Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Jakie cechy idealnego partnera są najbardziej pożądane przez kobiety?

Jakie cechy idealnego partnera są najbardziej pożądane przez kobiety?

  Mężczyźni często uważają, że znają wszystkie odpowiedzi, kiedy chodzi o to, czego pragną kobiety. Choć niektórzy mają dobre pomysły, wielu jest w błędzie. O co chodzi kobietom i jakich cech idealnego partnera szukają u mężczyzn?

  Większość rzeczy dotyczących Ciebie lub Twojego charakteru, które według Ciebie kochają kobiety w dziewięciu na dziesięć przypadków to powody, dla których ona nie poświęciłaby Ci nawet kilku chwil w ciągu dnia. Ale nie martwcie się faceci, mamy świadomość gwiazd i kociaków, jak nas często nazywacie by zwrócić na siebie naszą uwagę.

  11 cech, które kobiety poszukują u mężczyzn

  Jesteśmy świadome, że mówicie do nas kiedy was mijamy i zaczepiacie nas słowami „Ej… ej… ej, dziewczyno, choć tu” lub haniebnie „Do cholery, kochanie pozwól mi z Tobą porozmawiać”, ale faceci – mówiąc szczerze, ignorujemy Was. Sęk tkwi w tym, że nie ignorujemy Was by być nieuprzejme, ignorujemy Was ponieważ to Wy jesteście nieuprzejmi.

  Aby Wam pomóc bracia, kiedy chodzi o kobiety, oto 11 rzeczy których kobiety poszukują w mężczyźnie:

  11. OKAZUJ SZACUNEK

  Jeśli zwracasz się do kobiety z szacunkiem, zdobywasz tym samym kilka punktów. Jeśli ona widzi, że szanujesz swoją mamę (Nie mylcie tego z byciem mami synkiem) to już jest połowa sukcesu, ponieważ mężczyzna, który kocha i szanuje swoją matkę z czasem pokocha i będzie szanował Ciebie.

  A teraz zapamiętajcie kobiety, że to nie jest ulica jednokierunkowa. Musicie WEJŚĆ w związek wymagając szacunku ponieważ sposób w jaki zaczynacie znajomość to też sposób w jaki ją kończycie. Czy bycie miłym i okazywanie szacunku to jest to samo? Sprawdź tekst, w którym skupiamy się nad tym zagadnieniem!

  10. BĄDŹ TROSKLIWY

  Zgadza się, lubimy komplementy. Któż ich nie lubi. Kobieta chce wiedzieć, że poświęcasz jej wystarczająco dużo uwagi by dostrzec, że ma nową fryzurę lub też zmieniła kolor włosów. Chce byś zauważył, że zgubiła kilogram jedząc w tygodniu w Subway. Zgadza się, to brzmi głupio i irytująco ale poczekaj kilka kolejnych lat, a zobaczysz, że zapragniesz by ona zachowywała się tak samo w stosunku do Ciebie.

  Dziewczyna rozmawia z chłopakiem podczas obserwowania fal morskich na wycieczce
  Aktywne słuchanie tego, co ona do Ciebie mówi, to jedna z ważniejszych rzeczy w każdym związku

  9. ZADBAJ O ŁADNY WYGLĄD

  Przypominam o tym w punkcie 9 ponieważ, choć nie chodzi tu o wygląd, jest on szalenie ważny. Na przykład, plusem jest nie tylko to, że jesteś przystojny, ale także to, że jesteś obstrzyżony i przyjemnie pachniesz.

  Pamiętaj, że główne 3 rzeczy, które kobiety sprawdzają w momencie, kiedy zawieszą na Tobie wzrok to zęby, paznokcie i buty. Jeśli facet ma zadbane zęby i czyste paznokcie, to jego higiena jest na poziomie, a jeśli ma zadbane buty lub duże stopy, cóż, wtedy wiecie dziewczyny…

  8. GWARANTUJ STABILNOŚĆ

  Panowie, ten punkt jest istotny z kilku powodów: po pierwsze jest ważny, ponieważ kobiety muszą wiedzieć, że jeśli z jakiegokolwiek powodu jeden z Was zawiedzie, macie plan zapasowy by go przywrócić.

  Rolą mężczyzny jest dostarczać, a kobieta utrzymuje go w tej świadomości. Jeżeli masz więcej niż 25 lat i nie masz ukończonej uczelni lub jesteś bez pracy,  kotku, Twoja sytuacja jest szalenie niestabilna. Drugi powód istotności tego zagadnienia jest taki, że prowadzi on do kolejnego czynnika:

  7. ZAPEWNIJ JEJ BEZPIECZEŃŚTWO

  Kobiety potrzebują mężczyzny, który jest bezpieczny nie tylko finansowo, wewnętrznie ale także fizycznie. Proszę powróć do pkt. 8 w celu dalszego wyjaśnienia powodów dla których kobiety potrzebują bezpieczeństwa finansowego. Mężczyźni muszą być wewnętrznie zabezpieczeni, by Wasza pewność siebie nigdy nie była problemem.

  Kobiety potrzebują fizycznego bezpieczeństwa od mężczyzn z powodu powszechnej figury ojca (lub dowolnej postaci męskiej, która miałeś w życiu) w naszym życiu, kiedy mężczyzna ma córkę jednym z jego priorytetów jest jej ochrona i ta myśl przyświeca wielu dorosłym kobietom.

  Zazwyczaj, kiedy córka wychodzi za mąż, w gestii jej mężczyzny jest przejęcie roli obrończy i  dostawcy. Kobiety pamiętają, że dobrze jest być niezależną i mieć mężczyznę, który pełni wszystkie te funkcje jednocześnie.

  6. ODPOWIEDZIALNOŚĆ TO TWOJE DRUGIE IMIĘ

  Panowie, musimy chcieć wierzyć, że możecie być odpowiedzialni i utrzymywać tą cechę dla nas, kobiet. Jeśli nie bierzesz odpowiedzialności za swoje działanie, wiemy, że  zdecydowanie nie możemy liczyć na to, że weźmiecie odpowiedzialność za cokolwiek lub kogokolwiek innego.

  Innymi słowy, jeśli nie płacisz swoich rachunków na czas każdego miesiąca ale nabywasz nową parę Jordan’ów kiedy tylko się pojawią to wiemy, że nie możemy na Was liczyć. Liczyć, że nie ulotnicie się kiedy pojawi się dziecko, a to automatycznie robi z Was nieodpowiedzialnych.

  5. JAK NA POLOWANIU

  Po tak długiej grze zaczyna robić się nudno ponieważ jest przewidująca, wiesz już co dana osoba zrobi lub powie. Może jesteś szalenie atrakcyjny i przyzwyczaiłeś się, że płeć przeciwna wręcz tłoczy się koło Ciebie ale kolego, to Twoja szansa by zrobić coś do czego nie jest ona przyzwyczajona. To niejako Twój klucz francuski i przygotuj się by obracać nim jej sposobem, bądź jej remixem.

  Zrób coś do czego nie jest ona przyzwyczajona i wyślij ją na polowanie, spraw by powiedziała do siebie „chwila, myślałam, że on mnie pragnie”. Wyślij swoją dziewczynę na MAŁE polowanie i spraw by to ona przyszła do Ciebie pierwsza. Bądź po prostu świadomy, że to polowanie jest nieduże więc nie lekceważ i nie rób z tego dramatu. To może wprawiać w zakłopotanie ale pomyśl, że zawsze chcemy tego, czego nie możemy mieć, tylko ona może Cię mieć. Musi jednak na to zapracować.

  4. BĄDŹ DOJRZAŁY

  Posłuchaj, jeśli chciałabym mieć do czynienia z dzieckiem, skontaktowałabym się ze znanym z USA programem „Chris Hansen With Dateline MSNBC”. Innymi słowy jeśli jesteś dorosły, zachowuj się jak dorosły. Kobiety naprawdę nie mogą znieść niedojrzałych mężczyzn więc jeśli jesteś niedojrzały to masz dwa wyjścia – dojrzeć lub znaleźć sobie równie niedojrzałą kobietę. Rzuć okiem na nasze poradniki, które pomogą Ci jeszcze lepiej zrozumieć, dlaczego to jest tak ważne dla kobiet.

  3. ZADBAJ O WSPANIAŁY SEX

  Ten punkt może być przewrotny ponieważ wszystko zależy od tego jaki jesteś, co lubisz, a czego nie. W przypadku niektórych kobiet zły sex to kompletny koniec znajomości, a w przypadku innych nie jest to traktowane tak poważnie lub też wygląda na coś czego można się nauczyć.

  2. BĄDŹ KREATYWNY

  Szczerze mówiąc randki mogą być nieco męczące, jeśli są zbyt częste i naprawdę mogą stać się w pewien sposób zbyteczne. Zrób coś kreatywnego za mnie lub dla mnie, nie chce byś robił te same rzeczy, które robił Jacek w 2021. Spraw, bym nie mogła się doczekać do naszego wspólnie spędzanego czasu. W przeciwnym wypadku zacznie to wyglądać identycznie.

  Zakochana para ogląda nocną panoramę miasta ze wzgórza podczas pierwszej randki
  Wspólne oglądanie panoramy miasta to nietypowy i kreatywny pomysł na pierwszą randkę

  1. ZAANGAŻUJ SIĘ EMOCJONALNIE

  Teraz rozumiem, że nie każdy mężczyzna zwyczajnie jest na etapie życia, w którym gotowy jest usiąść z kobieta i w pełni komunikować się. Powtórzcie wraz ze mną, koledzy, w pełni komunikować się. W pełni komunikować się, jak podczas wzajemnej konwersacji na temat spraw, które dużo dla Was znaczą, a nie jakbyście udawali, że słuchacie jej plątaniny do wczesnych godzin porannych, kiedy mówi o tym jak jeden z jej współpracowników, którego nigdy nie poznaliście, zrobił ksero. To właśnie tego często oczekują kobiety, które swoje potrzeby wyraźnie zaznaczają na portalu randkowym Zaadoptuj Faceta.

  Sprawcie by rozmowa była obustronna, słuchajcie co mówi, wydawajcie świadomą opinię i vice versa. Ona mówi Wam takie rzeczy ponieważ Wam ufa i sądzi, że może do Was przyjść i zwierzyć się, kiedy chce zrzucić coś ze swoich barków. Tak, wychodzi ona troszkę z siebie i mówi zbyt dużo ale jeśli naprawdę chcecie być z tą kobietą, musicie sobie z tym poradzić.

  Podsumowanie

  Mężczyźni przyjmują tę informację z przymrużeniem oka ponieważ Wy także musicie zwrócić się do właściwej osoby i oczekiwać, że także pragnie tych lub podobnych rzeczy. Jeśli jest dojrzała i wyrafinowana, najprawdopodobniej tego szuka.

  Niemniej jednak, jeśli jest niedojrzała i brak jej klasy, lista ta najprawdopodobniej nie tyczy się jej. Kobiety, nie możecie wymagać tych rzeczy od mężczyzny, jeśli same ich nie spełniacie. Nie możecie oczekiwać klasy, szacunku i wyrafinowania od mężczyzny, jeśli same nie osiągnęłyście tego poziomu.

  Jak sądzicie panowie, czego kobieta szuka w mężczyźnie?

  PS. Jeśli szukasz gorących i niezobowiązujących spotkań, zobacz ogłoszenia kobiet chetnych na sex randki w serwisie TylkoFun.