Przejdź do treści
Strona główna » Blog » eDarling

eDarling


  W 2010 roku na polski rynek weszła platforma randkowa eDarling.pl, która już od 2008 roku podbija kolejne europejskie kraje. Berlińskiej firmie udało się zgromadzić ponad 15 milionów użytkowników, a wielu z nich pochodzi z Polski.

  W Polsce serwis szybko stał się popularny i ma wiele aktywnych kont. Wszystko za sprawą intensywnej kampanii reklamowej, która szybko usytuowała eDarling jako czołowy portal dla randkujących singli. Co oferuje swoim użytkownikom ten portal randkowy?

  Co oferuje portal randkowy eDarling?

  Pierwsze wrażenie po otwarciu strony głównej jest pozytywne. Jasne, przejrzyste instrukcje, optymistyczne motto Portal dla singli z aspiracjami i miłe dla oka zdjęcie zachęcają do rejestracji. Po wpisaniu dosłownie kilku danych (adres e-mail, płeć i hasło), automatycznie, bez potwierdzania rejestracji poprzez e-mail, zostajemy zalogowani do naszego profilu i poproszeni o wypełnienie profesjonalnego testu osobowości.

  logo strony z randkami online eDarling
  eDarling to portal randkowy dla szukających miłości, który znany jest w całej Europie

  Test osobowości na eDarling

  Pierwszych kilka stron jest całkiem przyjemnych, ale kolejne pytania stają się nużące i przyprawiają o lekką irytację. Można co prawda tymczasowo zawiesić wypełnianie testu ale to oznacza wylogowanie z serwisu. A zatem nie pozostaje nic innego jak tylko w skupieniu odpowiedzieć na 280 pytań – w całości lub na raty.

  Istnieje możliwość przerwania testu na poszczególnych etapach i powrotu do niego w innym terminie, należy jednak dokończyć w ciągu kilku dni, później nasze dotychczasowe odpowiedzi zostają automatycznie skasowane. Z jednej strony potrafi to zirytować, ale z drugiej – sprawia, że na portal trafiają tylko ludzie zainteresowani randkami na poważnie.

  Zadawane pytania dotyczą głównie osobowości, oczekiwań wobec potencjalnego partnera, zainteresowań, ale też miejsca zamieszkania czy statusu materialnego. Szczegółowe odpowiedzi są niezbędne do stworzenia profilu osobowości, który w formie przystępnego opisu jest dostępny w interfejsie użytkownika.

  Dodatkowo, już na tym etapie częściowo wskazujemy jakiego partnera poszukujemy, pozostałe kryteria możemy ustalić w rozbudowanym interfejsie, do którego dostęp uzyskujemy po zakończeniu testu. Dlatego lepiej przyłożyć się do tego testu, bo w znaczny sposób wpływa on na to, z kim serwis nas połączy. To jest również istotne z perspektywy Gwarancji Kontaktu.

  Na czym polega gwarancja kontaktu eDarling?

  Ciekawą opcją dodatkową jest tzw. Gwarancja Kontaktu. Serwis, w ramach zakupu konta Premium na 6 miesięcy, zapewnia użytkownikowi nawiązanie minimum 10 kontaktów z innymi subskrybentami. Przy 12-miesiecznym abonamencie gwarancja obejmuje minimum 20 kontaktów. W przypadku niewywiązania się przez portal z tego zobowiązania – użytkownik otrzymuje kolejny okres członkostwa Premium w prezencie.

  Jednak aby Gwarancja Kontaktu zadziałała użytkownik jest zobowiązany do: samodzielnego nawiązania minimum 4 kontaktów (przy abonamencie 12-miesięcznym – minimum 8 kontaktów), starannego wypełnienia danych profilowych, posiadania aktywnego konta Premium i regularnego logowania się.

  Opłaty na eDarling

  Rejestracja na portalu jest darmowa, co zachęca wielu użytkowników do tego, aby dać mu szansę. Rejestracja przebiega szybko, a samo wypełnienie testu nie wiąże się z żadnymi kosztami. Jednak nie oznacza to, że z eDarling można korzystać za darmo.

  Ile kosztuje konto premium na eDarling?

  Po wypełnieniu testu możemy zdecydować o kupnie pakietu Premium lub Premium Plus. Ponieważ pakiet podstawowy, który obejmuje jedynie opracowanie profilu osobistego oraz otrzymywanie propozycji partnerów i wiadomości od użytkowników, szybko okazuje się niewystarczający, portal oferuje następujące rodzaje członkostwa:

  • Darmowe, które daje nam możliwość dopasowania partnerów, a także wzajemnego wysyłania do siebie uśmiechów
  • Premium to dodatkowo nieograniczona komunikacja i nielimitowane oglądanie zdjęć, mobilna wersja aplikacji, a także ciekawa funkcja zdecyduj sam.

  Konto Premium można opłacić w trzech wariantach: na 3 miesiące (224,70 zł całość), 6 miesięcy (299,40 zł całość) lub 1 rok (478,80 zł).

  Całość opłaty należy opłacić z góry, bez względu na długość pakietu. Zapłacić można tylko kartą lub przelewem online. Uważaj na odnawianie się płatności! Jeśli zapomnisz anulować subskrypcji, ta będzie automatycznie się przedłużać, przez co narazisz się na spore koszty.

  Co jeszcze musisz wiedzieć o tym portalu matrymonialnym?

  Na stronie czeka na nas dużo porad z zakresu psychologii, związków i seksualności. Ponieważ z portalem współpracują naukowcy m.in. z USA, Niemiec i Holandii, merytoryczna wartość zamieszczanych w nim tekstów jest wysoka. Znajdujące się tam porady stworzone zostały w oparciu o psychologiczną i socjologiczną wiedzę współpracowników serwisu.

  Nieodłączną częścią niemal każdego dużego portalu randkowego są historie miłosne osób skojarzonych przez dany serwis. Na eDarling.pl również możemy przeczytać wzruszające, zabawne i pełne ciepła historie osób, które znalazły tu miłość.

  Dla osób, które w trakcie użytkowania portalu natkną się na niespodziewane problemy przygotowano natomiast telefoniczne Biuro Obsługi Klienta, czynne w dni robocze od 9.00 do 18.00. W pozostałe dni pytania można zadać mailowo przy użyciu formularza kontaktowego, na stronie znajdują się też wszystkie dane adresowe. To ważne, bo powoduje, że serwis jest wiarygodny dla użytkowników.


  Warto zajrzeć i się przekonać, eDarling to naprawdę profesjonalne biuro matrymonialne online. Miłość jest na wyciągnięcie ręki, o ile przebijesz się przez dosyć długi i wymagający test osobowości. To on jest tu głównym narzędziem, dzięki któremu trafisz na idealną partnerkę!