Szukam bogatego

Znajdź bogatego partnera i spełniaj marzenia!

Jest powiedzenie, które mówi, że jest tak łatwo zakochać się w bogatym mężczyźnie jak w biednym. Ale najpierw musisz znaleźć tych bogatych. Tak jak z szukaniem domu do kupienia, wszystko zależy od lokalizacji, lokalizacji, lokalizacji i nie jest trudne aby ich zlokalizować używając trochę zdrowego rozsądku.

Odwiedź serwis bogacipanowie.pl i znajdź swojego księcia!

Instrukcje

Wędkuj tam gdzie są ryby. Jeżeli polujesz na marlina, nie będziesz go szukać w jeziorze. To działa tak samo kiedy szukasz bogatego mężczyzny. Pomyśl o miejscach w okolicy do których mógłby iść bogaty facet. Jeżeli Twoja społeczność ma klub, zdobądź członkostwo. Idź grać w golfa. Wypocznij przy barze lub loży, w czasie gdy wielu mężczyzn wraca ze swoich partii golfa. Idź do ekskluzywnych sklepów męskich. Graj w tenisa w ekskluzywnym klubie tenisowym. Odwiedź miłe restauracje.

Znajdź zamożnego mężczyznę przez Internet. Istnieje wiele stron randkowych przechwalających się faktem że mają bogatych facetów szukających kobiet do zdobycia (sprawdź Zasoby poniżej).

Idź do egzotycznych miejsc i kurortów. Tak jak w starym powiedzeniu, „Musisz wydać pieniądze aby zarobić pieniądze”, może będziesz musiała trochę zainwestować w swoje próby aby odnaleźć bogatego faceta. Jedź Mayan Riviera, Europy lub Cabo San Lucas. Ciesz się nocnym życiem w kurortach z najwyższej półki.

Bądź otwarta na każdego. Nie oceniaj książki po okładce. Bogaty mężczyzna może nie wyglądać na tak bogatego. Może być tak naturalny jak Ty. Kiedy odwiedzasz egzotyczne lokalizacje lub lokalny klub golfowy, nie oceniaj nikogo dopóki nie poznasz jego sytuacji.

Zainwestuj w siebie. Będziesz musiała się ubrać tak aby zainteresować bogatego faceta. Miej klasę, ale nie błyszcz. Pokaż swoje atuty.

Bądź sobą. Pokaż swoją szampańską osobowość. Uśmiechaj się tym rozbrajającym uśmiechem. Tylko dlatego że mężczyzna jest bogaty nie oznacza że nie chce poznać prawdziwej Ciebie. Zainteresuj go swoją osobowością i świetną postawą. Pokaż mu ile może mieć radości z bycia z Tobą!