Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Jak w 5 krokach poznać wymarzoną partnerkę?

Jak w 5 krokach poznać wymarzoną partnerkę?

  Męczy Cię ciągłe szukanie tej jedynej, wymarzonej partnerki? Od kolejnej kobiety odbijasz się niczym od ściany? Albo znowu przeżywasz rozczarowanie jej osobą? Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy prosty poradnik, dzięki któremu szybko znajdziesz właściwą kobietę do związku!

  5 Prostych kroków do znalezienia idealnej kobiety

  Towarzystwo to jeden z życiowych priorytetów, nawet dla mężczyzn, którzy często są uważani za stereotypy obniżające potrzebę bycia w związku. Znalezienie kobiety może być trudne, kiedy jesteś nieśmiały lub zwyczajnie czujesz, że nie masz potrzebnego czasu, by udać się na podryw.

  Niekiedy jednak znalezienie kobiety może być tak proste, jak świadomość tego gdzie i jak szukać. Dlatego zobacz nasz poradnik i zdobądź upragnioną kobietę!

  1. Wiedz, czego szukasz

  Bycie szczerym z samym sobą w kwestii tego, co naprawdę chcesz od kobiety to jeden z pierwszych kroków by wiedzieć gdzie jej szukać. Jeśli na przykład pragniesz by kobieta była zabawką nie na wyłączność, udanie się do pobliskiego kościoła lub miejsca ku czci Boga nie wróży szans na sukces. Przodująca uczciwość zaoszczędzi Twój czas i wysiłek w poszukiwaniu pożądanego towarzystwa kobiety.

  Dobrą praktyką jest wypisanie wprost swoich oczekiwań w opisie profil na portalu randkowym. Zobacz nasze inne porady, które ułatwią randkowanie online.

  2. Jednym ze sposobów znalezienia kobiety jest kuszenie jej by przyszła do Ciebie

  Zrobienie dobrego profilu na portalu randkowym to nie wszystko; będziesz musiał także osłodzić sprawę wykorzystując to co masz do zaoferowania. Ubieranie się dobrze i higiena osobista na najwyższym poziomie są kluczowe. Do tego zdecydowane poczucie własnej wartości możliwe do prezentacji wraz z pewnością siebie.

  dziewczyna całuje swojego chłopaka
  Poszukiwania idealnej dziewczyny wcale nie muszą być skazane na fiasko. Musisz tylko zmienić taktykę!

  3. Bądź na fali

  Wiele internetowych portali randkowych zostało stworzonych po to by dopasować do Ciebie kobiety bazując na skomplikowanym procesie selekcji. Istnieje dużo więcej stron stworzonych dla singli (np. Sympatia), które pozwolą Ci szukać tego, czego szukasz i przeglądać profile kobiet, którymi jesteś zainteresowany. To także dość tani sposób na poznawanie kobiet, który możesz zastosować w domu, przy pełnym komforcie.

  4. Zorganizuj wyjście

  Namierz kilka punktów dla singli w Twojej okolicy i zaplanuj wyjście do nich samemu lub ze znajomym by wrócić „na scenę”. Ustal sobie cel porozmawiania przynajmniej z jedną kobietą, jeśli spotkasz taką, która Cię zainteresuje. Pamiętaj, że odmowa to część umawiania się i, że z każdą odmową jesteś coraz bliżej akceptacji.

  5. Korzystaj z każdej możliwości

  Odpowiadasz za to, kiedy będziesz w stanie nawiązać pierwszy kontakt z kobietą i ,w przeciwieństwie do popularnego przekonania, często bardziej stosownym jest spróbować tego. Bez względu na to czy jesteś w warzywniaku, czy wpadłeś na chwilę do kawiarni, jeśli pozwoliłeś sobie na sprawdzenie, czy kobieta ma obrączkę, to możesz także porozmawiać z nią by dowiedzieć się, czy ma chłopaka. Zbytnie obawianie się skorzystania z okazji będzie oznaczało, że możesz stracić doskonałą szansę znalezienia kobiety, która Cię interesuje.

  O czym jeszcze musisz pamiętać?

  Porozmawiaj z kilkoma znajomymi lub współpracownikami by dowiedzieć się, czy znają kogoś, z kim mogliby Cię umówić na randkę. Często też znaleźć w pracy znajomych, którzy mają z Tobą coś wspólnego i mają też swoich znajomych, którzy pasują do Ciebie z jakiegoś powodu. A może w twojej okolicy organizowane są imprezy dla singli, np. randki w ciemno? Tam również warto się pojawić!

  Zawsze bądź pełen szacunku kiedy zwracasz się do kobiety i nie stawaj się desperatem sprawiając, że wytrwałość przemienia się w prześladowanie.

  Stosuj polecane przez nas porady, a w mgnieniu oka znajdziesz idealną partnerkę. Powodzenia, do dzieła!

  PS. Jeśli szukasz gorących i niezobowiązujących spotkań, zobacz ogłoszenia kobiet chetnych na sex randki w serwisie TylkoFun.