Fellow

Mniejszości seksualne to w Polsce temat mocno kontrowersyjny. Już słowo ‘homoseksualizm’ budzi w ludziach mieszane uczucia, nierzadko bardzo skrajne. Nie jest tajemnicą, że wiele internetowych portali randkowych pozwala na kojarzenie w pary osoby tej samej płci- można przecież określić nie tylko wygląd i wiek potencjalnego partnera, ale także płeć. Problem tkwi w fakcie, że odsetek użytkowników homoseksualnych w takim ogólnodostępnym portalu jest niski, tak więc prawdopodobieństwo dopasowania odpowiedniej osoby również. Naprzeciw takiemu wyzwaniu stanęli twórcy portalu Fellow.pl i stworzyli- choć na razie tylko dla mężczyzn- portal randkowy poświęcony gay datingowi, Już na głównej stronie zachęcająco patrzy niebieskooki brunet… Rejestracja obowiązkowa!

Ponad 100 tysięcy profili i 200 tysięcy zdjęć. Przystępna, czytelna strona i zrozumiały regulamin. Bez sztucznego zadęcia, finezyjnych haseł reklamowych i ściemy- gej randki dla wymagających, użytkownicy dostępni przez 24 godziny na dobę, kilka tysięcy osób on-line. Dla każdego użytkownika Fellow.pl oferuje podstawowe usługi, jak na przykład możliwość przeglądania innych profili, wysyłanie i odbieranie wiadomości, czat na żywo, rozbudowane kryteria wyszukiwania. Poza tym- po dokonaniu stosownej opłaty (sposoby płatności: sms, przelewy24, karta kredytowa) – można włączyć w profilu dodatkowe opcje. Ciekawostką jest, że każda dodatkowa funkcjonalność może być opłacona osobno- nie ma dwóch sztywnych rodzajów pakietów- kupuje się po prostu dodatkowe opcje, czyli:

  • TOP Profil i MEGA TOP Profil- promocja profilu na stronie głównej (TOP 11,07 przy płatności sms i 7,99 zł poprzez przelewy24 lub kartę, MEGA TOP- tylko przelew lub karta- 69,99 zł),
  • MMS Foto- dodawanie zdjęć przez MMS (2,46 zł),
  • PREMIUM Profil- wyłączenie reklam na 1 miesiąc (11,07 z przy płatności sms, 8,99  zł przy pozostałych metodach płatności),
  • EXTRA Foto- pakiet dodatkowych 35 zdjęć aktywny przez 2 miesiące (aktywacja sms- 3,69 zł, przelew- 2,99 zł),
  • SMS Online- wiadomość wyświetlana na przewijanym pasku na stronie głównej przez minimum 24 godziny (2,46 zł za 1 sms),
  • SMS INFO Profil- pakiet 50 powiadomień SMS o zmianach w wybranym profilu (aktywacja sms- 2,46 zł),
  • SMS Me- pakiet 30 powiadomień na komórkę o nowej wiadomości otrzymanej w portalu (aktywacja usługi poprzez sms- 2,46 zł, przy płatności kartą- 1,99 zł).

Jak widać serwis oferuje sporo usług dodatkowych, z których użytkownik może skomponować swój unikatowy pakiet- to wyjątkowo dobrze pomyślane rozwiązanie. W przypadku jakichkolwiek problemów- można skontaktować się z moderatorami przy użyciu formularza internetowego.

Dodatkowo serwis oferuje wersję mobilną, a także darmowy i prosty w obsłudze komunikator na system Android o nazwie Fellow Me. Ten dedykowany dla użytkowników portalu messenger pozwala na wysyłanie i odbieranie wiadomości przy użyciu telefonu komórkowego, a także umożliwia dołączanie zdjęć i lokalizacji. Kolejnym plusem są powiadomienia o nowej wiadomości wysyłane nawet wtedy, kiedy aplikacja jest wyłączona- nic nie umyka!

Fellow.pl to portal obowiązkowy dla panów zainteresowanych gay datingiem. Nie tylko ze względu na funkcjonalność i łatwość obsługi, to także serwis dbający o anonimowość użytkowników, z jasnym, czytelnym regulaminem i całą gamą możliwości ustawienia własnego, niepowtarzalnego profilu. Sprawdź, nie pożałujesz!