Przejdź do treści
Strona główna » Blog » O czym pamiętać szukając bogatego milionera do związku?

O czym pamiętać szukając bogatego milionera do związku?

  Jeżeli chcesz znaleźć przyjaciela z pieniędzmi, stosuj się do tych niełatwych kroków. To ciężka praca, ale będzie warta tego jeżeli to jest styl życia który chcesz. Upewnij się że takie poszukiwania są tym czego chcesz i nigdy nie poddawaj się w poszukiwaniu prawdziwej miłości.

  Gdzie i jak szukać bogatego partnera?

  NAJLEPSZY WYBÓR: Zarejestruj się na najlepszej platformie do podrywania milionerów i znajdź bogatego faceta już teraz!

  Oceniaj i bądź realistką w kwestii Twojego wyglądu, inteligencji i osobowości. Jeżeli wyglądasz absolutnie przeciętnie, nie masz polotu i ciekawej osobowości, zapomnij o tym. Zapisz listę rzeczy które muszą być poprawione. Następnie to zrób. Musisz wyglądać po prostu tak bogato i na tak silną jak mężczyzna którego próbujesz złapać, ale nie zapomnij o swojej osobowości i stylu osobistym.

  Ustal że nie możesz sama zarobić pieniędzy. Tak jest łatwiej. Daj temu szansę, jeżeli jesteś młoda. Zostań w szkole i zrozum jakie nowe obszary się otwierają. Zainwestuj pieniądze każdego miesiąca na koncie oszczędnościowym – nie ma znaczenia ile – po prostu zacznij oszczędzać. Jeżeli pracujesz, postaraj się być najlepsza w swojej pracy.

  Pamiętaj że większość kobiet ma tylko okres od 10 do 15 lat na zainteresowanie sobą bogatego mężczyzny. Zrozum że to jest rzeczywistość życia, a poprawisz swoje szanse. Mężczyźni: jeżeli chcecie poślubić bogatą kobietę, macie więcej czasu, ale jest to trudniejsze do zrobienia. Niemniej, celuj w to, aby szybko umawiać się na randki z bogatymi.

  Piękna kobieta w jasnych włosach w czerwonej bieliźnie na czerwonym tle
  Musisz być naraz stylowa, kusząca i seksowna. To trudny miks, ale faceci się za nim uganiają

  Złap ich kiedy są młodzi, czyli wtedy kiedy dopiero zaczynają swoje firmy lub jeszcze nie skończyli szkoły. Jeżeli milioner jest playboyem z nadmiernym gwiazdorstwem, będziesz miała ciężki czas. Zajmij się nieśmiałym, odosobnionym typem, lub takim, który nie jest taki gładki.

  Używaj swojego mózgu i nie bądź taka oczywista. Nie mów o tym ile on ma pieniędzy lub ile zarabia. Jeżeli wyjdzie taki temat, bądź grzeczna ale nie zadawaj pytań. Spraw aby to nie było ważne dla rozmowy.

  Unikaj przeklinania, picia, narkotyków, głośnego śmiechu, agresywnego zachowania i jaskrawych ubrań. Popracuj nad bardziej eleganckim stylem. Myśl stylowo i ekonomicznie, nie „markowo”. Chcesz być dziewczyną, a potem żoną, a nie kochanką. Dlatego musisz go zaciekawić sobą, aby chciał być z Tobą na dłużej, a nie szybko się znudził.

  Wykształć się w tematach o których bogaci coś wiedzą – w większości są bardzo wykształconymi ludźmi. Zrozum bieżące wydarzenia i politykę. Cały czas czytaj. Historia. Muzyka. Sztuka. Wino i dobre jedzenie. Musisz mieć temat do rozmów w każdym z tych zakresów. Szukaj swoich zainteresowań i je pogłębiaj, ale próbuj nowych rzeczy, aby mu zaimponować. Nie zapomnij również o nauce języka!

  Podróżuj w miejsca gdzie bogaci wypoczywają. Bądź tylko pewna że jesteś gotowa wtopić się w tłum. Daj sobie czas na edukację i poprawę siebie dopóki nie będziesz w szczytowej formie. Zrób rozpoznanie i stwórz plan aby spotkać jego (lub ją). Nie zostawiaj tego „przeznaczeniu”. Idź z przyjaciółką lub sama. Upewnij się że przyjaciółka jest bardzo atrakcyjna i subtelna. Jeżeli wygląda jak włóczęga, nie powinnaś jego/jej zabierać, bo negatywnie wpłynie na Twoje szanse.

  Naucz się grać w tenisa, jazdy na koniu, golfa lub innych sportów uprawianych przez bogatych.
  Pamiętaj że jeżeli bierze ślub tylko dla pieniędzy, nie rób tego. Małżeństwo nigdy nie będzie trwałe jeżeli brakuje w nim miłości. Szukając milionera nie myśl tylko o jego kapitale, ale też o tym, jakim jest człowiekiem.

  Jak znaleźć majętnego męża?

  Zrób rozpoznanie, ale miej na uwadze, że bogaci mężczyźni są ostrożni. Szukanie bogatego męża to nie to samo, co szukanie zwykłego partnera. Oni chcą dobrze wychowanych żon, które sprawią że będą wyglądać dobrze. Dlatego pojawia się problem z dziećmi. Kobiety które już je mają, mogą być atrakcyjne dla nich tylko jeżeli on je polubi.

  Naucz się naprawdę dobrze gotować. Wyśmienicie. Bogaci mężczyźni chcą kobiet które są wspaniałymi gospodyniami. Przygotowują mu wspaniałe jedzenie. Nie masz być gosposią, nie o to chodzi. Mowa raczej o tym, abyś imponowała mu swoimi umiejętnościami, które jego zdaniem będą robiły z Ciebie dobrą partnerkę.

  Elegancka tajemnicza dziewczyna spaceruje po lesie w białej sukience
  Jeśli chcesz znaleźć bogatego męża, musisz mieć pociągającą i nieco tajemniczą osobowość

  Ukształtuj wysportowane ciało, ale nie pokazuj go za dużo. Zapomnij o implantach dużych piersi i wciskaniu się potem w skąpe koszulki; one w tej sytuacji nie mają racji bytu. Pomyśl materialnie, jak „żona”. Spójrz na swoje buty, torebki i zegarek. Niech będą proste, ze skóry lub materiałów naturalnych i nie wyglądające tanio. Bogato nie oznacza błyszcząco!

  Ubieraj się w granaty, brązy, czerń, beże i biele. Unikaj jaskrawych kolorów poza może niektórymi ubiorami wieczornymi. Musisz skoncentrować się na klasycznych, dobrze skrojonych ubraniach z materiałów naturalnych – 100% bawełny, len, jedwab, wełna, kaszmir itd. Dużo lepiej posiadać dobrej jakości ubrania niż te zrobione tańszym kosztem. Unikaj ubrań które mają nazwę producenta wypisaną w poprzek.

  Zakładaj prostą biżuterię, elegancką i po prostu piękną. Lepiej nie noś tatuaży lub kolczyków, makijaż powinien być bardzo subtelny ale ładny – wyrzuć wszystkie kolorowe cienie do powiek/błyszczyki. Dużo lepiej jest iść z mniejszym makijażem niż zbyt dużym. Zrób sobie na prawdę dobrą fryzurę z subtelnymi pasemkami.

  Zostań naprawdę dobrą kochanką. Naucz się sztuki masażu i użyj go na nim. Daj z siebie 100%. Angażuj się w rozmowy o seksie i dowiaduj się, co lubi. Jeśli będziesz czuła się z tym komfortowo, eksperymentuj i pokaż mu, że jesteś utalentowana w sprawach łóżkowych.

  Na naciskaj go aby się zaangażował. On po prostu się odwróci. Jeżeli jesteś z nim od ponad pięciu lat i nie dał Ci pierścionka, wycofaj się. Wygospodaruj sama czas dla siebie i spraw żeby tęsknił. Spróbuj życia, miej przyjaciół i tony zainteresowań. Spraw aby bycie z Tobą było interesujące i zabawne. Zawsze bądź damą. Myśl jak Grace Kelly, Audrey Hepburn. Naucz się etykiety i zawsze ją używaj.

  On chce być z kobietą której dobrze idzie z pieniędzmi, a nie osobą rozrzutną, zwłaszcza jeśli sam doszedł do swojej fortuny. Upewnij się że jesteś odpowiedzialna. Nie bierz od niego pieniędzy zanim nie będziecie po ślubie. W jego głowie to tworzy kolejna kategorię: „przypadek charytatywny”, „żyjąca za darmo” lub „poszukiwaczka złota” (a nie przyjaciel czy materiał na żonę). Prawdziwy mąż chce kogoś równego, nie zależnego.

  5 Najczęstszych błędów podczas flirtu z milionerem

  Analiza wielu przypadków pozwoliła wyodrębnić 5 błędów, które młode, niedoświadczone kobiety powielają nagminnie. Unikaj opisanych poniżej wpadek, a zwiększysz swoje szanse na związek z bogatym mężczyzną!

  1. Lepiej nie przyjmuj prezentów dopóki się nie zaręczysz. Nigdy nie pozwól komuś kupować dla Ciebie ponieważ nie będzie Cię szanował.
  2. Nie idź z nim/nią od razu do łóżka. Zapomnij o żonatych i zamężnych. Aby znaleźć partnera, musisz okazać klasę.
  3. Jeżeli jesteś kobietą, nigdy nie zachodź w ciążę, aby przytrzymać bogatego faceta – to katastrofa. Da ci alimenty i tyle go było.
  4. Nie pozwól jemu/jej zbyt szybko poznać Twoją rodzinę – on/ona może być nimi przerażona. Kiedy i jeżeli on/ona ich spotka, upewnij się że to odpowiednie i że Twoja rodzina potrafi zachować się z klasą i stylem.
  5. Nigdy nie leć na nikogo z jego krewnych i przyjaciół, nawet jeśli i oni są tak niewiarygodnie bogaci, a on/ona nawet w najmniejszym stopniu nie są świadomi romansu.
  Dwie młode przyjaciółki na czarno-białej artystycznej fotografii
  Na poszukiwanie bogatego partnera możesz zabrać swoją przyjaciółkę

  Rzeczy, których będziesz potrzebować, aby poderwać milionera

  To tylko krótka lista paru rzeczy, które w szybki sposób pomogą zbudować Twój korzystny wizerunek. Czego powinnaś używać każdego dnia, aby wyglądać na niezwykle stylową, dzięki czemu zakręcisz w głowie najbogatszym facetom?

  • Stylowe ciuchy
  • Piękna, prawdziwa biżuteria
  • Dobre perfumy
  • Dbanie o wygląd (ładna cera, zadbane włosy)
  • Trendy okulary słoneczne
  • Zadbane buty
  • Zrobione paznokcie

  PS. Jeśli szukasz gorących i niezobowiązujących spotkań, zobacz ogłoszenia kobiet chetnych na sex randki w serwisie TylkoFun.