Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Fotka

Fotka

  Dawny konkurent NK, który jeszcze dekadę temu pomagał utrzymać kontakt ze znajomymi, drastycznie się zmienił. Dziś fotka.pl to jeden z czołowych portali randkowych w Polsce. Jakie osoby korzystają z tej strony z randkami? Co ona oferuje?

  Od kilku lat Fotka stawia na randkowanie, ale wciąż to zdjęcia są tu najważniejsze. Ten portal randkowy jest szczególnie interesujący z perspektywy Polaków, bowiem cechuje się dużym odsetkiem regularnie logujących się użytkowników. Jakie są inne mocne strony Fotka.pl?

  Czy Fotka.pl to portal randkowy?

  Od zawsze najważniejszą częścią Fotka.pl były… oczywiście zdjęcia! I do dziś to pozostało. Użytkownicy tworzą tu swoje profile, które są ich wizytówkami. Najważniejsze jest zdjęcie, które inni oceniają, dzięki czemu można trafić nawet na ranking najatrakcyjniejszych użytkowników!

  Jeśli ktoś wpadnie Ci w oko, w każdej chwili możesz wysłać mu prezent, a nawet napisać do tej osoby. Dziś strona ta służy przede wszystkim do poznawania nowych osób, z którymi, być może, uda Ci się zbudować dobrą relację!

  aplikacja na telefon fotka pl
  Wygodna aplikacja na telefon ułatwia regularne zaglądanie na Fotka.pl

  Jak wygląda rejestracja na Fotka?

  Proces rejestracji na tym portalu jest bardzo prosty, czego efektem jest to, że konta mają tu nie tylko młode osoby. Choć oczywiście najwięcej kont należy do osób pomiędzy 20 i 30 rokiem życia, na tym portalu miłość bez problemu znajdą seniorzy!

  Aby się zarejestrować wystarczy uzupełnić prosty formularz rejestracyjny. Należy tam podać tylko podstawowe dane: login, hasło, e-mail i płeć. Fotka.pl umożliwia też metodę szybkiej i automatycznej rejestracji. Jest ona dostępna dla osób, które zalogują się przy pomocy konta: Facebook, Microsoft, WP lub Google. Wówczas konto zostanie założone na takie same dane, jak to, którym chcesz się zalogować. To przyjemna i szybka opcja rejestracji.

  Jakie są dodatkowe funkcje na tym portalu randkowym?

  Najważniejsze jest przeglądanie innych profilów i ocenianie ich. Ktoś wpadł Ci w oko? Oceń w skali od 1 do 10 jej zdjęcie profilowe, a także napisz, co o niej myślisz! Dostępny jest również czat, a także forum tematyczne czy kamerki! Portal tętni życiem; jest tu pełno prawdziwych profilów. Użytkownicy często się logują, co jest jedną z największych zalet Fotki.

  Aby dobrze spędzić czas na portalu, zawsze możesz skorzystać z innych opcji, np. ze specjalnych gier. Wspólna rozgrywka z potencjalną partnerką to świetny sposób na przełamanie lodów. Użytkowników możesz poznać dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce, a także na różnych forach oraz grupach tematycznych, które działają na fotka.pl

  Czy Fotka.pl jest darmowa?

  Ten portal randkowy umożliwia bezpłatną rejestrację. Za darmo pobierzesz również aplikację, uzupełnisz swój profil, a nawet nawiążesz z kimś kontakt! W przeciwieństwie do wielu portali randkowych, tutaj bez opłat możesz zrobić naprawdę sporo. Nie oznacza to, że fotka.pl jest w pełni za darmo.

  Ile kosztuje klub gwiazd na Fotce?

  Za drobną opłatą możesz: wyróżnić swój profil w wynikach wyszukiwania (np. kolorową ramką), dawać innym prezenty, a także podejrzeć, kto i jak Cię ocenia. W większości są to drobne dodatki, na które jednak warto się skusić, zwłaszcza jeśli spędza się dużo czasu na Fotce.

  Za konto premium, czyli za dołączenie do Klubu Gwiazd, możesz zapłacić kartą (przelewem online) lub za pomocą SMS. W przypadku drugiej opcji, koszt abonamentu jest nieco wyższy. Opłaty na Fotka.pl są następujące:

  • 14 dni – 7 zł
  • 30 dni – 12 zł (13,49 zł SMS)
  • 90 dni – 29 zł (31 zł SMS)
  • 180 dni – 44 zł (47 zł SMS)
  • 360 dni – 69 zł

  Założenie konta na portalu fotka.pl to świetny pomysł dla wszystkich singlów z Polski. Użytkownicy w różnym wieku, zarówno z większych, jak i mniejszych miast, są tu aktywni. Za darmo możesz nawiązać z nimi kontakt, a nikt nie wymusza na Tobie wydawania pieniędzy. Przygotuj dobre zdjęcie i zacznij podrywać na Fotka.pl już teraz!