Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Singles 50

Singles 50

  Na prawdziwą miłość zdecydowanie nigdy nie jest za późno, a doskonale zdają sobie z tego sprawę użytkownicy Singles 50. To najpopularniejsza strona z randkami dla osób w średnim wieku oraz seniorów. Czy jest również najlepsza?

  Singles 50 jest częścią wielkiego przedsiębiorstwa, które tworzy kilka portali randkowych. Singles 50 powstało z myślą o samotnych, starszych osobach, które często nie mogą odnaleźć się na innych stronach z randkami. Tu miłość pomaga znaleźć m.in. profesjonalny test osobowości.

  Randki dla seniorów i osób w średnim wieku

  Od samego początku ten portal randkowy był tworzony z myślą o starszych osobach. Ponieważ mają one często problem ze sprawną obsługą komputera lub telefonu, twórcy musieli maksymalnie uprościć portal, aby każdy poradził sobie z jego obsługą. Dlatego też litery są duże, interfejs czytelny, a w obsłudze strony pomaga wirtualna asystenka!

  formularz rejestracyjny na stronie z randkami dla seniorów singles 50
  W rejestracji pomaga wirtualny asystent, dzięki czemu jest jeszcze prostsza!

  Czy Singles 50 to bezpieczny portal randkowy?

  Bezpieczeństwo w sieci to temat bardzo często podejmowany w kontekście seniorów, ale też osób w średnim wieku. Internet nie jest naturalnym środowiskiem dla takich osób, a twórcy portalu zdają sobie z tego sprawę. Z tego powodu strona jest maksymalnie uproszczona, a niezbędne dane, które należy podawać, są ograniczone do minimum.

  Nad bezpieczeństwem czuwa tu również administracja, moderacja i rozbudowany dział pomocy technicznej. Singles 50 szybko stara się rozwiązać wszystkie zaistniałe problemy, a osoby, które mają pomagać, posługują się językiem polskim.

  Na stronie występuje bardzo mała liczba fałszywych kont. Mimo to musisz być uważny, bo do samego końca nie wiesz, kto jest po drugiej stronie. Dlatego podejrzane profile możesz zgłaszać. Pamiętaj również o tym, aby nigdy nie przesyłać innym użytkownikom żadnych środków finansowych!

  Jak działa STRONA singles50.pl?

  Portal funkcjonuje w oparciu o profesjonalny test osobowości. To rozwiązanie, dzięki któremu znacznie prościej jest znaleźć idealnego partnera. Najpierw jednak należy skupić się i poświęcić nieco czasu na rzetelne uzupełnienie testu, który następnie jest analizowany za pomocą skomplikowanych algorytmów.

  Po jakimś czasie, użytkownik dostanie propozycje kilku osób, które są zbliżone do niego oraz mieszkają w niedalekiej okolicy. Singles 50 podpowiada, z kim nawiązanie relacji może okazać się najbardziej owocne. Użytkownik może przesłać prośbę o kontakt do takiej osoby, a gdy ta się zgodzi, można rozpocząć czatowanie lub rozmowę wideo, o ile ma się wykupiony abonament.

  Za co się płaci i ile na singles 50?

  Wypełnienie testu osobowości czy przeglądanie samego portalu jest bezpłatne, jednak bez opłacenia abonamentu, nie ma możliwości kontaktu z drugą osobą. A to właśnie przecież o to chodzi! Właściciele portalu randkowego nie dają zbyt dużego wyboru dla swoich użytkowników. Albo płacą i mają możliwość na rozpoczęcie nowej relacji, albo muszą obejść się ze smakiem.

  Ile kosztuje abonament?

  Singles 50 celuje w osoby starsze, które mają pewne zatrudnienie i nieco bardziej ustabilizowaną sytuację życiową niż młode osoby. Z tego powodu opłaty na tym serwisie są wyższe niż na innych stronach z randkami. Jednak dzięki temu portal działa sprawnie, a użytkownicy chętnie tu zaglądają, aby jak najlepiej wykorzystać każdą złotówkę. Abonament na miesiąc kosztuje:

  • 39,90 zł za pierwszy miesiąc (promocyjna oferta, później 199,50 zł!)
  • 120 zł za miesiąc przy zapłacie z góry za kwartał (360 zł za 3 miesiące)
  • 80 zł za miesiąc przy zapłacie z góry za pół roku (480 zł za 6 miesięcy)

  Opłaty, w porównaniu do innych aplikacji, są zdecydowanie powyżej średniej. Pociesza fakt, że są one w 100% bezpieczne. Nie musisz się bać o to, że dane twojej karty zostaną wykradzione, ponieważ Singles 50 dba maksymalnie o kwestie ochrony danych.


  Był film To nie kraj dla starych ludzi, jest też portal randkowy dla seniorów, o którym można powiedzieć, że to nie portal dla biednych ludzi. Abonament jest drogi, ale w zamian za to użytkownik otrzymuje sporą wartość w postaci przeanalizowanego testu osobowości i propozycji idealnych partnerek. Choć nie jest tu tanio, sama strona z pewnością spełni oczekiwania wymagających osób.