Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Wszystko o sponsoringu. Zobacz, jak szybko znaleźć Sugar Daddy lub sponsora!

Wszystko o sponsoringu. Zobacz, jak szybko znaleźć Sugar Daddy lub sponsora!

  Szukanie sponsora w internecie nie jest aż tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Należy jednak zwrócić uwagę na wiele kwestii, aby sponsoring przez internet był bezpieczny. Gdzie szukać sponsora przez internet?

  Sponsoring to już nie tylko dynamicznie rozwijający się trend, który kusi młode dziewczyny. To nowy rodzaj relacji, w które wchodzi coraz więcej osób. Najczęściej bogatsze osoby płacą za towarzystwo tym młodszym, a niekiedy w rozliczenie wchodzi też seks.

  Taki układ odpowiada wszystkim stronom. Starsi, bogatsi, mają sympatyczne towarzystwo, a młode dziewczyny w ten sposób wygodnie zarabiają na codzienne potrzeby. Wbrew pozorom, sugardating nie jest niczym nowym.

  Młode panie były często utrzymywane przez bogatszych adoratorów w XIX czy XX wieku! Słynna komedia Pretty Woman z 1990 roku opowiada właśnie o takiej relacji! To coś, co jest społecznie coraz bardziej akceptowalne. Czemu nie miałabyś spróbować takiej relacji?

  Gdzie szukać sponsora w internecie?

  Gdy już zdecydowana dziewczyna szuka sponsora, najczęściej odbija się od tego, że nie wie, jak zacząć. Czasy ogłoszeń sponsoringowych w gazecie dawno minęły. Dziś dominuje internet i to tam należy szukać Sugar Daddy’ego. Tylko jak Sugar Baby, bo tak się określa często sponsorowaną dziewczynę, ma znaleźć stronę z bezpiecznym sponsoringiem? Może warto wybrać strony randkowe z bogatymi facetami? Ale czy sponsoring to jest to samo co randkowanie z bogatym?

  Szukając stron, koniecznie zwróć uwagę na ich historię. Jak długo istnieje ten portal? Inną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, są zdjęcia użytkowników. Często roi się tam od fałszywych profilów, które mają zdjęcia pobrane z internetu. To kolejne ostrzeżenie przed tym, by nie odpisywać osobie poznanej na takim sponsoringowym portalu randkowym.

  Młoda dziewczyna liczy pieniądze otrzymane od sponsora za układ
  Sugar Dating czy Sponsoring to nie prostytucja. Jednak za relację będziesz otrzymywać pieniądze lub prezenty!

  Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę sponsoring portal lub dziewczyna szuka Sugar Dady, a będziesz miała do wyboru wiele stron. Przeważnie oferują one darmową rejestrację. Wybierz takie strony do sponsoringu, które mają:

  • Jasny i zrozumiały regulamin i politykę prywatności
  • Aktywną moderację, która odsiewa fałszywe profile
  • Nowoczesny wygląd, dzięki któremu budzą zaufanie

  Rejestracja przeważnie jest darmowa i bezpieczna, ponieważ nie wymaga podania danych wrażliwych. Jeśli jesteś zainteresowana sponsoringiem, wypróbuj kilka portali dla Sugar Babies i sama sprawdź, na którym znajdziesz tego jednego bogatego gościa!

  Nowe portale ze sponsorami w internecie. Czy warto się tam rejestrować?

  W internecie bardzo często pojawiają się nowe strony, które są skierowane na osoby szukające relacji sponsorskiej. O ile niektóre z nich faktycznie budzą zaufanie i rejestracja na nich nie jest złym pomysłem, tak jednak wiele tego typu stron są oszustwami.

  Na naszym portalu znajdziesz nowe recenzje wielu stron dla dziewczyn szukających sponsora. Sami sprawdzamy, na których portalach z ogłoszeniami można się bezpiecznie rejestrować. Jeśli nie masz pewności co do strony, możesz ją zgłosić do nas, a my ją zrecenzujemy!

  Jak znaleźć sponsora na portalu randkowym?

  Każda dziewczyna, która szuka Sugar Daddy’ego, przeżywa na pewnym etapie szok: mało kto spodziewa się, jak łatwo znaleźć sponsora przez internet! Specjalne portale dla osób szukających takiego układu przyspieszają znalezienie chętnej osoby do takiego ukadu.

  W opisie swojego profilu koniecznie zaznacz, że interesuje cię relacja sponsorska. Napisz jakie są Twoje oczekiwania i co oferujesz w zamian. Bogaci mężczyźni sami przeczesują takie strony i będą się do Ciebie zgłaszać. Zatem to Ty decydujesz, kto ma być Twoim sponsorem. Pamiętaj, aby wybrać odpowiednią stronę randkową. Przejrzyj nasze recenzje portali randkowych, aby wybrać najlepszą.

  Dwa kieliszki wina stukające się w ramach toastu
  Wspólne wakacje czy toasty za sukcesy to zdecydowanie pozytywne strony sponsoringu

  Kim jest sponsor? Czego oczekuje od dziewczyny?

  W rolę Sugar Daddy wchodzą najczęściej dojrzali i majętni mężczyźni. Wydanie kilku tysięcy miesięcznie na piękną dziewczynę nie jest dla nich problem. Często czują z tego tytułu zadowolenie, bo czują, że realnie pomagają jej utrzymać się na studiach czy w życiu codziennym.

  Sponsorzy mają jednak swoje oczekiwania. Przede wszystkim wielu mężczyzn liczy na seks w zamian, a także wspólne spędzanie czasu. Kolacje, wakacje, wyjścia na wydarzenia kulturalne… Relacja sponsorska często przypomina w niektórych elementach związek. To wspólne spędzenia czasu i dzielenie się emocjami, jednak to najczęściej sponsor mocniej dyktuje tempo. Sponsorzy chcą mieć władzę i dominować w życiu i łóżku. Pieniądze wydawane na Ciebie są narzędziem, które pomagają w tym, aby mieć Cię tylko dla siebie.

  Dlatego Sugar Babies muszą ostrożnie wybrać mężczyznę, który będzie obdarowywał je prezenty. Powinny zwrócić uwagę na to, czy czują się przy nim bezpiecznie i dobrze. Bardzo ważny jest też wygląd fizyczny. Musisz być gotowa na to, że sponsor będzie sporo od Ciebie starszy.

  Jeśli sponsor Cię nie pociąga, a wręcz odrzuca, seks z nim może mieć dla Ciebie negatywne konsekwencję. A przecież udane życie seksualne jest bardzo ważną częścią układu sponsorskiego! Nie bój się odrzucić go, jeśli coś z nim jest nie tak. Zastanów się, jakie są cechy charakteru partnera, których pożądasz.

  Dlatego nie spiesz się wybierając bogatego mężczyznę, z którym wejdziesz w relację. Znajdź tego, z którym poczujesz to, co sprawi, że ten układ będzie sprawiał Tobie przyjemność nie tylko ze względów finansowych.

  Czy bezpieczny sponsoring przez internet jest możliwy?

  Bezpieczny sponsoring to tak naprawdę podstawa do tego, aby ten układ był udany. Nie martw się – gdyby nie był możliwy, to nie powstałoby tyle portali dla sponsorów! Musisz być jednak czujna i ostrożnie wybrać mężczyznę. Jeśli ktoś wysyła do Ciebie niestosowne wiadomości, nie bój się go zgłosić do administracji lub zablokować jego profil. Twój komfort jest najważniejszy.

  piękna laska w czarnej bieliźnie leży na łóżku i czeka na sponsora
  Gdy będziesz miała spędzić z nim pierwszą noc, zasugeruj spotkanie w hotelu. Sponsora w końcu stać na jego opłacenie!

  Nie ma jednego klucza, który pozwoli Ci na znalezienie właściwego Sugar Daddy’ego. Jeśli jednak widzisz, że brakuje mu: kultury osobistej, nie pociąga Cię fizycznie, jest agresywny lub impulsywny, nadużywa alkoholu lub innych używek i odzywa się do Ciebie w sposób, który Ci się nie podoba, to masz pewność, że nic z tego nie będzie. Nawet jego wielki majątek nie wynagrodzi tego, przez co musiałabyś przejść z takim sponsorem.

  3 Zasady bezpiecznego sugardatingu

  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy trzy zasady, dzięki którym znajdziesz bezpieczny sponsoring. Musisz pamiętać, że nawet najbardziej czarujący mężczyzna może tylko udawać. Dlatego na samym początku relacji musisz być bardzo czujna i uważna.

  Jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas sponsoringu? Stosuj te trzy kroki, a znacząco poprawisz swój komfort i wyeliminujesz strach.

  • Na pierwsze spotkanie wybierz bezpieczne miejsce, np. Twoja ulubiona kawiarnia
  • Przed pierwszym spotkaniem sam na sam poinformuj o tym kogoś bliskiego, np. Twoją przyjaciółkę. Kontrolne SMS-y od niej zawsze podnoszą bezpieczeństwo.
  • Jeśli czeka was pierwsza wspólna noc, najbezpieczniej jest spędzić nią w hotelu

  Znasz jakieś inne zasady bezpiecznego sponsoringu? A może sama jesteś kobietą, która miała sponsora? Podziel się swoją opinią w komentarzu już teraz!

  PS. Jeśli szukasz gorących i niezobowiązujących spotkań, zobacz ogłoszenia kobiet chetnych na sex randki w serwisie TylkoFun.