Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Ekspertka od związków radzi kobietom szukającym męża

Ekspertka od związków radzi kobietom szukającym męża

  Podążaj za radami cenionej ekspertki z USA i znajdź idealnego męża!

  Każda kobieta pragnie, aby znaleźć idealnego męża. Czułego, kochanego, szczerego, oddanego i z wielkim sercem. Możesz przybliżyć się do osiągnięcia tego celu postępując zgodnie z tymi wskazówkami. Wpis powstał na bazie rad udzielanych przez cenioną ekspertkę od relacji damsko-męskich.

  Jak znaleźć dobrego kandydata na męża?

  Określ czego szukasz. Jeśli tego nie wiesz, skończysz zadowalając się tym, ktokolwiek się pojawi w okolicy.

  Stwórz listę (krótką) głównych cech, których pożądasz. Powinna ona zawierać kilkanaście punktów, począwszy od cech związanych z wyglądem (wzrost/waga/kolor włosów), a skończywszy na cechach „wewnętrznych” – szczerość, wierność, poczucie humoru. Im więcej masz na swojej liście jako twoja „osoba idealna”, tym mniej zadowoli Cię to, co pojawi się w Twoim życiu. Używaj tej listy, jako przewodnika podczas randek – im bardziej dana osoba pasuje do obrazu Twojego ideału, tym większa szansa, że to właśnie ta osoba. My również opracowaliśmy taką listę. Zobacz ją już teraz!

  Idź na kompromis w kwestii mniej istotnych spraw (jak kolor włosów) ale nigdy nie idź na kompromis w przypadku głównych kwestii. Jeśli nie chcesz dzieci, nie umawiaj się z kimś, kto myśli o rodzinie lub ma dzieci. Jeśli nie lubisz palenia papierosów, nie umawiaj się z palaczem. Pragniesz „idealnej” osoby i ta gdzieś tam jest. Może to trwać miesiące lub coś koło tego by ją znaleźć, ale gra jest warta świeczki.

  Mąż i żona w trakcie ceremonii ślubu
  Każdy z nas zasługuje na prawdziwą miłość i udane życie rodzinne

  Skorzystaj z każdej formy poszukiwań – począwszy od własnego miasta, a skończywszy na grupach społecznych, grupach kościelnych, a nawet Internecie. Wiele par, którym się wiedzie poznało się przez sieć.

  Kiedy już znajdziesz osobę, poświęć przynajmniej 6 miesięcy, do roku by naprawdę się poznać z każdej strony. Szukaj „czerwonych flag” (red flags). Jeśli osoba pokaże jakikolwiek znak wykorzystywania – zakończ znajomość. Tyczy się to zarówno relacji z prawdziwego świata, jak i potencjalnych kandydatów, których poznałaś na darmowych portalach randkowych. Bądź świadoma znaków wykorzystywania fizycznego, jak i emocjonalnego lub werbalnego.

  Jeśli nie potrafisz wyobrazić sobie danej osoby u swojego boku i bycia z nią szczęśliwym przez 30/40 lat, to nie jest to właściwa osoba dla Ciebie. Potraktuj małżeństwo poważnie by uniknąć rozwodu. W końcu nikt nie chce się pchać w takie kłopoty, a im dokładniej przejrzy potencjalnego partnera, tym mniejsza szansa na późniejsze kłopoty!

  Bezustannie twórz sobie w głowie portret tej osoby. Jak chcesz by wyglądała? Oczywiste jest, że pierw musisz być dla niej fizycznie atrakcyjna. Następnie krok po kroku poszukuj wewnętrznego piękna i charakteru, gdyż te dwa czynniki budują związki, które przetrwają na wieki.

  Dodatkowe wskazówki dla kobiet szukających mężów

  Bądź pewna, że jesteście zgodni we wszystkich obszarach – bądź gotowa by rozmawiać o wszystkim – sprawach poważnych i tych bez znaczenia. Nie musisz jednak lądować w łóżku z każdym z kim się spotykasz by sprawdzić, czy jesteście odpowiedni dla siebie.

  Miej na uwadze, że ten mężczyzna także poszukuje swojego „ideału” i jeśli odpowiednio długo szukacie to się znajdziecie. Przejrzyj swoją listę i zadaj sobie pytanie co taka osoba zobaczy w Tobie. To nie sygnał by Cię zranić ale by ustalić i przemyśleć raz jeszcze jakąkolwiek oczywistą opcję.

  Przypuśćmy, że chciałabyś poślubić pieniądze. Bogata osoba o dowolnym charakterze nie umówi się z kimś, kto jest nadmiernie zmotywowany przez bogactwo. Dlatego też okiełznaj swoje finanse byś nie popadła w desperację, umiała pokazać, że wiesz jak radzić sobie z pieniędzmi i nie będziesz zawiedziona (przynajmniej nie finansowo) przedmałżeńskim porozumieniem.

  Nowożeńcy na spacerze podczas miesiąca miodowego
  Z idealnym mężem będzie czekać na Ciebie piękny miesiąc miodowy!

  Podobnie, jeśli pragniesz kogoś wysportowanego, powinnaś być w formie, jako że sportowcy preferują by ich partnerzy byli w dobrej kondycji fizycznej. Jeśli chcesz kogoś religijnego, przyłącz się do kościoła. Jeśli chcesz kogoś wykształconego, ukończ swoje studia.

  Oczywiście te dopasowania mogą wymagać nieco pracy. Możesz zechcieć wyznaczać priorytety dla cech których poszukujesz. Pomyśl intensywnie na temat Twojego przyszłego małżonka. Otwórz się na nowych ludzi. Zawsze otaczaj się grupą znajomych i bądź w społeczeństwie. Czas sam pozwoli Ci wybrać właściwą osobę.

  Na co musisz uważać?

  Wystrzegaj się osób, które przejawiają sygnały wykorzystywania – werbalnie lub fizycznie.

  Podczas trzech dekad doradzania osobom po ślubie, partner w małżeństwie, który stwarzał problemy (emocjonalny, samolubny, sterujący) zawsze posiadał te trzy cechy:

  1. Nie mógł zdać na prawo jazdy (podczas testu stawał się zbyt nerwowy lub agresywny)
  2. Nie ukończył szkoły średniej
  3. Nie potrafił utrzymać profesjonalnej pracy.

  Sporadycznie zauważałam, że jedna z tych problematycznych osób posiada tylko dwie z powyższych trzech cech. Te trzy cechy to czerwone flagi więc wystrzegaj się, jeśli umawiasz się z kimś, kto posiada takie cechy.

  Nawet jeśli jesteś zakochana w takiej osobie po uszy, lepiej dla Ciebie będzie, jeśli przemyślisz dokładnie taką relację. W przeciwnym wypadku możesz mocno się rozczarować!

  Nigdy nie ignoruj swoich instynktów, jeśli czujesz, że coś jest nie tak w Twoim związku. Natychmiast to zakończ. Zrób to najszybciej jak to z początku możliwe byś nie rozwijała tych niewłaściwych.

  PS. Jeśli szukasz gorących i niezobowiązujących spotkań, zobacz ogłoszenia kobiet chetnych na sex randki w serwisie TylkoFun.