Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Skąd wiedzieć, czy kobieta jest Tobą zainteresowana?

Skąd wiedzieć, czy kobieta jest Tobą zainteresowana?


  Znalezienie dziewczyny wcale nie jest tak łatwe. To długi proces, od znalezienia kandydatki, przez zyskanie jej zainteresowania, wreszcie po powstanie uczucia. Nie trać czasu na niewłaściwe dziewczyny, z którymi relacja nie idzie naprzód. Zobacz, jak sprawdzić, czy kobieta jest Tobą zainteresowana!

  Problemy z komunikacją internetowych par

  Ten problem dotyczy najczęściej par, które poznały się przez portale randkowe online. Choć internet zbliża ludzi, nie jest w stanie zastąpić prawdziwej, realnej rozmowy twarzą w twarz. Jasne, lepsza jest taka forma kontaktu niż żadna, jednak trzeba być świadomym jej ograniczeń.

  Poprzez pisany tekst trudno bowiem wyczytać emocje osoby, która go nam wysłała – nie mamy możliwości zobaczenia jej twarzy, mimiki, gestykulacji, nic nie mówi nam tembr głosu czy słyszalne w nim emocje. Bez tych rzeczy trudno wyczuć sarkazm, ironię, ale również smutek i inne emocje.

  Z tego powodu trudno czasem mieć pewność co do odebranego przekazu. Nic więc dziwnego, że wielu panów ma spore wątpliwości podczas pisania z paniami poznanymi na portalach randkowych. Warto spróbować przenieść relacje na inny grunt. Zaproponuj spotkanie w neutralnym miejscu, które równocześnie będzie dla niej atrakcyjne. Możesz postawić na jej ulubioną kawiarnię.

  Czy ja się jej podobam?

  O ile mężczyźni są znacznie bardziej bezpośredni podczas internetowych randek i jasno wysyłają sygnały mówiące o tym, że dana kobieta podoba im się i wzbudza zainteresowanie, o tyle panie są znacznie bardziej powściągliwe. Jasne, skomentują czasem wysłane zdjęcie, ale przeważnie to mężczyźni bardziej komplementują fizyczność drugiej osoby. Jeśli podczas randki w ciemno komplementuje Twój wygląd, to naprawdę duży znak!

  zakochana para siedzi na ławce i rozmawia ze sobą
  Wspólne spędzanie czasu i okazjonalny flirt to mocne sygnały co do tego, czy kobieta jest Tobą zainteresowana

  Z drugiej strony, popatrz na to w ten sposób. Jeśli poznaliście się na portalu randkowym i ciągle ze sobą piszecie, to oczywistym jest to, że musisz się jej podobać. W przeciwnym razie nie chciałaby przecież z Tobą pisać!

  Taka sama sytuacja ma miejsce w prawdziwym świecie. Jeśli dziewczyna chętnie z Tobą rozmawia, a nawet nawiązuje okazjonalny kontakt fizyczny, to czytelny sygnał dla ciebie. Co ciekawe, jest też wiele innych, które pomogą Ci ocenić, czy się jej podobasz.

  Jakie sygnały wysyłają dziewczyny do mężczyzn?

  Skutkiem tej delikatnej powściągliwości ze strony kobiet, wielu mężczyzn nie ma pojęcia, jakie wrażenie zrobili na kobiecie, z którą korespondują. Nie wiedzą, czy mają realne szanse na spotkanie lub zacieśnienie znajomości. Na szczęście, można poznać, czy kobieta jest nami zainteresowana po dyskretnych sygnałach, które wysyła. Warto więc je poznać.

  Przede wszystkim warto zdać sobie sprawę z tego, że zainteresowana mężczyzną kobieta nie unika kontaktu – chętnie i szybko odpisuje na wiadomości całymi zdaniami, nie zaś lekceważącymi półsłówkami. Co więcej, zdarza się tak, że sama szuka kontaktu i pisze jako pierwsza.

  Chcesz skuteczniej podrywać przez internet? Zobacz, co radzą specjaliści od randek!

  Bardzo podobnie wygląda to w realnym świecie, gdzie kobieta za pomocą mowy ciała wyraża swoje emocje i zainteresowanie drugą osobą. Kieruje swoje ciało w Twoim kierunku? Czasem Cię dotknie, a podczas wspólnej rozmowy bawi się włosami z nerwów? To więcej niż wskazówki!

  Co jeszcze robi dziewczyna, której się podobasz? Chętnie opowiada o sobie, przesyła zdjęcia i zadaje pytania do tego, co mówisz. Nie unika flirtów i chętnie prowadzi gorącą grę słowną. Widzisz, że właśnie takie sygnały daje Ci druga osoba? To w takim razie z pewnością interesuje się ona Tobą!

  Kobieta, która jest nami poważnie zainteresowana daje to to zrozumienia wysyłając subtelne, ale łatwe do zinterpretowania sygnały. Wiedząc o tym o wiele szybciej odgadniemy intencje korespondującej z nami kobiety a tym samym zwiększymy swoje szanse na sukces.

  PS. Jeśli szukasz gorących i niezobowiązujących spotkań, zobacz ogłoszenia kobiet chetnych na sex randki w serwisie TylkoFun.