wieku swingersa to ok. 40 lat). Poza tym kontrolowana zdrada to dla niektórych psychiczny spokój lub po prostu sposób na życie. Środowisko swingersów jest w Polsce dość szczelne, ale można spróbować się do niego dostać i w zasadzie każdy, kto poszukuje tego typu przygody- może bez większych trudności dotrzeć do zainteresowanej pary.

Jak to zrobić?

Największym sprzymierzeńcem będzie internet. Można szukać ogłoszeń bezpośrednich, np. na forach internetowych lub zrejestrować się w serwisie, który pozwoli nam znaleźć potencjalnych partnerów. Jednym z większych tego typu jest Erodate.pl. Najpierw rejestracja- formularz ogranicza się do podania imienia, daty urodzenia, określenia preferencji seksualnych, typu sylwetki i wzrostu- pierwszy krok trwa więc zaledwie chwilę. Po e-mailowym zweryfikowaniu konta użytkownik otrzymuje do dyspozycji cały wachlarz funkcji- od możliwości edycji wyglądu strony, przez bardzo rozbudowaną galerię zdjęć (‘Erogaleria’) po niezbyt sensowną ‘Mapę rozmiarów piersi i penisa’ dla ułatwienia wyboru docelowego wyjazdu wakacyjnego.

Jesteśmy! I co dalej?

Erodate.pl nie jest portalem adresowanym wyłącznie do swingersów. To miejsce, w którym można znaleźć partnera na jedną noc, na randkę w ciemno, a może i na całe życie. Serwis nie jest typowym portalem randkowym- jego formuła jest dość jasna, o czym świadczą niezliczone ilości wpisów dotyczących seksu. Zilustrowane zdjęciami (nierzadko wyjątkowo jednoznacznymi) profile są do dyspozycji każdego zalogowanego użytkownika. Poszukiwanie partnera seksualnego na Erodate.pl nie powinno być więc trudne, pomocna będzie na pewno rozbudowana wyszukiwarka. W dziale ‘Imprezy’ znaleźć można bieżące ogłoszenia użytkowników-zaproszenie na wakacyjny wyjazd, weekend nad jeziorem lub właśnie seks party dla swingersów (tych ogłoszeń jest zdecydowanie najwięcej). Portal oferuje także obfitujące w różnego typu ogłoszenia forum i czat, ale jest on zarezerwowany dla posiadaczy pakietu Złotego lub VIP. Pakiety te można opłacić na 7 dni (Złoty – 7zł, VIP – 9 zł) lub na miesiąc (Złoty – 19 zł, VIP – 25 zł).

Warto czy nie warto?

Od strony technicznej nie można w zasadzie nic zarzucić twórcom- portal jest intensywnie moderowany, konta weryfikowane, do dyspozycji użytkownika jest formularz internetowy oraz dział FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Jakoś zupełnie nie na miejscu wydaje się być natomiast informacja o obchodzonych imieninach na głównej stronie. Serwis nie jest adresowany do osób o wysokiej wrażliwości, poszukujących miłości w Internecie- duża ilość nagich, erotycznych zdjęć nie dla każdego jest akceptowalna. Warto jednak skusić się i zajrzeć- może okazać się, że głęboko skrywane potrzeby znajdą ucieleśnienie właśnie na Erodate…