Jak znaleźć chłopaka

Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć chłopaka, cóż, to łatwa część. Znalezienie chłopaka nie jest trudne ale zdobycie chłopaka, którego pragniesz to już nie łatwa sztuka. Jeśli chcesz wiedzieć co zrobić, by którykolwiek chłopak zaprosił Cię na randkę, czytaj dalej.

Wymyślenie sposobu na zdobycie chłopaka oznacza koniec żartów.

Z dobrą dekadę temu zastanawiały się nad tym jedynie dzieci i małolaty.

Dziś jednak prawie każda dziewczyna chce wiedzieć jak znaleźć chłopaka, który będzie ją szanował i kochał za to kim jest.

Podsumowując, nie mówimy o zwykłym chłopaku.

Mówimy o absolutnie najwspanialszym chłopaku, który lubi dziewczynę za to, kim jest i chłopaku, który będzie przy niej na dobre i złe.

Jak znaleźć takiego chłopaka

Możliwe, że już znalazłaś idealnego chłopaka i zastanawiasz się jak mu powiedzieć, że go lubisz. Lub też nie masz kompletnie pomysłu i czekasz na kogoś by do Ciebie podszedł i zaprosił.

W obu przypadkach, jeśli jesteś ciekawa, jak znaleźć chłopaka, musisz wiedzieć najpierw w jaki sposób stać się nieprzystępną dla chłopaków.

Jak być nieprzystępną dziewczyną

Szczerze mówiąc, problem nie wiąże się ani z chłopakami ani z dziewczynami. Wiedzieć jak znaleźć chłopaka to wiedzieć, jak być nieprzystępną dziewczyną, pożądana przez chłopaków.

Oto 5 wskazówek, które mogą zmienić sposób w jaki postrzegają Cię chłopcy i sprawić, że będziesz nieprzystępna.

#1 Silna osobowość

Nie chciałabyś mężczyzny, który nie ma osobowości. Dlaczego więc wspaniały chłopak miałby Cię polubić, jeśli i ty jej nie masz. Jeśli więc naprawdę chcesz wiedzieć, jak zdobyć chłopaka, który jest marzeniem wszystkich dziewczyn, a którego podziwiają inni mężczyźni, musisz zbudować swoją osobowość.

Musisz być radosna i miła ale w tym samym czasie musisz też tworzyć aurę pewności siebie. Nie bądź klaunem lub kimś, kto może być łatwo popychany przez innych. Musisz być pewna siebie, poruszać się z wdziękiem i szykiem. Bądź lubiana ale i kimś, kogo traktuje się poważnie.

#2 Wyglądaj niedostępnie nawet jeśli jesteś singlem

Żaden mężczyzna nie pożąda dziewczyny, która jest łatwa do zdobycia. Graj więc rolę kobiety trudnej. Rozmawiaj z chłopcami ale trzymaj ich na dystans. Nie bądź popychadłem i nie pozwól by Cię zaniedbywano. Nigdy nie załatwiaj spraw za chłopaków. Naucz się być nieprzewidującą kiedy z nimi rozmawiasz. Niekiedy wręcz marudna i humorzasta. Choć jak twierdzą chłopacy chcą dziewczyn z którymi sobie radzą, wciąż pragną grymaśnej księżniczki.

Podsumowując, Archie wciąż ugania się za Veronicą aniżeli Betty. To zastanawiające, prawda? Znasz już zasady odgrywania roli twardej więc odgrywaj ją i rób to dobrze.

#3 Dbaj o siebie

Obecnie dobry wygląd to dodatkowa zaleta jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć chłopaka. Ale prawdziwy klucz do zdobycia wspaniałego chłopaka to nie dobry wygląd ale wiedza, jak wyglądać dobrze.

Większość czarujących celebrytek i modelek tak naprawdę wcale nie ma najpiękniejszych twarzy czy ciała. To sposób w jaki się poruszają i czeszą sprawia, że wyglądają tak oszałamiająco. Katy Perry i Lady Gaga nie byłyby najpiękniejszymi kobietami bez ich makijażu i postawy ale każdy chłopak chciałby się z nimi umówić lub spotkać.

Przestań skupiać się na swoich wadach i zacznij przywiązywać wagę do tego, co w Tobie pozytywne. Zanim się obejrzysz, będziesz mogła olśnić każdego chłopaka swoim opanowaniem, pewnością siebie i tym, jak się zachowujesz.

#4 Wysyłaj poprawne sygnały

Podoba Ci się chłopak? Wyślij więc poprawny sygnał tylko do niego. Przyglądaj mu się i pozwól mu to zauważyć. Zaczerwień się delikatnie, zatrzepocz rzęsami lub niepewnie popraw włosy za uszami. Nigdy jednak nie przesadzaj z tym i nie doprowadź do sytuacji w której zostaniesz uznana za natręta. Wpatruj się w chłopaka, który Ci się podoba przez kilka sekund i zlekceważ go na kilka dni. Niech to on Ciebie zapragnie. Niech nie wie, że to Ty go pragniesz.

Spraw, by pragnął Twojej uwagi i by to on do Ciebie przyszedł. Sekret w zdobyciu chłopaka, którego pragną wszystkie dziewczyny tkwi w tym by go przyciągnąć, zdezorientować i nigdy nie pozwolić by wiedział, że ma przewagę we flircie. Nie sprawiaj by było to oczywiste mówiąc wszystko swoim znajomym i chichocząc jakby był Twoim nastoletnim obiektem westchnień. Przyglądaj mu się dogłębnie i ignoruj przez kilka dni. To ty trzymasz wodze w tej grze, a on przyjdzie Cię błagać w mgnieniu oka.

# 5 Naucz się być słodka w sytuacjach, w których ma to znaczenie

Kiedy zwrócisz na siebie jego uwagę, spraw by do Ciebie przyszedł. Uśmiechaj się do niego gdy jesteś na przeciwnym końcu korytarza ale ignoruj go, gdy jest w pobliżu. To go zdezorientuje i już sprawi, że oszaleje na Twoim punkcie.

Nie flirtuj z wieloma chłopakami, gdyż przypuszczalnie może to sprawić, że będzie zazdrosny. Może to też sprawić, że uzna Cię za puszczalską. Możesz być szorstka do każdego chłopaka, który próbuje być niegrzeczny w twoim towarzystwie lub próbuje Cię poderwać, kiedy ten, który Ci się podoba jest w pobliżu. Lekceważenie innych chłopaków sprawi, że chłopak który Ci się podoba jeszcze bardziej Ciebie zapragnie.

A kiedy w końcu pokona on swoją nieśmiałość by się z Toba umówić, bądź słodka. Niech czuje się szczególnie i niech zrozumie, że traktujesz go przyjaźnie. Nie przesadź ale spraw by poczuł się serdecznie mogąc rozmawiać z Tobą. Jeśli zaś kiedykolwiek będzie on mówił o tym, jak patrzyłaś na niego lub uśmiechałaś się z drugiego końca korytarza, natychmiast temu zaprzecz i zrób się grymaśna.

Nigdy nie daj mu poznać, że akceptujesz robienie pierwszego kroku. Zawsze niech wygląda to tak, że to on wykonał wszystkie kroki by z Tobą rozmawiać. Oto jak odgrywasz role grymaśnicy, słodkiej i trudnej by zdobyć wszystko w jednej chwili!

Jeśli będziesz przestrzegała tych prostych kroków, nie tylko będziesz wiedziała jak zdobyć chłopaka ale też jak przyciągnąć uwagę któregokolwiek chłopaka, który Ci się podoba.
Jak znaleźć chłopaka

Może Ci się również spodoba