Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Flirt

Flirt

  Niewinny flirt, a może poważniejsze poszukiwanie partnera na stałe? Portal Flirt.com umożliwia obie z tych rzeczy! To znany w całej Europie portal randkowy, który od jakiegoś czasu jest dostępny również w Polsce. Co oferuje swoim użytkownikom?

  Aplikacja i portal randkowy flirt.com należy do bułgarskiego przedsiębiorstwa, które zarządza kilkoma podobnymi aplikacjami. Łącznie zarządzają nawet około 70 milionami kont z całego świata! Wiele z nich pochodzi z Polski, w końcu, według statystyk, portal ten znajduje się w top 10 najchętniej odwiedzanych przez Polaków stron randkowych. Dlaczego? Czy warto założyć tu konto?

  Randkowanie online na flirt.com

  Opisywany przez nas portal randkowy to jedna z popularniejszych, ale też prostszych stron do randkowania. Wystarczy założyć konto i je zweryfikować, by móc za darmo korzystać z wyszukiwarki innych użytkowników. Ponieważ każdy musi podać swoją aktualną lokalizację, możesz bez problemu tu znaleźć wiele ciekawych osób z najbliższej okolicy.

  Strona główna strony randkowej flirt.com
  Wystarczy kilka kroków, aby móc niewinnie flirtować z wieloma prawdziwymi użytkownikami

  Moderacja aktywnie czuwa nad portalem, dzięki czemu znaczna większość użytkowników na portalu randkowym flirt.com to prawdziwe osoby. Stosowana jest metoda podwójnej weryfikacji. Pierwszym krokiem jest manualne kliknięcie w link potwierdzający rejestrację, który przyjdzie na Twój e-mail po wypełnieniu formularza. Drugim etapem jest konieczność zatwierdzenia dodawanych fotografii przez administratora, który weryfikuje ich prawdziwość.

  Co oferuje portal randkowy flirt?

  Profile innych osób możesz przeglądać dopiero wtedy, gdy zarejestrujesz się, a administrator zatwierdzi twoje konto, co na szczęście, nie trwa byt długo. Głównym narzędziem tej strony jest wyszukiwarka, która powala na znalezienie idealnej partnerki.

  Choć użytkownik ma pełną dowolność w tym, z jaką osobą chce się skontaktować, aplikacja randkowa domyślnie podpowiada takie osoby, które są najbliżej. Dzięki temu zwiększa to znacznie szanse na randkę, bo spotkanie nie wiąże się z wyprawą gdzieś daleko. Jeśli marzysz o dziewczynie mającej określone cechy, np. spory biust, możesz zawęzić wyniki wyszukiwań za pomocą filtrów. Możesz też wybrać tylko takie osoby, które właśnie się zalogowały lub zarejestrowały.

  Gdy znajdziesz taką osobę, która spełnia Twoje oczekiwania, możesz przejrzeć jej profil. Zawarte tam informacje powinny pomóc Ci lepiej zrozumieć to, jaką osobą jest potencjalna partnerka. Ostatnim krokiem jest napisanie wiadomości, co jednak nie jest już tak proste, gdyż do pełnego używania czatu na flirt.com, konieczne jest posiadanie płatnego konta.

  Za co się płaci na flirt.com?

  Tak jak na wielu innych stronach, tak i tutaj dostępne są specjalne przywileje dla osób opłacających konto premium na stronie flirt.com. Ponieważ usługa działa na uczciwych fundamentach i stawia na stworzenie faktycznej szansy na poznanie ciekawej osoby, warto je rozważyć.

  Ile kosztuje abonament?

  Abonament dostępny jest w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to wersja testowa, czyli pierwszy zakup. Każde przedłużenie abonamentu wiąże się ze znacznie wyższymi kosztami, a dokładniej:

  • 1 Dzień – 3,65 zł (tylko wersja testowa)
  • 1 Tydzień – 25,83 zł (tylko wersja testowa)
  • 1 Miesiąc – 110,63 zł (w wersji testowej), 221,29 zł w wypadku kolejnego zakupu
  • 3 Miesiące – 119,74 zł (w wersji testowej), 239,48 zł w wypadku kolejnego zakupu

  Co dokładnie daje konto premium na stronie do randkowanie flirt.com? Wśród przywilejów znajdziesz ulepszoną o dodatkowe funkcje wyszukiwarkę, ekspresową pomoc techniczną, a także dostęp do lepszej jakości zdjęć użytkowników. Zmiany dotykają również czat; ten działa bez ograniczeń co do ilości wiadomości, a także pozwala na wysyłanie filmików i nagrań! Pamiętaj, że abonament przedłuża się automatycznie, dlatego koniecznie wyłącz tę funkcję!


  Portal randkowy flirt.com to ciekawa nowość wśród dostępnych w Polsce storn randkowych. Aplikacja działa sprawnie na telefonach i komputerach, zachęcając tym samym do regularnego korzystania. Co więcej, ten serwis działa w pełni uczciwie i dba o bezpieczeństwo użytkowników. Warto założyć tu konto, co zresztą jest w 100% bezpłatne!