Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Grindr

Grindr

  Aplikacje randkowe dla gejów nie są niczym nowym, a na całym świecie zdecydowanie największą popularnością cieszy się GRINDR. Założonych jest tu wiele milionów kont, a dziennie loguje się ponad 3 miliony użytkowników z całego świata. Czy warto postawić na tę aplikację dla gejów w Polsce?

  Ten portal już od ponad 10 lat ułatwia kontakty pomiędzy mężczyznami na całym świecie. Grindr to aplikacja randkowa skupiona przede wszystkim na relacji seksualnej, ale homoseksualni mężczyźni szukający miłości również znajdą tu coś dla siebie. Dlaczego warto założyć konto na Grindr?

  Jak korzystać z Grindr?

  Aplikację bez problemu znajdziesz w sklepie z aplikacjami na Androida iOS. Pobierzesz ją bez żadnych opłat. Ponieważ Grindr to nowoczesna aplikacja randkowa, używanie jej jest zdecydowanie najlepsze z poziomu telefonu. Dlatego to przy jego pomocy jest najlepiej wypełnić krótki formularz rejestracyjny, a następnie możesz już korzystać z portalu.

  aplikacja na telefon grindr
  Aplikacja Grindr to jeden z najpopularniejszych na całym świecie serwisów do randkowania dla gejów

  Gdy uzupełniłeś dane i wgrałeś swoje zdjęcie, które zostało zaakceptowane, możesz zacząć szukać partnerów seksualnych w Twojej najbliższej okolicy. Nowoczesna aplikacja działa bez zarzutu; jest płynna i intuicyjna. Strona internetowa również spełnia wszystkie wymagania, dzięki czemu szukanie seks randki na Grindrze jest zdecydowanie przyjemne.

  Co można robić w tej aplikacji do randkowania dla gejów?

  Ten portal do randkowania jest zdecydowanie jednym z prostszych. Z drugiej stronie w prostocie tkwi siła. Zatem być może to właśnie dzięki czytelnemu i prostemu interfejsowi, a także za sprawą wyłączenia zbędnych funkcji, Grindr jest tak popularny?

  Aplikacja pozwala na wyszukiwanie profili partnerów, którzy znajdują się w okolicy. Czasem niejeden użytkownik przeżywa szok, gdy okazuje się, że w najbliższej okolicy miesza kilku gejów. Następnym krokiem jest sprawdzenie profilu tej osoby. Znajdziesz tam nie tylko informacje o preferencjach seksualnych, lecz również o ewentualnych chorobach. Gdy przejrzysz zdjęcia, możesz napisać do danej osoby i umówić się z nią na spotkanie.

  Jakie są opłaty na Grindr?

  Tak jak wiele serwisów randkowych, tak i Grindr również oferuje płatne konto premium. Należy jednak dodać, że i bez niego randkowanie jest przyjemne. Darmowe konto wystarczy na to, aby znaleźć partnerów i kontaktować się z nimi. Przeszkadzać będą jednak dość natarczywe reklamy.

  W ramach pakietu Grindr XTRA użytkownik może zyskać kilka przywilejów. Przede wszystkim znikają przeszkadzające reklamy, można włączyć specjalny rodzaj powiadomień, dzięki czemu nie przegapisz żadnej wiadomości, a także znacznie zwiększysz liczbę profili, które możesz przejrzeć.

  Ile kosztuje Grindr XTRA?

  Opłaty są odnawiane automatycznie, dlatego upewnij się, że wyłączyłeś przedłużenie subskrypcji. Jej koszt zależy od długości trwania abonamentu. Ceny zakupu Grindr XTRA w aplikacji kształtują się następująco:

  • Pakiet Grindr XTRA na 1 miesiąc – 44,99 zł
  • Pakiet Grindr XTRA na 3 miesiące – 89,99 zł
  • Możliwe są również zakupy pakietów bez ograniczeń, które są jednak znacznie droższe. Pełny cennik znajduje się w apliakcji.

  Konto Grindr XTRA nie jest najwyższym pakietem, bo za taki należy uznać konto UNLIMITED. Jednak specyfika portalu jest taka, że kontro XTRA wystarczy do tego, by znaleźć idealnego partnera. Naszym zdaniem nie warto przepłacać za konto UNLIMITED.

  Czy Grindr oferuje coś poza seksem?

  Nie ma się co oszukiwać, że Grindr to portal nastawiony na znalezienie partnera do związku. Znaczna większość użytkowników liczy na szybkie zaspokojenie potrzeb seksualnych. Z tego powodu trudno znaleźć tutaj miłość życia, choć jest to oczywiście możliwe. Z plusów należy wskazać to, że użytkowników jest bardzo dużo, zwłaszcza w większych miastach. Są tu niemal same prawdziwe profile, a większość konto jest bardzo często online. Z tego powodu, jeśli jesteś gejem, również powinieneś założyć tu konto.

  Aplikacja jest jednak ograniczona tylko dla nieheteronormatywnych mężczyzn; lesbijki, osoby biseksualne czy transpłciowe niestety nie mogą korzystać z tego portalu. Z tego powodu inne mniejszości LGBTQ+ powinny szukać dla siebie innych stron, bo na Grindrze tylko zmarnują czas.


  Wniosek jest prosty – nie ma w Polsce lepszej aplikacji dla gejów szukających partnera seksualnego. Bez żadnych opłat i przy użyciu wygodnej aplikacji mogą znaleźć dokładnie takiego partnera, który spełni wszystkie oczekiwania. Nie jest to jednak najlepsze miejsce do znalezienia miłości na całe życie.