Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Bumble

Bumble

  Czas poznać kogoś nowego? W takim razie sięgnij po Bumble, czyli aplikację uważaną za najlepszą do poznawania nowych znajomych. Kto wie, może między Tobą a nowo poznaną osobą zaiskrzy? Sprawdź, co dokładnie oferuje aplikacja Bumble!

  Trudno o podobną aplikację, która naraz łączy tak naprawdę kilka w jedność! Mamy tu możliwość szukania dziewczyn na jedną noc, kobiet do poważnego związku, ale również przyjaciół czy partnerów biznesowych! Bumble stawia na nawiązywanie kontaktów z innymi osobami. Dlatego aplikacja pęka od różnych funkcji, które umilą i ułatwią poznawanie nowych osób w sieci.

  Aplikacja do poznawania nowych osób i randkowania

  O Bumble śmiało można powiedzieć, że jest niczym znana ze sklepów kawa 3w1. W tej aplikacji już na samym początku wybierasz kogo szukasz, a następnie przechodzisz do konfiguracji profilu. Ta oczywiście różni się, w zależności od tego, czy szukasz kumpla do wspólnego oglądania meczów, a może dziewczyny, z którą wyskoczysz na randkę. Gdy zarejestrujesz się przez telefon i uzupełnisz profil, czas na sprawdzenie możliwości aplikacji.

  Jeśli chcesz umówić się na randkę z Bumble, koniecznie pobierz tę aplikację randkową na swój telefon!

  Jakie funkcje ma aplikacja Bumble?

  To stosunkowo nowa aplikacja do poznawania nowych osób, a co za tym idzie, jest w niej pełno różnego rodzaju funkcji. Dzięki temu korzystanie z aplikacji nie ogranicza się do znalezienia osoby i ewentualnego czatu tekstowego. Na Bumble możesz znacznie więcej, a dokładniej:

  • Czat wideo na żywo
  • Czat z tekstem i filmikami
  • Gra w pytania
  • Podstawowa wyszukiwarka i mechanizm odrzucania partnerów
  • Wyszukiwarka z zaawansowanymi filtrami (wzrost, a nawet poglądy polityczne!)

  Najważniejszą cechą Bumble jest to, że to aplikacja sprzyjająca kobietom. Jeśli obie osoby się polubią, czas na pierwszy kontakt, prawda? Tu jednak sprawa jest nieco inna. Nawet jeśli ten portal randkowy was połączył, pierwsza wiadomość musi napisać kobieta! Co więcej, ma na to tylko 24 godziny. Jeśli tego nie zrobi w dobę od połączenia w parę, możliwość kontaktu przepada. Dlatego zdecydowanie lepiej być tu aktywnym!

  Fakt, że pierwsza musi napisać kobieta, jest ciekawym podejściem do sprawy. Mężczyźni nie mają na co narzekać; dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że piszesz tylko z taką dziewczyną, która w 100% jest Tobą zainteresowana. Nie będziesz musiał już marnować czasu na typowe księżniczki! Co więcej, czatowanie i dobieranie się w pary nie wymaga uiszczenia jakiejkolwiek opłaty!

  Czy warto kupić Bumble Premium?

  W skrócie: nic! Aplikację pobierzesz na swój smartfon za darmo. Nie musisz również nic płacić za założenie profilu czy pisanie z innymi dziewczynami. Nie oznacza to, że na Bumble nie ma funkcji zarezerwowanych dla kont premium, które sięgnęły głębiej do kieszeni.

  Każdy użytkownik może wykupić konto Bumble Boost oraz Bumble Premium. Dzięki nim zyskasz superlajki, dodatkowe wyróżnienie profilu, możliwość cofnięcia głosu, nielimitowane ocenianie profilów, a także dodatkowy czas na skontaktowanie się z drugą osobą czy możliwość stosowania zaawansowanych filtrów! To fajne funkcje, ale tak naprawdę da się randkować bez nich.

  Jakie są opłaty na Bumble? Ile kosztuje Premium i Boost?

  Koszt subskrypcji na Bumble nie należy do szczególnie wysokich, jednak musisz pamiętać o tym, że subskrypcja odnawia się automatycznie. Opłacić je możesz tylko przy pomocy karty lub za pomocą przelewu online. Pakiety możesz kupić przez oficjalną aplikację, a ceny za najtańszy wariant kształtują się następująco:

  • 1 miesiąc – 34,99 zł
  • 3 miesiące – 92,99 zł
  • 6 miesięcy – 149,99

  Jeśli tylko mieszkasz w dużym mieście – bo to tu głównie mieszkają użytkownicy Bumble – to do dyspozycji masz naprawdę ciekawą aplikację! Bumble BIZZ, BFF i DATING pozwala na poznanie różnych osób, dzięki którym twoje życie towarzyskie zostanie wywrócone do góry nogami. Polecamy każdy z tych wariantów, a szczególnie DATING dla osób szukających miłości!