Jak poderwać chłopaka

Czy tak się kiedyś wydarzyło… Jesteś dziewczyną w swojej klasie a chłopak którego lubisz patrzy na Twoją zaufaną przyjaciółkę zamiast na Ciebie? Te kroki to zmienią!

1. Chodź przed nim.

Może to być bardzo proste, ale działa. Kiedy wychodzisz z klasy, lub grasz na sali gimnastycznej, po prostu przejdź przed nim, a on powinien Cię zauważyć. Jeżeli on dużo chodzi przed Tobą, prawdopodobnie Cię lubi.

2. Czuj się dobrze sama ze sobą.

Ale bądź otwarta i przyjazna, lub on pomyśli że jesteś dziwna i nie warta zachodu. Bądź pewna tego kim jesteś. Bycie sobą jest dobre ale nie rób nic szalonego aby przyciągnąć jego uwagę! Nie chcesz prowadzić nikogo jak szczeniaka wyprowadzonego na spacer. Mogła byś wpaść w bardzo niezręczną lub niekomfortową sytuację.

3. Bądź szczęśliwa.

Często się uśmiechaj, często śmiej, bądź pozytywna i bądź optymistyczna. Nie narzekaj i nie bądź negatywna. Pomyśli sobie że jesteś snobem a to wielka przeszkoda. Nikt nie zauważ kogoś kto jest nudny, głupi lub nie śmieszny. Chłopaki zauważą dziewczynę które uśmiecha się ładnie, dziewczynę która śmieje się naturalnie, dziewczynę która wygląda szczęśliwie i promiennie. Zawsze pamiętaj, ze nie potrzebujesz mężczyzny aby być szczęśliwą, więc pokaż mu że jesteś bardzo szczęśliwa nawet zanim będziecie razem. To pokazuje prawdziwą pewność! Chłopcy normalnie lubią dziewczyny z pięknymi uśmiechami.

4. Postaraj stać się jego przyjaciółką.

Poznaj go lepiej. Tak, możesz go lubić, ale najpierw zostań jego przyjaciółką. Zacznij lubić rzeczy które on lubi, ale nie angażuj się za bardzo. Może stać się zbyt przytłoczony. Najpierw spróbuj zadając mu pytania. Nie przyjmuj tego źle jeżeli powie coś niedobrego o tym co lubisz. To tylko jego opinia, więc nie wściekaj się i nie poddawaj! Po prostu spróbuj porozmawiać o czymś innym, ale nie przestawaj robić tego co lubisz. Jeżeli on Ciebie nie lubi za to kim jesteś, daj mu spokój. Spróbuj z nową fryzurą, nowymi ciuchami itp. Dobrym pomysłem jest zmienianie rzeczy raz na jakiś czas. Ponieważ różnorodność może być solą życia, może pomóc Ci przyciągnąć jego wzrok. Postaraj się być tą dziewczyną, która jest inna od wszystkich dziewczyn wyglądających „OK”. Rzuć mu się w oczy, ponieważ „piękno jest pospolite, ale dobry wyglad i świetna energia są bardzo rzadkie”. Chłopcy uwielbiają kiedy dziewczyny patrzą im w oczy. Jednakże bądź prawdziwa dla siebie, inaczej on może skończyć na lubieniu Ciebie, ale nie właściwej Ciebie.

5. Rozważ czy nie dać mu znać że jesteś samotna.

Bądź sobą. Wszyscy pewnie to mówią, ale to prawda. Żaden chłopak nie chce dziewczyny, która udaje że jest kimś kim nie jest. Pokaż mu że jesteś dobrą przyjaciółką. Słuchaj jego muzyki. Nie stań się zbyt natarczywa. Żaden chłopak nie chce dziewczyny, która śledzi go cały dzień. Dodatkowo, jeżeli chcesz się o nim więcej dowiedzieć, nie prześladuj tego biedaka. Po prostu dowiedz się o nim od jego przyjaciół którym ufasz. Na przykład zapytaj ich o to co on lubi lub nie lubi, jakiej muzyki słucha, na jakie koncerty chodzi, czy kogoś lubi, itd. Bądź pewna siebie, a to pokaże że jesteś świetną osobą. Nie bądź kimś kim nie jesteś. Chcesz, żeby lubił Cię za to kim jesteś.

6. Nie bądź niezręcznie zalotna.

Jeżeli w danej chwili on do Ciebie nie mówi, nie staraj się za mocno. Nie bądź także zbyt ospała!

7. Uśmiechaj się i twórz kontakt wzrokowy.

Jeżeli się nie uśmiechasz, on Ciebie nie zauważy, a jeżeli tak, może po prostu pomyśleć że jesteś nudna i nie warta rozmowy. Więc powinnaś zawsze przybrać wspaniały uśmiech aby przyciągnąć jego uwagę. Myślisz że nie jesteś dobra w uśmiechaniu się? Pomyśl o czymś co Cię rozśmieszy, znajdź coś interesującego na jego ciele co polubisz, lub możesz też spróbować przywdziać fałszywy uśmiech i może się okazać, że ten prawdziwy uśmiech pojawi się niespodziewanie. Musisz uczynić się szczęśliwą aby być szczęśliwą. Jeżeli nie powoduje to że czujesz się sztucznie, naucz się jak rozsyłać ludziom dodające otuchy uśmiechy, dając im znać że jesteś szczęśliwą i pewną osobą która chce się cieszyć życiem. Pomysł jest taki, żeby komunikować, że chcesz ich towarzystwa.

8. Bądź śliczna.

Wróci i porozmawia z Tobą. Nie siedź pod ścianą, ale jeżeli tylko czytasz spróbuj i wyglądaj ślicznie i poczekaj dopóki nie będzie mógł się oprzeć i zapyta jaką książkę czytasz oraz poprowadzi dalej rozmowę. Pamiętaj żeby patrzeć na niego, nie na książkę kiedy mówi do Ciebie. W ten sposób będziesz wyglądać na zainteresowaną nim i dasz mu poczuć się zaproszonym. Wtedy pomyśli że jesteś przyjacielska.

9. Flirtuj.

Rób to tak częsta jak chcesz, ale pamiętaj że za dużo flirtu, szczególnie z innymi chłopakami, prawdopodobnie przyciągnie jego uwagę, ale nie w dobry sposób. Więc bądź ostrożna! Nie rób za dużo, ale za mało też nie. Czasami możesz wyglądać zbyt dziewczęco, popularnie, rozchwytywana itd. Jeżeli on zareaguje i myślisz że to nie jest prawdziwe, robi to po prostu ponieważ jesteś tam i jesteś dziewczyną a on myśli że potrafi to lepiej, ale daj mu do zrozumienia, że nie może. Jeżeli on coś wymyśla, przywołaj jego blef i powiedz coś co da mu świadomość że nie myślisz że jest „tym wszystkim”. Na przykład, jeżeli podchodzi blisko, zrób minę i zaproponuj mu gumę. To rozchwieje jego ego. A on nie wywrze dobrego wrażenia.

10. Rozpocznij rozmowy które zainteresują Was oboje.

Upewnij się że nie gadacie o niczym. Zdecydowanie niech to co mówisz do niego ma sens. Nie kręć palcami włosów, nie mrugaj powiekami lub nie chichotaj cały czas. On może się przestraszyć i wyśmiewać się z Ciebie. Nie ma znaczenia ile masz lat, faceci zawsze będą tacy sami. Bądź sobą! Po prostu bądź tym kim jesteś, to numer 1 z tego czego faceci szukają u dziewczyn.

11. Spędzaj czas z nim często, ale nie za często.

Nie zawsze chcesz z nim przebywać, ponieważ możesz wyglądać jak wkurzający robak, który zawsze jest gdzieś w pobliżu i nigdy nie odchodzi. Spróbuj rozpocząć rozmowę na interesujący temat, na przykład jeżeli jesteś na meczu piłki nożnej zapytaj w tajemnicy, ale uroczo „Czy coś mnie ominęło?”. To mu da do zrozumienia, że chcesz się czegoś dowiedzieć o grze, ale także że chcesz poznać jego opinię, także on zacznie automatycznie opowiadać Ci o grze (lub innych rzeczach). Rozpocznij powoli, tak jak film lub impreza. Spróbuj nie zrobić tego tak zauważalnie, ponieważ mógłby nie być zainteresowany.

12. Bądź asertywna.

Jesteś dziewczyną. Masz moc. Wielu facetów wstydzi się i niezręczni przy dziewczynie którą lubią, więc nie odwracaj się. Rób to co chcesz robić. Chłopaki lubią silne dziewczyny. Bądź zdecydowana. Co oznacza, żebyś podejmowała decyzje! Powiedz mu, co chcesz żeby zrobił itd. Po prostu nie bądź zbyt władcza!

13. Spraw żeby poczuł się wyjątkowy.

Musi być powód dla którego chcesz żeby Cię zauważył, a to ponieważ Ty zauważyłaś jego najpierw. Daj mu subtelnie do zrozumienia, że jesteś zainteresowana tym kim on jest i że zdecydowanie chcesz go lepiej poznać.

14. Noś odpowiedni makijaż.

Makijaż to potężne narzędzie; może poprawić Twoje naturalne piękno lub wycieniować Cie kompletnie. Wybierz wygląd, który pasuje Ci do twarzy, Twojej kolorystyki i stylu ubierania się. Następnie naucz się go dobrze nakładać. Wiesz, faceci nie lubią dziewczyn, które nakładają zbyt dużo makijażu. Może myślą że to wygląda super przez jakiś czas, ale potem zaczyna to tak wyglądać: zrywają z Tobą (myślą że jesteś tylko laleczką) i zakochują się w naturalnej dziewczynie.

15. Nie bądź niechlujem.

To naprawdę odrzuca faceta kiedy zauważa, że dziewczyna nie uczesała włosów, nie wyczyściła uszu (zawsze tam patrzą), lub nosi to samo ubranie każdego dnia. Nawet jeżeli nie odpowiadasz typowym wymaganiom, musisz wyglądać przynajmniej prezentacyjnie. To jest zawsze pożądane, niezależnie czy to u chłopaka czy u dziewczyny.

16. Po prostu z nim rozmawiaj.

Kiedy do tego dochodzi, do rozmowy z facetem i flirtowania z nim, zdobądź jego uwagę, a jeżeli tak nie będzie, wtedy nic nie zadziała aby to rozwiązać.

17. Utrzymuj kontakt wzrokowy.

Jeżeli on patrzy w Twoją stronę, daj mu coś na co może popatrzeć. Jeżeli patrzy na Ciebie, możesz:

 • Odwrócić wzrok nieśmiało, sprawiając że wyglądasz tajemniczo ponieważ on nie może wymyśleć dlaczego to zrobiłaś.
 • Spójrz w jego oczy naprawdę głęboko, potem się uśmiechnij i upuść coś tak abyś mogła „to podnieść”. (Nie rób tego zbyt oczywiście, tak żebyś nie była postrzegana jako dziwna i zdesperowana).
 • Ignoruj go. Niech patrzy na Ciebie przez własny pryzmat. Jeżeli patrzy na Ciebie spróbuj podzielić się myślami. Na przykład. Jesteś na nudnej lekcji, za pomocą min na twarzy i wyciągniętej twarzy w kierunku nauczycieli, potem spójrz z powrotem na niego i uśmiechnij się. Dzielenie się tymi intymnymi momentami zbliża Ciebie do niego.

Jeżeli złapiesz go na zerkaniu na Ciebie, wtedy prawdopodobnie jest zainteresowany i próbuje Cię mieć w zasięgu wzroku, ale nie daj mu poznać że na niego patrzysz.

19. Nie bądź obsceniczna.

Bądź sobą, nie plastikową laleczką Barbie. To jest OK raz na jakiś czas żeby pokazać swoje ciało, ale rób to w niewielu momentach. Nie ubieraj koszulek, które odsłaniają zbyt wiele i nie zakładaj ekstremalnie ciasnych spodni i szortów które wyglądają jakby nosiła je Megan Fox.

20. Miej pasje i zainteresowania.

Dowiedz się jakie rodzaje rzeczy on lubi i postaraj się nimi zainteresować także. On doceni fakt, że macie jakieś rzeczy wspólne, ale nie kopiuj od niego wszystkiego.

21. Uśmiech.

Jeżeli nigdy wcześniej nie rozmawiałaś z tym facetem, po prostu się do niego uśmiechnij, kiedy przechodzisz. Subtelne wskazówki takie jak ta zatrzymają Cię w jego pamięci. Będzie mówił „Kim ona była? Świetny uśmiech, włosy, twarz itp.” lub „Muszę dowiedzieć się kim ona jest”. Będzie potem posyłał Ci uśmiechy z powrotem, a jedna rzecz doprowadzi do kolejnej. Istnieje dowód na to że to zadziała. Tylko sama to wypróbuj. Jeżeli nie otrzymasz pożądanych rezultatów, spróbuj po prostu powiedzieć „Cześć”. Pokaże mu to, że jesteś śmiała. To wydaje się być dobrym początkiem wielkiej przyjaźni, która może być początkiem świetnego związku dziewczyny i chłopaka.

22. Baw się.

Jeżeli zauważysz że on próbuje z Tobą flirtować, nie ignoruj tego, odwdzięcz się tym samym, ale nie bądź taka oczywista, zabaw się trochę ale nie za mocno, albo on po prostu się podda i zacznie z nową dziewczyną.

23. Nie przesadzaj.

Postaraj się nie przesadzić z flirtem. Tylko troszkę tu i tam jest super. Zbyt dużo to wyglądanie jak zdzira która flirtuje z każdym innym facetem. Jeżeli chłopak jest wystarczająco przyzwoity, prawdopodobnie nie polubi zdzirowatego typu.

24. Porozmawiaj.

Jeżeli boisz się z nim porozmawiać, to każdy daje Ci się we znaki aby z nim rozmawiać kiedy będziesz gotowa na to, bez znaczenia ile to potrwa. Spoglądaj na niego czasami pięknie i przyciągaj jego uwagę, dawaj mu wskazówki a jeżeli masz wzajemnego przyjaciela poproś go o zapytanie go co on o Tobie myśli a może nawet poproś swojego przyjaciela aby powiedział mu, że Ty myślisz że ładnie wygląda, czy coś takiego, w ten sposób on się dowie że go lubisz a nie musisz mu tego nawet mówić!

25. Bądź sobą.

Ludzie zawsze mówią, żebyś być sobą, ale nikt tego nie słucha. Pomyśl o tym. Jeżeli związek będzie trwał, będziesz żyła w kłamstwie. To wszystko nie będzie prawdziwe. W pewnym momencie zobaczy prawdziwą Ciebie, więc mu ją pokaż już teraz.
Jak poderwać chłopaka

Wskazówki:

 • Upewnij się że nie wyglądasz na zdesperowaną lub natrętną. Zdobądź jego uwagę, ale nie śledź go cały czas. Daj mu znać że masz inne rzeczy na głowie o które musisz dbać, to go trochę nauczy o Tobie i tym co lubisz robić.
 • Mów o czym myślisz, on będzie chciał wiedzieć że nie boisz się pozwolić przemówić swojemu wewnętrznemu głosowi. Nie jesteś trutniem i każdy facet wart posiadania to pokocha. Po prostu nie wystrasz ich idąc w gadkę. To jest na plus zobaczyć dziewczynę, która kocha swój umysł, a nie taką która jest nastawiona na dominację nad światem. Podobnie nie daj się złapać na narzekaniu o sobie, bo to go odstraszy. Żaden facet nie lubi dziewczyny która zawsze narzeka na siebie, więc bądź pewna! Negatywność odpycha innych i obniża Twoją pewność siebie. Ale czasami musisz mieć powód do narzekania, inaczej nie narzekaj.
 • Bycie zbyt prostolinijną może oznaczać zanudzenie go. Jednym ze sposobów na pozyskanie czyjejś uwagi jest sprawienie aby był ciekawy a to oznacza pozostawianie go w niedomówieniu w pewnym stopniu.
 • Reaguj na jego żarty, Jeżeli nie są śmieszne, po prostu uśmiechnij się trochę i klepnij go żartobliwie w ramię oraz powiedz „Wspaniałe”. W swoim normalnym życiu używasz sarkazmu, tak? Powinnaś wyglądać naturalnie.
 • Bądź tajemnicza, niech on zgaduje. Nie nadużywaj tego; to sprawi że będzie sfrustrowany (żeby nie powiedzieć zażenowany) jeżeli będziesz to robić za często.
 • Musisz być w stanie nie być taka poważna. Bądź odprężona, bądź wesoła.
 • Nigdy nie zapraszaj go na randkę przez przyjaciela. Będzie wystraszony i po prostu powie „nie”.
 • Pamiętaj, że chłopcy są rzadziej proszeni na randki, ponieważ oni za zwyczaj są tymi którzy zapraszają. Zaryzykuj i Ty go zaproś. Z negatywnej strony, on może poczuć się przytłoczony i grzecznie odmówić. Ale pozytywy przeważają nad negatywami. On nigdy prawdopodobnie nie był poproszony na randkę przez dziewczynę. Jeżeli zaprosisz go prosisz go o wyjście uatrakcyjnisz się. On zauważy to i poczuje doceniony, sprawisz że poczuje się wspaniale ze swojego i Twojego powodu. A jeżeli już przeczytałaś znaki i masz przeczucie że on mógłby właściwie Cię polubić (ale może się wstydzi), wskazówki są bardzo wyraźne że zgodzi się z Tobą umówić.
 • Bądź otwarta i rozmawiaj co chwilę. Tylko pamiętaj aby nie być wścibską.
 • Czekolada uwalnia kolejny związek, który powoduje że jesteś szczęśliwa. Spróbuj. Ale nie w nadmiarze.
 • Czasami kiedy facet wie że go lubisz, zaczyna czuć to samo. Może to zabrzmieć desperacko, ale powiedzenie jednemu z Twoich przyjaciół że go lubisz oznacza że on poczuje niedługo to samo. To zmusi faceta którego lubisz aby spojrzał na Ciebie z innej strony i prawdopodobnie znowu do polubienia… zdarza się.
 • Naucz się żartować z rzeczy. Bądź po prostu sobą. Nie bądź dziwolągiem, ale naucz się bycia trochę humorystyczną; chłopakom to się podoba. Czy Twój humor to sarkazm, mądrość, czy po prostu szalony i dziwny lub opowiadający niestworzone historie, po prostu bądź sobą i naucz się śmiać. Nie bierz życia tak na poważnie.
 • Jeżeli możliwe, postaraj się połączyć Wasze grupy. Szanse są, jego przyjaciele są jak on a Twoi przyjaciele są jak Ty, więc Wy wszyscy prawdopodobnie dobrze ze sobą wytrzymacie. Spotkanie całej grupy niedaleko (ale nie w tym samym miejscu) innej grupy jest bardzo dobrym pomysłem na to.
 • Pamiętaj, że jeżeli Twoje starania nie przynoszą rezultatu, musisz pamiętać że to nie koniec świata i jest wiele innych ryb w oceanie, więc postaraj się iść do przodu. Może tak nie miało być.
 • Jeżeli przechodzisz obok faceta którego lubisz cały czas na korytarzu w szkole, ODEZWIJ SIĘ. Powiedz „Hej, gdzie Twoja klasa? Nie chce mi się jeszcze iść do mojej”. Niektórzy faceci lubią kiedy dziewczyna robi pierwszy ruch, a w kolejnym dniu on prawdopodobnie odpłaci Ci odprowadzając Cię do następnej sali.
 • Kiedy jesteś gdzieś gdzie on też jest, dawaj że go nie zauważasz. Jeżeli jesteś ze swoimi przyjaciółmi, wyglądaj po prostu trochę na oddaloną i nie zainteresowaną za bardzo tym o czym oni mówią (szczególnie jeżeli mówią o chłopakach). Postaraj się wyglądać jakbyś śniła na jawie. To spowoduje że będziesz wyglądać słodko i ciekawie. On będzie zainteresowany.
 • Jeżeli go jeszcze nie znasz, poszukaj go w tłumie i ustal kontakt wzrokowy. Jeżeli złapiesz go na patrzeniu na Ciebie więcej niż trzy razy, są szanse że Cię lubi; Nie będzie się gapił na Ciebie bez powodu! Zacznij się uśmiechać lub powiedz „Hej!” kiedy przejdziesz obok. W ten sposób zauważy i zapamięta Ciebie a nawet odwdzięczy się. W ten sposób możesz nawiązać rozmowę.
 • Bądź sobą! Nie graj kogoś kim nie jesteś tylko po to by zdobyć faceta. Jeżeli on tylko Cię lubi pod warunkiem że się nie zmienisz, to nie jest odpowiedni facet dla Ciebie!
 • Jeżeli naprawdę wydaje się nie wykazywać reakcji na Ciebie, może być wstydliwy lub introwertykiem (to nie zawsze są te same rzeczy). 25% wszystkich ludzi są introwertykami i to czyni ich trudnymi w odczytaniu. Popatrz jak on współpracuje z innymi ludźmi (lub CZY współpracuje). Jeżeli wydaje się powstrzymywać lub jest widywany zaledwie z kilkoma, może podpadać pod tą kategorię. W tym przypadku bycie otwartą i bezpośrednią jest czasami najlepszą opcją. Wiele z zasad idą za okno.

Ostrzeżenia

 • Możesz skończyć tracąc chłopaka jako partnera, LUB PRZYJACIELA!
 • Nie zaczynaj po prostu tak jak „Cześć! Jestem Molly” lub w ten deseń.
 • Nie pozwól chłopakom przejąć Twojego życia! Jest tyle innych wspaniałych rzeczy na świaci!
 • Bądź ostrożna i nie zmieniaj się aby mu zaimponować. Znajdź kogoś kto lubi Ciebie za to jaka jesteś i przy tym nie zapomina siebie!
 • Pamiętaj kim jesteś i facet nie jest tym kim ty jesteś, bądź prawdziwa dla siebie!
 • I nie podchodź do niego i nie rozmawiaj z nim kiedy jest ze swoimi kumplami.
 • Nigdy nie wpadaj na desperata! To po prostu go zmiecie! Nie zmuszaj rzeczy jeżeli nie działają!
 • Nie zapraszaj go na randkę za szybko, jeżeli właśnie go poznałaś, powinnaś prawdopodobnie najpierw go poznać!

/p

Może Ci się również spodoba