Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Fellow (FLL.PL)

Fellow (FLL.PL)

  Portale randkowe dla mniejszości LGBTQ+ stają się coraz popularniejsze również w Polsce. Jedną z takich stron jest Fellow.pl. To portal z wieloletnią historią, który jest drugą najchętniej odwiedzaną stroną dla gejów w Polsce. Czy faktycznie warto randkować na tym gej portalu?

  Mniejszości seksualne to w Polsce temat mocno kontrowersyjny. Słowo homoseksualność budzi u niektórych Polaków wciąż mieszane uczucia, a nierzadko bardzo skrajne. Jednak portale randkowe wychodzą z pomocną dłonią do osób z różnych mniejszości. To właśnie na nich najłatwiej jest znaleźć drugą osobę, z którą uda się zbudować bezpieczny i szczęśliwy związek. Jednym z nich jest fellow.pl, który jest dostępny również pod adresem fll.pl

  Czy na fellow.pl są tylko geje?

  Większość klasycznych portali randkowych ma ten sam problem: odsetek użytkowników homoseksualnych jest za niski niski, tak więc prawdopodobieństwo dopasowania odpowiedniej osoby również. Naprzeciw takiemu wyzwaniu stanęli twórcy portalu Fellow.pl i stworzyli, na razie tylko dla mężczyzn, portal randkowy poświęcony gay datingowi. Już na głównej stronie zachęcająco patrzy niebieskooki brunet… Zdecydowanie zachęca do darmowej rejestracji!

  wydarzenie organizowane przez portal randkowy dla gejów fellow.pl
  Fellow.pl to nie tylko portal randkowy. To prawdziwa społeczność osób, które co jakiś czas spotykają się i wspólnie świetnie się bawią. Załóż konto i dołącz do nich już teraz!

  Ponad 100 tysięcy profili i 700 tysięcy zdjęć. Przystępna i prosta strona, a także zrozumiały regulamin. Bez wyniosłych obietnic, finezyjnych haseł reklamowych i ściemy. To prosty portal oferujący gej randki dla wymagających, użytkownicy dostępni przez 24 godziny na dobę, kilka tysięcy osób on-line. Jest jednak skupiony na randkach gejów; inni przedstawiciele mniejszości seksualnych nie znajdą tu, niestety, nic dla siebie.

  Dodatkowo serwis oferuje wersję mobilną, a także darmowy i prosty w obsłudze komunikator na system Android o nazwie Fellow Me. Ten przeznaczony dla użytkowników portalu czat pozwala na wysyłanie i odbieranie wiadomości przy użyciu telefonu komórkowego. Możesz również przy jego pomocy przesyłać zdjęcia. Kolejnym plusem są powiadomienia o nowej wiadomości wysyłane nawet wtedy, kiedy aplikacja jest wyłączona – nic nie umyka!

  Dla każdego użytkownika Fellow.pl oferuje podstawowe usługi, jak na przykład możliwość przeglądania innych profili, wysyłanie i odbieranie wiadomości, czat na żywo, rozbudowane kryteria wyszukiwania. Jak na start, to całkiem niezła oferta początkowa!

  Opłaty na portalu dla gejów Fellow

  Jak każdy portal randkowy, tak i Fellow oferuje dodatkowe funkcje przeznaczone dla wymagających osób. Pozwala to na jeszcze lepsze gej randki, a to za sprawą lepszego dopasowania z drugą osobą. Opłaty za dodatkowe funkcje nie są aż tak wysokie, jak na innych portalach.

  Po dokonaniu stosownej opłaty, możesz włączyć w profilu szereg dodatkowych opcji. Ciekawostką jest, że każda dodatkowa funkcjonalność może być opłacona osobno. Nie ma dwóch sztywnych rodzajów pakietów. Kupuje się po prostu dodatkowe opcje, czyli:

  Ile kosztują dodatkowe funkcje na fll.pl?

  • TOP Profil – promocja profilu na stronie głównej (11,07 zł przy płatności SMS i 7,99 zł poprzez przelew online)
  • MEGA TOP Profil – wzmocniona promocja profilu na stronie głównej; opłata tylko kartą (69,99 zł)
  • PREMIUM Profil – wyłączenie reklam na 1 miesiąc (11,07 zł z przy płatności sms, 8,99 zł przy pozostałych metodach płatności)
  • EXTRA Foto – pakiet dodatkowych 35 zdjęć aktywny przez 2 miesiące (aktywacja sms – 3,69 zł, przelew – 2,99 zł)
  • SMS Online – wiadomość wyświetlana na przewijanym pasku na stronie głównej przez minimum 24 godziny (2,46 zł za 1 sms),
  • SMS INFO Profil – pakiet 50 powiadomień SMS o zmianach w wybranym profilu (aktywacja sms – 2,46 zł),
  • SMS Me – pakiet 30 powiadomień na komórkę o nowej wiadomości otrzymanej w portalu (aktywacja usługi poprzez sms – 2,46 zł, przy płatności kartą – 1,99 zł).

  Jak widać serwis oferuje sporo usług dodatkowych, z których użytkownik może skomponować swój unikatowy pakiet. To wyjątkowo dobrze pomyślane rozwiązanie. bo każdy ma dokładnie to, czego potrzebuje. W przypadku jakichkolwiek problemów, warto zgłosić się do moderacji, która szybko i sprawnie reaguje.


  Fellow.pl (fll.pl) to portal obowiązkowy dla panów zainteresowanych gay datingiem. Nie tylko ze względu na funkcjonalność i łatwość obsługi, to także serwis dbający o anonimowość użytkowników, z jasnym, czytelnym regulaminem i całą gamą możliwości ustawienia własnego, niepowtarzalnego profilu. Sprawdź, nie pożałujesz!