Przejdź do treści
Strona główna » O nas

O nas

Dla kogo powstał nasz serwis?

Strona portalerandkowe.com.pl powstała z myślą o osobach, które chcą znaleźć miłość, jednak nie zawsze mają na to czas. Dla takich internautów tworzymy recenzje różnych portali randkowych, które często pozwalają na odnalezienie miłości życia.

Testujemy wiele aplikacji do randkowania, które są bardzo przydatne, a zwłaszcza dla młodych osób z dużych miast. Dzielimy się poradami technicznymi dla starszych randkowiczów, jak i podpowiadamy młodszym osobom, jak skutecznie randkować. Dlatego nasza strona powstała z myślą o wszystkich osobach, które są zainteresowane szeroko rozumianymi randkami.

O czym jest strona portalerandkowe.com.pl?

Na naszej stronie znajdziesz szereg treści związanych ze światem randek. Jak nazwa wskazuje, na randkowaniu w internecie znamy się jak mało kto! Śledzimy nowości z branży i szukamy ciekawych stron, które pomagają odnaleźć idealnego partnera. Dlatego jesteśmy w stanie na bieżąco wyłapywać i opisywać najlepsze strony do umawiania się na randki.

Tworząc naszą stronę, obraliśmy za cel obranie odpowiedniej struktury. Prowadzimy rozbudowaną sekcję blogową, która da wiele cennych wskazówek i podpowie młodym osobom jak skutecznie podrywać. Z kolei w dziale recenzji dużo uwagi przykładamy kwestiom prostoty obsługi i bezpieczeństwa danych, ponieważ często dla nieco starszych osób jest to kluczowa kwestia. Obserwując treści na portalerandkowe.com.pl, z pewnością podniesiesz swoją wiedzę o datingu! Dlatego zaglądaj tu regularnie, bo każdego dnia pracujemy nad rozwojem serwisu!

Co znajdziesz na naszej stronie?

Portal składa się z trzech kluczowych elementów. Jednym z nich jest kompleksowy ranking najlepszych portali randkowych w Polsce, a także jego nowa wersja zawierająca aplikacje do randkowania na telefon. Oprócz tego znajdziesz u nas rozbudowany dział recenzji oraz porad randkowych. Nad tekstami czuwają eksperci-pasjonaci, którzy wiedzą wszystko na temat randkowania w Polsce!

Ranking najlepszych portali i aplikacji randkowych w Polsce

Dzięki rzetelnemu recenzowaniu internetowych portali randkowych, jako nieliczni mamy dostęp do bogatej bazy danych. Wykorzystujemy ją przy opracowywaniu listy najlepszych portali oraz aplikacji do randkowania w Polsce. Sprawia to, że nasz ranking jest wyjątkowy i wskazuje na najlepsze strony randkowe, na których warto się zarejestrować!

Recenzje najpopularniejszych portali randkowych

Jako twórcy strony o portalach randkowych, spędzamy na nich wiele czasu. Trzymamy rękę na pulsie, aby nie przegapić żadnej nowości na rodzimym rynku datingowym. Każdą z aplikacji testowaliśmy osobiście, a zebrane dane wykorzystujemy do budowania rankingu. Podczas tworzenia recenzji analizujemy możliwości portalu i wygodę płynącą z jego używania. Nie sprawdzamy jednak stacjonarnych biur matrymonialnych. Skupiamy się w 100% na aplikacjach i portalach randkowych.

Blog z poradami randkowymi

Aktywnie prowadzimy bloga o randkowaniu w sieci, a pomaga nam w tym nasze wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu nasi czytelnicy zyskują cenne wskazówki, które bezpośrednio przekładają się na ich szanse na portalach randkowych. Podpowiadamy co robić, aby przyciągać więcej osób, a w konsekwencji umawiać się na więcej randek! Co ważne, nasze teksty opracowują eksperci ze świata randek online w oparciu o własne doświadczenia, co stanowi dodatkową wartość dla czytelników.

W jaki sposób tworzymy nasz ranking?

Opracowywanie rankingu najlepszych aplikacji randkowych to nasze główne zadanie. Zależy nam na maksymalnej obiektywności rankingu, dlatego wyniki obliczamy przy pomocy matematycznego wzoru. Jego składowe to m.in.:

  • Ilość fałszywych kont w portalu lub aplikacji
  • Wygoda z używania strony
  • Wysokość opłat
  • Możliwości darmowego konta
  • Ilość użytkowników
  • I inne czynniki, które wpływają na ogólne wrażenia z używania portalu randkowego

Zastosowanie takiej, niezależnej formuły oceny rankingu pozytywnie wpływa na jego obiektywność i rzetelność wyników. Przed wystawieniem końcowej noty, zawsze sprawdzamy również głosy internautów związanych z daną stroną do randkowania. Mając informacje ze wszystkich źródeł, możemy przedstawić naszą pełną opinię o danej stronie.