Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Randki24

Randki24

  Dzięki stronie Randki24.pl moja znajoma zmieniła swoje życie towarzyskie o 180 stopni. Niegdyś pełna kompleksów, a dziś rozchwytywana przez mężczyzn. Co to za portal randkowy i w jaki sposób aż tak zmienił jej życie? Czy warto się tu zarejestrować?

  Jak to się dzieje, że moja koleżanka – w dodatku od roku szczęśliwie zakochana – nie może się uwolnić od adoratorów, a ja wciąż snuję się sama? Co wpływa na powodzenie, ilość związków i partnerów? Czy ładny uśmiech, długie włosy i szczupłe nogi zawsze wystarczą, aby zapewnić powodzenie? A może to konto na randki24.pl?

  Wracając do wspomnianej koleżanki – sama o sobie mówi, że nie jest miss świata, Polski, a nawet Podkarpacia. Nie ma długich platynowych włosów, hollywoodzkiego uśmiechu i nóg Claudii Schiffer, a jednak jest w niej coś, co powoduje, że faceci po prostu szaleją na jej punkcie. To coś nazywa się ‘pewność siebie’. Myślicie teraz: ‘Ee tam, też jestem pewna siebie i co z tego?’.

  Według mnie to jest trochę tak jak z rozmową o pracę (nie wiem czy to do końca trafne porównanie, ale spróbuję) – jeżeli na rozmowę o pracę idzie osoba, która nigdy nie doświadczyła rekrutacji, to nawet świetne przygotowanie teoretyczne jest niewystarczające w obliczu mocno deprymującej rozmowy – tylko ludzie o silnych nerwach sobie poradzą.

  Natomiast jeżeli na spotkanie idzie osoba, która ma już takich rozmów za sobą kilka, może kilkanaście, zupełnie inaczej podchodzi do sytuacji, w jakiej się znajduje. Ma więcej luzu, obycia i właśnie pewności siebie- wie czego się spodziewać, jak rozmawiać, co podkreślić, a co pominąć.

  Logo strony do randkowania randki24.pl
  Randki24.pl to niepozorny portal randkowy, który tętni życiem. To świetne miejsce by nabrać śmiałości w rozmowach z przeciwną płcią

  Przekładając to porównanie na kwestie sercowe – przed przystąpieniem do poważnego działania – należy odbyć odpowiednią praktykę, czyli nabyć choć odrobinę pewności siebie. Są oczywiście osoby, które- jak w bajce bądź romantycznym filmie- wpadają na siebie na ulicy i zakochują się od pierwszego wejrzenia. Ale prawda jest taka, że szczęściu trzeba trochę pomóc i dobrze się do tego przygotować. Jak to zrobić?

  Można oczywiście próbować swoich sił ‘w realu’. Dyskoteki, kawiarnie, parki, szkolne korytarze, baseny czy biblioteki są pełne singli szukających szczęśliwej, prawdziwej miłości. Tylko ile trzeba mieć w sobie determinacji, aby przechadzać się po mieście i zagadywać kolejne osoby? Oczywiście – jest szansa, że uda się trafić w tego jedynego dość szybko. A co jeśli nie? Ile to może potrwać?

  Wracając do mojej znajomej – zdradziła mi niedawno sekret swojej pewności siebie. Przez pół roku korzystała z portali randkowych! Prowadziła dużo niewinnych flirtów, czasem poważną korespondencję, umówiła się na kilka spotkań i zrozumiała, że każda kolejna przygoda zmienia jej punkt widzenia, podejście do mężczyzn, sposób rozmowy, dobór słów i gestów. Ponieważ wspomniała o serwisach randkowych, a ja właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem – nie mogłam nie zapytać.

  Okazało się, że jest całkiem dobrze zorientowana – korzystała regularnie z dwóch serwisów, ale poleciła zdecydowanie tylko jeden z nich – Randki24.pl, na którym najdłużej miała założone konto. Żadnych przedziwnych testów psychologicznych do wypełnienia, brak opłat za użytkowanie, wystarczy krótka rejestracja i po zalogowaniu użytkownik ma do dyspozycji najważniejsze funkcje portalu, czyli wyszukiwarkę ogłoszeń i podgląd profili użytkowników.

  Można dodawać ogłoszenia towarzyskie, przeglądać listę użytkowników, którzy zaglądali do naszego profilu, warto też szczegółowo uzupełnić dane na temat swojego wyglądu, zainteresowań i poglądów, bo to wyraźnie zwiększa prawdopodobieństwo, że odnajdzie nas osoba o podobnych gustach.

  Ale się rozpisałam… już kończę – biorę się za zakładanie profilu w Randki24.pl!