Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Sprawdzone porady, dzięki którym szybko znajdziesz dziewczynę!

Sprawdzone porady, dzięki którym szybko znajdziesz dziewczynę!

  Chcesz znaleźć dziewczynę z która możesz być w stabilnym związku? Ten artykuł zaprezentuje kilka kwestii, które możesz poczynić, a które zwiększą twoje szanse z każdą dziewczyną. Od czego musisz zacząć?

  Jak znaleźć tę jedyną dziewczynę?

  Czuj się dobrze w samotności. Nie przygotowuj się na poszukiwanie idealnej dziewczyny, bo inaczej skończysz szukając desperacko. Pewność siebie i samowystarczalność to nadzwyczaj seksowne cechy w przypadku mężczyzny, ale nie będziesz sprawiał wrażenia, że masz którakolwiek z nich, jeśli będziesz prosił każdą dziewczynę, którą spotkasz aby z Tobą wyszła.

  Myśl o tym, by zdobyć dobrego przyjaciela a nie dziewczynę. To oznacza, że powinieneś rozmawiać z tyloma kobietami, z iloma to możliwe, a nie tylko z tymi dziewczynami, które Cię pociągają. Nawiązanie prawdziwych przyjaźni z kobietami pomoże Ci praktykować podtrzymywanie z nimi rozmowy, jak i da możliwość dowiedzenia się jak kobiety czują i jak myślą. Co ważniejsze, pomożesz sobie w tym by nie czuć się bardziej samotnie bez desperackiego poszukiwania dziewczyny. Musisz wiedzieć, czego szukasz. Coraz więcej portali randkowych, na przykład eDarling, dobiera osoby w pary na podstawie analizy testu osobowości i potrzeb. To również ciekawa opcja na znalezienie partnerki!

  zakochana para spędza czas wspólnie w górach przy ognisku
  Znajdź wspólną pasję i w jej kierunku prowadź waszą znajomość. Wzrośnie jej zaangażowanie i dziewczyna będzie chciała z Tobą spędzać więcej czasu!

  Pomóż komuś. To może być ona lub ktokolwiek inny w pomieszczeniu. Może dźwiga coś ciężkiego? Powiedz „pozwól, że Ci w tym pomogę” i zanieść to za nią. Czy ktoś jest spłukany? Pożycz im parę groszy na to, aby mogli zjeść lunch. Przytrzymaj otwarte drzwi dla kolejnej, wchodzącej osoby, nawet jeśli jeszcze do nich nie dotarła. Innymi słowy, bądź uprzejmą i wspaniałomyślną osobą.

  W ten sposób nie tylko zwrócisz jej uwagę ale i sam poczujesz się z tym dobrze. Nie bądź fałszywy i nie rób miłych rzeczy tylko wtedy, kiedy ona jest w pobliżu. Pomagaj ludziom przez cały czas, w najróżniejszy sposób. Ona to zauważy podobnie jak osoby, które zna i kiedy pojawi się okazja, podczas rozmowy ludzie powiedzą „To taka dobra osoba”, a wówczas dziewczyna zacznie myśleć „Tak… Taki jest, prawda?”

  Sieć kontaktów. Im więcej osób poznajesz, tym większy masz zbiór, z którego możesz wybierać. Nie bądź wybredny w kwestii tego, kogo spotykasz lub w jaki sposób – starszy mężczyzna na ulicy może mieć boską wnuczkę w Twoim wieku, a jakaś irytująca dziewczyna poznana na wczorajszej imprezie może mieć znajomą, która jest w Twoim typie.

  Wyjdź z domu i ciesz się hobby jakie kochasz. Jeśli nie do końca wiesz, jak zacząć spotykać ludzi, zapisz się na zajęcia które wydają się być zabawne! Sprawdź fora, spisy, klasy i listy pocztowe w poszukiwaniu lokalnych wydarzeń lub spotkań, które mają szansę przyciągnąć ludzi o podobnych zainteresowaniach lub pasjach. Możesz także spróbować nowych zajęć. Może okazać się, że znajdziesz w jednym czasie nowe hobby i nową dziewczynę. Nie polegaj w pełni na internecie.

  Zajmij się swoim wyglądem fizycznym. Bez względu na to jak bardzo kobieta chciałaby przyznać, wygląd to istotny element zabawy w umawianie się. Pot, nieprzyjemny oddech i tłuste, nieuczesane włosy są zwyczajnie mało atrakcyjne dla większości kobiet. Bierz prysznic regularnie, myj zęby dwa razy dziennie i bądź w formie. Choć nie musisz być najlepiej prezentującym się mężczyzną, to musisz robić dobre pierwsze wrażenie.

  Bądź dumny ze swojego stroju. Ponownie, nie musisz być modny, ale schludny. Wyprasowane ubrania są zawsze lepsze od tych pogniecionych. Unikaj noszenia tych samych ubrań każdego dnia, szczególnie jeśli są to spodnie dresowe.

  Co z pewnością siebie? W dodatku zwiększając Twoją atrakcyjność, dbanie o twój wygląd fizyczny poprawi Twoją pewność siebie, która z kolei sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjny, bardziej pewny siebie i tak dalej. Choć próżność nigdy nie jest dobrą rzeczą, świadomość posiadania dobrych cech sprawi, że będziesz lepszy w zareklamowaniu siebie.

  Kobieta po kąpieli w bieliźnie z ręcznikiem na głowie
  Podrywanie pięknych kobiet nie jest zarezerwowane tylko dla wybranych. Każdy ma szanse, jeśli wie, co mówić, a także jak mówić!

  Potrenuj autentyczne prawienie dziewczynom komplementów. Rzuć sobie wyzwanie by w każdej dziewczynie znaleźć coś pięknego. Nie musi to być coś fizycznego. Może to być słodki gest, godna podziwu cecha charakteru, talent lub umiejętność. Do jej najlepszych cech warto nawiązać stosując teksty na podryw. Rozpoznawanie i wyrażanie prawdziwego uznania dla dowolnej lub każdej dziewczyny sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjny, a dziewczyny będą bardziej atrakcyjne w Twoich oczach.

  Znajdź koleżanki wśród dziewczyn

  Bądź rozmowny. Najlepszym sposobem na nawiązanie z kimś łączności jest podejście od serca i pełnia życia w danym momencie. To co mówisz nie jest aż tak istotne jak to, w jaki sposób to mówisz. Przebywanie w towarzystwie dotyczy wymiany energii, a nie bycia pisarzem. Kiedy zwątpisz, zwyczajnie powiedz „Cześć”.

  • W przypadku strategii niekonwencjonalnych, by nawiązać kontakt z dziewczyną, musisz się najpierw z nią rozłączyć. To sprawia, że dziewczyna nagle Cię dostrzega i nawiązuje z Tobą kontakt.

  Spraw by się śmiała. Dziewczyny kochają facetów, którzy mają poczucie humoru, a kluczem do posiadania poczucia humoru jest bycie wyluzowanym i odważnym sobą. Dopóki nie wyśmiewasz się z innych ludzi w sposób podły, wszystko się układa. Czy Twoje poczucie humoru jest zdemoralizowane? Sarkastyczne? Jest błazenadą? Spróbuj z czymkolwiek dopóki nie przejdziesz na zbyt silny poziom, który stanie się sztuczny.

  • Nie przejmuj się tym, czy ona uzna lub nie uzna, że jesteś zabawny, bo wiesz co? Jeśli ona nie potrafi śmiać się z Tobą, to oznacza, że to nie jest dziewczyna z którą chcesz spędzić mnóstwo czasu. A kto wie? Może inna dziewczyna – ta, której wcześniej nie dostrzegłeś – będzie śmiała się tak bardzo, że soda wyjdzie jej nosem, a Ty uświadomisz sobie, że właśnie znalazłeś bratnią duszę.

  Flirt. Niech wszystkie Twoje znajomości ocierają się o flirt by uniknąć wpadnięcia w strefę przyjaźni. Nie oznacza to, że chcesz spróbować i być ze wszystkimi Twoimi dziewczynami ale element flirtu pozwoli im zapamiętać, że jesteś chłopakiem, a nie kolejnym znajomym. Nawet jeśli nie są Tobą zainteresowane, mogą być dużo bardziej skłonne umówić Cię z koleżanką.

  • Przełam barierę dotyku. Zażyj kilkukrotnie „dotykowego ryzyka”. Bądź żartobliwy ale nie bądź straszny. Chwyć za łokieć lub otwartą dłonią ich pleców by pomóc przedostać się przez tłum. Złap za ramię i śmiej się kiedy powiedzą coś zabawnego itp. Jeśli tego nie lubią, zdecydowanie Cię o tym powiadomią. Dotykanie kogoś to informacja, że w Twoich oczach są oni atrakcyjni i także, że jesteś dość pewny siebie. Obie te kwestie mogą sprawić, że ktoś w Twojej obecności poczuje się bardziej atrakcyjny.

  Zaczep tę jedyną

  Podpisz umowę. Jeśli lubisz kobietę z którą rozmawiasz, bądź tym, który doprowadzi rozmowę do końca. Dzięki temu unikniesz przeciągania rozmowy i pojawienia się ciszy, pokaż, że jesteś zajęty (nie będący w potrzebie lub zdesperowany), i sprawisz, że konwersacja zakończy się pozytywnie. Kiedy kończysz konwersację, powiedz wprost „Hej, muszę lecieć ale naprawdę miło się z Tobą rozmawiało. Czy zechciałabyś dokończyć to przy filiżance kawy?” Jeśli powie tak, weź od niej nr telefonu i ruszaj. Jeśli powie nie, po prostu ruszaj. To nie jedyna dziewczyna, która przetnie Twoją ścieżkę.

  Bądź asertywny. Większość kobiet lubi, kiedy to mężczyzna przejmuje inicjatywę, przynajmniej na początku okresu randkowego. Kiedy dzwonisz do niej by ustalić datę, miej w głowie przynajmniej dwie atrakcyjne opcje do zaoferowania. Nie kontaktuj się z nią i nie pytaj co chce robić bez alternatywnej propozycji z Twojej strony. W przeciwnym razie prawdopodobnie pomyśli, że jesteś leniwy lub nie wkładasz wystarczającego zainteresowania.

  • Na przykład, jeśli mówisz do niej i pojawia się temat waszej randki, powiedz coś w stylu: „Cóż, myślałem, że mogli byśmy pójść do tej nowej, niesamowitej restauracji w centrum miasta… Chciałbym także pójść do tej nowej kręgielni w centrum handlowym… Czy coś przyszło Ci do głowy?” Jeśli spodoba się jej którakolwiek z Twoich propozycji, powie Ci o tym. Jeśli zaś nie, zaproponuje coś innego i będziesz musiał zademonstrować swoją asertywnością. Jeśli będzie jej bez różnicy, po prostu wybierz jedną z dwóch opcji.
  Chłopak i dziewczyna całują się na huśtawce w lesie
  Jeśli będzie między wami iskrzyć, nie zwlekaj z pierwszym pocałunkiem, który będzie dla niej dużym znakiem

  Idź na randkę. Kiedy już poznałeś dziewczynę, z którą wydaje Ci się, że jesteś związany, musisz sprawić by Cię polubiła. Jeśli powyższe punkty wykonałeś poprawnie, prawdopodobnie ona jest już zainteresowana więc teraz musisz już tylko przypieczętować umowę. Zaproś ją na randkę lub filiżankę kawy. Zaoferuj, że ją odbierzesz, zaprowadź ją tam lub jedźcie autobusem. To nie tylko miłe. Pozwoli to Wam obojgu porozmawiać w ciągu nocy.

  • Nie umawiaj się z nią na czacie lub pisemnie. Zadzwoń do niej lub zapytaj osobiście. Choć to niewielki gest, oznacza on wiele dla dziewczyny i pokazuje jej, że nie szukasz jedynie przelotnej znajomości.
  • Zaoferuj, że zapłacisz. Idź na tę randkę z nastawieniem, że to Ty płacisz. Ponownie, to prezentacja manier. Pozwala to dziewczynie uznać, że nie jesteś skąpy. Prawdopodobnie będzie protestowała z grzeczności ale dopóki nie będzie naprawdę szczera – nalegaj. Uważaj jednak, aby nie przekroczyć granicy, bowiem niektóre kobiety mogą poczuć się z tego tytułu urażone!

  Wyobraź sobie rozmowę kwalifikacyjną. Jest duża różnica pomiędzy mężczyzną, który natychmiast przewraca się i błaga o pracę, a chłopakiem który ma tyle do zaoferowania firmie ile ona jemu. Kiedy jesteś z dziewczyną, nie zachowuj się tak, jakbyś był przepytywany, aby zostać jej chłopakiem. Zamiast tego wyobraź sobie, że przepytujesz ją na potrzeby tego by została twoją dziewczyną. Stawianie siebie na pozycji władczej nie tylko sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjny ale także utrzyma Cię z dala od wyboru nie tej dziewczyny, ponieważ będzie utrzymywała kontakt z Tobą.

  Trzymaj ją na haczyku. Po randce nie pisz i nie dzwoń od razu. Niektórzy chłopacy ustalają odgórną zasadę by odczekać 48h, a dopiero po nich zadzwonić do dziewczyny, Ty nie musisz ustalać sobie określonego limitu czasowego, ale musisz unikać desperacji. Nie pisz i nie dzwoń do niej zaraz po randce – wstrzymaj się przynajmniej przez noc. Chyba że wyraźnie widzisz, że całość idzie w dobrym kierunku i dodatkowy kontakt może być przydatny.

  Bądź tym, który zakończy rozmowę. Bez względu na to czy piszesz, czy dzwonisz, kiedy masz wrażenie, że rozmowa powoli zbliża się do końca, upewnij się, że to Ty ją zakończysz. To sprawi, że uzna Cię za człowieka zapracowanego i zawsze pozostanie w oczekiwaniu na więcej.

  Nie bądź zawsze pierwszym, który zaczyna rozmowę. Nie chcesz by to wyglądało tak, jakbyś przez cały czas usychał za nią z tęsknoty. Bądź wyluzowany. Czasami dobrze jest, jak zaczniesz ale jeśli ona nigdy nie przejmuje inicjatywy, możliwe, że nie jest zainteresowana.

  Poczekaj kilka minut, aby odpowiedzieć na jej tekst. Odpowiadając błyskawicznie sprawisz wrażenie, jakbyś jedynie siedział i czekał na wiadomość od niej. Poczekaj 5 – 20 minut nim odpowiesz na większość tekstów. Pamiętaj, że nie powinieneś też czekać zbyt długo bo zwyczajnie rozmowa może się uciąć.

  Wyjdź z inicjatywą drugiej randki. Jeśli wciąż czujesz pozytywne wibracje, a od pierwszej randki minął dobry tydzień, rozważ ponowne umówienie się z nią. Rozważ też, by drugie spotkanie było nieco bardziej romantyczne niż pierwsze – wyjdźcie na kolację zamiast na kawę lub też umówcie się tylko we dwoje, a nie całą paczką.

  kobieta w bieliźnie i łóżku korzysta z laptopa pisząc ze swoim chłopakiem
  Jeśli crush za każdym razem szybko Ci odpisuje, to duży znak, że leci na Ciebie!

  Pocałuj ją! Jeśli nastrój jest dobry, a jeszcze tego nie zrobiłeś, skorzystaj z szansy i pocałuj ją na dobranoc. Poszukuj znaków mówiących o tym, że chce całusa. Jeśli to Twój pierwszy pocałunek z dziewczyną, to zostaw to tak jak jest, nawet jeśli będzie Cię zachęcała. Odpowiedz „Nie dziś ale następnym razem!” To pokaże jej, że chcesz czegoś bardziej znaczącego niż spotkanie, przekonując że wciąż jesteś zainteresowany.

  Powtarzaj. Każda znajomość rozwija się inaczej. Czasami będziesz musiał planować wszystkie randki dopóki oficjalnie nie zostaniecie parą. Czasami to ona przejmie inicjatywę. Jeśli były, zrób co w Twojej mocy by odczytać jej sygnały kiedy jesteście razem, także te między słowami, by ocenić czy nie jest zainteresowana, czy zwyczajnie nieśmiała.

  Oceniaj jej sygnały. Jeśli prawidłowo reaguje na Twój flirt, śmieje się z Twoich dowcipów i zdaje się czuć komfortowo w twoim towarzystwie, to prawdopodobnie jest zainteresowana. Z drugiej strony, jeśli siedzi z dala od Ciebie z założonymi rękoma lub jeśli odmawia spojrzenia Ci prosto w oczy, to prawdopodobnie nie jest zainteresowana. Spróbuj chwycić jej rękę kiedy spacerujecie lub też położyć Twoją rękę nad jej kolanem podczas filmu czy kolacji. Jeśli ją odepchnie lub będziesz miał wrażenie, że czuje się niekomfortowo, to najprawdopodobniej jeszcze nie jest ten moment.

  Czytaj uważnie jej wiadomości. Jeśli czujesz, że wiecznie się starasz by podtrzymać konwersację lub też ona ciągle odpowiada krótko „wspaniale”, „ok”, „tak” itp., możesz przypuszczać, że prawdopodobnie nie jest zainteresowana. Prawdopodobnie wie, że te odpowiedzi nie prowadzą do znaczącej rozmowy. Stara się więc być jedynie miła odpowiadając tak, byś nie miał złudzeń. Niemniej jednak, podczas osobistego kontaktu, sygnały zawsze są łatwiejsze do odczytania. Jeśli otrzymujesz mieszane sygnały, skup się na tych osobistych przed tekstowymi. W najgorszym wypadku porozmawiaj ze wspólnymi znajomymi by pomogli Ci lepiej zrozumieć jej zachowanie.

  Spytaj, czy zostanie Twoją dziewczyną. Kiedy jesteś pewien, że występuje wzajemne, silne zainteresowanie, zapytaj ją czy będzie twoją dziewczyną. Możesz zrobić to w duży, kreatywny sposób lub zwyczajnie zapytać ją wprost. Upewnij się, żeby nigdy nie pytać o za pomocą wiadomości tekstowych lub czatu (nawet przez telefon jest wątpliwe). Nie zmieniaj swojego statusu na Facebooku i nie odnoś się do niej jak do swojej dziewczyny dopóki nie odpowie!

  Bądź cierpliwy. Życie zwyczajnie nie biegnie zgodnie z przewidywanym planem. Twoja przyszła dziewczyna może przeciąć Twoją ścieżkę jutro lub za dwa lata. Zdrowy związek nada kolorów Twojemu światu bez względu na to w jakim jesteś wieku. Nie spisz się więc bo może okazać się, że zmuszasz złą osobę do odgrywania roli Twojej dziewczyny, a to sprawi ból każdej zaangażowanej osobie.

  Wskazówki dla chłopaków szukających partnerki

  Miej swoje życie. Dziewczyny nie lubią chłopaków, którzy nie mają swojego życia i którzy przylegają do nich jak plastikowy szal. Niektóre dziewczyny to lubią ale z uwagi na wszystkie złe powody – albo są niepewne i wymagają uwagi albo są dziwakami na punkcie kontroli mając potrzebę dominacji nad mężczyznami. Nie stawiaj wszystkiego na nią. Zabezpiecz się i posiadaj konto na innych darmowych portalach randkowych. Jeśli nie chcesz zapisywać się na żaden z tych scenariuszy, upewnij się, że Twoje życie nie cechuje się niedoborem własnych przyjaciół, zainteresowań, hobby i celów.

  Mężczyzna z bukietem kwiatów dla swojej dziewczyny
  Zaskocz ją bukietem kwiatów już na pierwszej randce, a na pewno u niej zaplusujesz

  Znajdź tę dziewczynę. Kiedy tylko jesteś w otoczeniu, w którym są dziewczyny, porozmawiaj z nimi wszystkimi i wybierz jedną, z którą chciałbyś spędzić więcej czasu. Zrób z tego nawyk – próbuj i wymieniaj się kontaktami przynajmniej z jedną dziewczyną za każdym razem kiedy jesteś w ich pobliżu. Jeśli ona nie jest zainteresowana, nie ma sprawy, zawsze będzie szansa następnym razem. Jeśli wyjdziesz na kilka randek i nie przemieni się to w związek, to też nie duża kłopot. Chodzi o to, że im więcej randek przejdziesz tym większe szanse na zdobycie dziewczyny.

  Dłuższy, bezpośredni kontakt wzrokowy jest czymś, co zakochani zazwyczaj robią. To coś, co możesz robić jeśli osoba z którą rozmawiasz jest widocznie romantycznie zainteresowana ale nawet wówczas jest to niebezpieczne, ponieważ czynnik odstraszenia jest wysoki jeśli jesteś w błędzie. Patrz komuś w oczy kiedy ten mówi ale jednocześnie bądź pewny, że nie masz skłonności gapienia się na czyje ciało (klatka piersiowa, ręce, buty, cokolwiek) nawet podziwiając z ciekawości. Generalnie, nie chcesz by ktoś czuł, że jest prześwietlany.

  Naucz się odczytywać język ciała. Zauważyłeś lub nie, ludzie zawsze wysyłają sygnał odnośnie tego, jak Cię postrzegają. Jeśli jesteś w stanie odczytać te sygnały, będziesz w stanie dostosować swoje słowa i zachowanie byś mógł zrobić więcej tego co lubi dziewczyna lub przestać marnować czas z dziewczynami, które nie lubią tego co lubisz lub robisz.

  Czego nie robić szukając dziewczyny do związku?

  Nie wspominaj o dawnych związkach. To oznacza NIE i zdecydowane działanie negatywne. Sprawisz jedynie wrażenie, że nie jesteś w stanie pozwolić im odejść. Jeśli dziewczyna zapyta o Twój ostatni związek, powiedz jej że doszliście do wniosku, że oboje nie byliście tak dobrani, jak sądziliście więc zdecydowaliście się rozejść by poszukać nowych partnerów. Takich, z którymi odkryjecie wspanialsze wzajemne szczęście. Mów skrótowo i nie pytaj o jej byłych.

  Bądź pozytywny. Jeśli miałeś zły dzień, wciąż witaj ją z przyjemnością i dużym uśmiechem. Nie marnuj czasu z dziewczyną narzekającą na korek, szefa lub pracę. Jeśli musisz marudzić, marudź odrobinę i zakończ bardzo krótko spostrzeżeniem w stylu: „Cieszę się, że jestem tu z Tobą”.

  Mów o tym, co ją interesuje. Warto powtórzyć, że nie powinieneś opowiadać bez końca o nietypowym hobby czy zainteresowaniach jeśli osoba ich nie podziela lub nie zadaje wielu pytań. Jeśli zada tylko kilka pytań, nie musi to oznaczać, że jest zainteresowana. Bardzo możliwe, że oznacza to, iż jest miła więc nie zdominuj rozmowy swoim entuzjazmem. Kiedy po raz pierwszy kogoś spotykasz, dużo ważniejsze jest by słuchać tego co ma do powiedzenia aniżeli opowiadać o sobie.

  Nie bój się. Jedną rzeczą, która powstrzymuje wielu mężczyzn jest strach przez błędną interpretacją ze strony kobiety. Na przykład, możesz nie chcieć pomóc jej nieść coś, ponieważ obawiasz się, że pomyśli, że jesteś macho i sugerujesz, że nie może tego nieść sama. Odsuń jednak strach na bok i pomyśl o tym, co naprawdę robisz. Pomagasz jej ponieważ rzeczywiście chcesz więc co w tym złego? Jeśli nie próbujesz kwestionować jej zdolności w żaden sposób to nie jest to miłe z jej strony, jeśli przypuszcza, że tak robisz, prawda? Bądź więc ślepy. Jeśli to co robisz wychodzi z serca, porządna dziewczyna to dostrzeże.

  PS. Jeśli szukasz gorących i niezobowiązujących spotkań, zobacz ogłoszenia kobiet chetnych na sex randki w serwisie TylkoFun.