Sympatia Plus

Portal Sympatia Plus to miejsce umożliwiające poznanie wyjątkowych ludzi. Spotkać można tu niebanalne osoby, pełne energii, pasji i zapału, poszukujące miłości i spełnienia. Portal daje szansę znalezienia przysłowiowej drugiej połówki jabłka lub przyjaźni na całe życie. Warto zarejestrować się w nim i dać sobie i innym szansę na poznanie wyjątkowej osoby.

Rejestracja

Rejestracja w portalu zajmuje około 20 minut. To czas, który użytkownik poświęca na rozwiązanie swoistego testu w którym przekazuje informacje o swoich upodobaniach. Im bardziej skrupulatnie i szczerze odpowie na pytania, tym większa szansa na odnalezienie drugiej połówki.

Poza informacjami na swój temat należy podać też swoje oczekiwania co do przyszłego partnera. Pojawiają się tu więc pytania typu zakres wiekowy partnera/partnerki, stan cywilny, wykształcenie, wyznanie, posiadanie dzieci, etc.

Kolejna część to podanie informacji o sobie, które są analogiczne do pytań o partnera, a zatem wiek, wykształcenie, posiadanie dzieci, stan cywilny, stosunek do używek, itp. Należy również podać informacje na temat swojego wyglądu z możliwością wstawienia zdjęcia.

Możliwości jakie daje portal

Zakładka: Pasują do Ciebie

Sympatia Plus podobnie jak inne tego typu portale randkowe to szansa na znalezienie partnera / partnerki. W odróżnieniu od innych serwisów ciekawie wygląda tu element jakim jest zakładka: Pasują do Ciebie.

Dzięki testowi rozwiązywanemu przy rejestracji użytkownik kojarzony jest z drugą osobą, która pasuje swoim profilem do naszego temperamentu i osobowości oraz poszukiwanych u partnera cech.

Mankamentem jest jednak fakt, iż jest to opcja możliwa do wykorzystania jedynie przez użytkowników posiadających konto premium.

Z drugiej jednak strony dodać trzeba, iż opłaty za konto premium są naprawdę niewysokie, dlatego też warto skorzystać z tej opcji i cieszyć się z szerszych możliwości użytkowników Premium.

Zakładka Wybierz sam

Tu znaleźć można osoby, które nie znalazły się wśród osób potencjalnie dopasowanych, jednak z różnych przyczyn zostały one skojarzone z użytkownikiem. Na podstawie informacji podanych przez te osoby możemy uznać je za interesujące i dodać do tych z kręgu naszego dopasowania.

Sposób dodawania jest wyjątkowo prosty, wręcz intuicyjny, podobnie z resztą jak korzystanie z całego serwisu. Wystarczy “wysłać uśmiech”, a osoba taka znajdzie się wśród Pasujących do naszego profilu.

Wiadomości

Skrzynka kontaktowa służąca do komunikacji zarówno z administracją serwisu, jak i z innymi osobami. Można wysyłać do nich “tradycyjny” e-mail lub też zadać pytanie spośród trzech kategorii: styl życia, emocje oraz partner.

Jest to opcja, która z góry narzuca zarówno typ pytania, jak i odpowiedź – można zadać pytanie spośród istniejących, podobnie jak odpowiedź spośród sugerowanych.

Zadawanie pytania może być zatem ciekawą formą zaczepki, którą potraktować możemy jako sposób na podjęcie rozmowy z zaczepioną w ten sposób osobą.

Uśmiechy

To miejsce, w którym użytkownik znajduje informację na temat tego, kto jest zainteresowany jego osobą dzięki dodaniu do profilu, a także te, którymi sam zainteresował się w sposób szczególny. Ta opcja zdecydowanie ułatwia odnalezienie swojej sympatii!

Zainteresowani Tobą

W tej zakładce znajdziemy osoby, które zaglądały na nasz profil i wyraziły nami zainteresowanie, komentując, lubiąc zdjęcia, lub po prostu przeglądając wiele razy informacje o nas.

Dla kogo powstał portal Sympatia Plus?

Portal Sympatia Plus zorientowany jest na każdego, kto szuka partnera, niezależnie od wieku, płci, wyznania, religii, zainteresowań, orientacji seksualnej, itp.

Tu każdy ma szansę na znalezienie swojej drugiej połówki lub też nawiązanie ciekawej znajomości, niezależnie od tego kim jest. To szansa szczególnie dla:

  • osób samotnych
  • osób nieśmiałych
  • osób poszukujących przygody
  • osób poszukujących partnera życiowego
  • osób poszukujących ciekawych znajomości

Portal ten w znacznym stopniu ułatwia odnalezienie osoby, która posiada podobne do nas zainteresowania, życiowe priorytety i podziela te same wartości.

Dzięki temu szansa na dobre, a nawet idealne dopasowanie jest bardzo możliwe, tym samym osoby, które szukają swojej pokrewnej duszy mają spore szanse na to, że znajdą to, czego szukają.

Opłaty

Jak większość tego typu serwisów, także i sympatia plus posiada płatną opcję, dzięki której użytkownik ma znacznie więcej możliwości do komunikowania się i poszukiwania swojego partnera.

Są to jednak kwoty wprost symboliczne, które z całą pewnością nie nadszarpną domowego budżetu, za to pomogą twórcom serwisu w dalszym rozwijaniu go.

Opinie użytkowników

Zgodnie z deklaracjami wielu użytkowników, serwis ten jest znakomitym miejscem sprzyjającym poznaniu kogoś bliskiego.

Wiele osób znalazło tu swojego partnera, zaś ci, którzy ciągle szukają deklarują, iż ich komfort życia znacznie podniósł się dzięki poznaniu wielu interesujących ludzi, z którymi mogą dyskutować i wymieniać się swoimi opiniami na temat życia, doświadczeń, itp.