Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Co zrobić, aby wyrwać milionera i iść na randkę z bogatym facetem?

Co zrobić, aby wyrwać milionera i iść na randkę z bogatym facetem?

  Znajdź bogatego partnera i spełniaj marzenia – to naprawdę proste!

  Jest powiedzenie, które mówi, że jest tak łatwo zakochać się w bogatym mężczyźnie jak w biednym. Ale najpierw musisz znaleźć tych bogatych. Tak jak z szukaniem domu do kupienia, wszystko zależy od lokalizacji, lokalizacji, lokalizacji i nie jest trudne aby ich zlokalizować używając trochę zdrowego rozsądku.

  NASZ TYP: Jeśli szukasz bogatego, to zabierz się za to przy pomocy najlepszych portali randkowych!

  Jak poderwać bogatego faceta z portalu randkowego?

  Wyrywanie bogatych dżentelmenów, lub, jak mawiają często młodsze dziewczyny, dzianych kolesi, wcale nie jest takie trudne. Największym problemem jest kwestia przełamania się. Gdy rozmawiasz z kimś znacznie bogatszym, łatwo jest poczuć się od niego gorszym. To właśnie tego uczucia musisz pozbyć się najpierw.

  Podrywanie milionerów nie jest łatwe, ale aby to było możliwe, musisz być po prostu dobra w wyrywaniu mężczyzn. Co jeszcze, zdaniem ekspertów, należy zrobić, aby umówić się na randkę z milionerem?

  Piękna kobieta kąpie się w morzu w luksusowym kurorcie
  Na bogatego singla z łatwością wpadniesz wypoczywając w luksusowym kurorcie

  6 Złotych zasad podrywania bogatych mężczyzn

  #1 Wędkuj tam gdzie są ryby. Jeżeli polujesz na marlina, nie będziesz go szukać w jeziorze. To działa tak samo kiedy szukasz bogatego mężczyzny. Pomyśl o miejscach w okolicy do których mógłby iść bogaty facet. Jeżeli Twoja społeczność ma klub, zdobądź członkostwo. Jest też wiele kurortów wakacyjnych, które warto odwiedzić, aby znaleźć bogatego. Idź grać w golfa. Wypocznij przy barze lub loży, w czasie gdy wielu mężczyzn wraca ze swoich partii golfa. Idź do ekskluzywnych sklepów męskich. Graj w tenisa w ekskluzywnym klubie tenisowym. Odwiedzaj najlepsze restauracje. I przy okazji bądź otwarta na kontakt.

  #2 Znajdź zamożnego mężczyznę przez Internet. Istnieje wiele stron randkowych przechwalających się faktem że mają bogatych facetów szukających kobiet do zdobycia. Z czystym sumieniem polecam Ci sprawdzić stronę z bogatymi facetami, którzy szukają miłości. Link do niej umieściliśmy na górze tekstu.

  #3 Idź do egzotycznych miejsc i kurortów. Tak jak w starym powiedzeniu, „Musisz wydać pieniądze aby zarobić pieniądze”, może będziesz musiała trochę zainwestować w swoje próby aby odnaleźć bogatego faceta. Jedź do Mayan Riviera, Paryża lub Cabo San Lucas. Ciesz się nocnym życiem w kurortach z najwyższej półki.

  #4 Bądź otwarta na każdego. Nie oceniaj książki po okładce. Bogaty mężczyzna może nie wyglądać na tak bogatego. Może być tak naturalny jak Ty. Kiedy odwiedzasz egzotyczne lokalizacje lub lokalny klub golfowy, nie oceniaj nikogo dopóki nie poznasz jego sytuacji.

  #5 Zainwestuj w siebie. Będziesz musiała się ubrać tak aby zainteresować bogatego faceta. Miej klasę, ale nie błyszcz. Pokaż swoje atuty.

  #6 Bądź sobą. Pokaż swoją szampańską osobowość. Uśmiechaj się tym rozbrajającym uśmiechem. Tylko dlatego że mężczyzna jest bogaty nie oznacza że nie chce poznać prawdziwej Ciebie. Zainteresuj go swoją osobowością i świetną postawą. Pokaż mu ile może mieć radości z bycia z Tobą!

  PS. Jeśli szukasz gorących i niezobowiązujących spotkań, zobacz ogłoszenia kobiet chetnych na sex randki w serwisie TylkoFun.