Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Zaadoptuj Faceta (Adopte)

Zaadoptuj Faceta (Adopte)

  Tu nieco jak w kultowym filmie Seksmisja, to kobiety sprawują władze! Mężczyźni na tym portalu mają ograniczone pole działania, ale… to dla nich dobra wiadomość! Dlaczego zaadoptuj faceta to jeden z najbardziej nietypowych portali randkowych?

  Mężczyźni są tu jak produkty na półkach, a z kolei kobiety są jak klienci z kartą płatniczą, na której nigdy nie kończą się środki. Brzmi zastanawiająco? To właśnie ta pokrętna logika stoi za wielkim sukcesem Zaadoptuj Faceta, który z roku na rok przyciąga kolejnych Polaków do siebie. Na czym dokładnie polega ten portal randkowy?

  Jak korzystać z Zaadoptuj Faceta?

  Płeć odgrywa na zaadoptujfaceta.pl bardzo dużą rolę. Mężczyźni i Kobiety tworzą profile, a następnie zaczyna się swego rodzaju gra. Panie, korzystając z prostej w obsłudze wyszukiwarki, wybierają sobie Panów, którymi są wstępnie zainteresowane. Mężczyźni, jeśli nie mają konta premium, dopiero wtedy mogą nawiązać kontakt z jakąś dziewczyną.

  Wbrew pozorom, to świetne rozwiązanie dla obu stron. Kobiety nie muszą męczyć się z natrętami, którzy zasypują ich skrzynkę z wiadomościami. Panowie z kolei mają od początku jasność co do tego, że dana dziewczyna jest nimi zainteresowana. Dzięki temu żadna ze stron nie traci czasu!

  instagram portalu randkowego zaadoptuj faceta
  Instagram i Facebook Zaadoptuj Faceta jest wypełniony ciekawymi treściami

  Rejestracja na Adopte

  Na stronie możesz zarejestrować się zarówno z poziomu przeglądarki, jak i za pomocą oficjalnej aplikacji mobilnej Adopte. Wystarczy podać podstawowe dane, które umożliwią rejestrację, a następnie potwierdzić konto poprzez link weryfikacyjny wysłany w wiadomości e-mail.

  Gdy już zalogujesz się na konto, koniecznie uzupełnij wszystkie dane. Dzięki temu aplikacja lepiej oceni twój profil, co poskutkuje tym, że będziesz częściej pokazywany kobietom szukającym idealnego kandydata. Wybierz dobre zdjęcie i opisz swoje hobby, a następnie poczekaj na zainteresowanie ze strony płci przeciwnej.

  Dodatkowe funkcje na ZaadoptujFaceta.pl

  To kobiety mają najwięcej do roboty na Zaadoptuj Faceta. Dlatego na tym portalu randkowym znajdą one dwie dodatkowe funkcje, które pomogą im wybrać idealnego partnera. Oprócz wyszukiwania panów za pomocą wyszukiwarki czy przeglądania profili, w ich ręce oddane są funkcje Astrolove i Rywalki.

  Na czym polegają te funkcje? Astrolove to algorytm, który analizuje profil kobiety i jej wybranka, a następnie podpowiada, czy ta dwójka do siebie pasuje. Z kolei funkcja Rywalki pozwala podejrzeć paniom, czy mężczyzna, który je interesuje, został już przez jakąś wybrany. Dzięki tym dwóm funkcjom dziewczynom powinno być łatwiej znaleźć tego jedynego.

  Cennik opłat na Zaadoptuj Faceta

  W kwestii opłat za używanie aplikacji, ponownie występuje różnica w zależności od płci. Panie działają tu za darmo, co ma pewien sens, ponieważ z reguły są bardziej oporne przed rejestracją na takich portalach, a bez nich przecież nici z randek! Panowie nie mają tyle szczęścia.

  Jaki jest koszt pakietów na portalu Adopte?

  Mężczyźni, jeśli nie chcą być bierni wobec Pań, mogą przesłać im zauroczenia. Te jednak są płatne i odnawiają się co miesiąc. Można zakupić je pojedynczo lub w ramach pakietu, który bardziej się opłaca. Ceny kształtują się następująco:

  • Pakiet Czaruś – 20 zł za 50 zauroczeń miesięcznie
  • Pakiet Flirciarz – jednorazowo 49 zł za 70 zauroczeń miesięcznie przez 3 miesiące
  • Pakiet Uwodziciel – jednorazowo 79 zł za 100 zauroczeń miesięcznie przez pół roku

  Zaadoptuj Faceta to nietypowa strona, gdzie mężczyźni z brakiem dystansu do siebie mogą poczuć się nieswojo. Choć całość jest utrzymana w pewnej konwencji żartu, tak jednak terminologia towar czy kolekcja w odniesieniu do drugiej osoby niektórych odrzuca.

  Jeśli jednak nie przeszkadza Ci to, koniecznie powinieneś założyć tu swoje konto. Jedyną poważniejszą wadą jest to, że do usunięcia konta konieczny jest kontakt z moderacją. To jednak mała wada w porównaniu z tym, że to ulubiony przez kobiety portal do randkowania!